Originalas liuks,bet po suspaudimo vaizdas pasikeitęs žinoma.Nieko specialiai neišskyriau.Originali tamsesnė,matosi daugiau siluetai.Na bet yra kaip yra.
jonasj
2011-01-09 11:50:33
Aš ne apie spalvas, matomos aureolės apie žmones, medžius.
gedis44
2011-01-08 22:18:31
Drįsiu paprieštarauti:žiūriu į originalą,tai labai panašios spalvos,tik pakirpta apatinė dalis su savotišku atspalviu.
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai, siekiant optimizuoti ir plėtoti mūsų veiklą, taip pat gerinti ir analizuoti lankytojų patirtį bei tikslingai nukreipti mūsų ir mūsų partnerių reklamą. Leisdami visus slapukus, leisite mums užtikrinti geriausią naršymo ir apsipirkimo patirtį. Tam tikri slapukai yra būtini, kad mūsų svetainė veiktų tinkamai ir kad galėtumėte naudotis jos funkcijomis. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su fotofabrikas.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip mes juos naudojame galite rasti mūsų slapukų pranešime, taip pat čia.Sutinku
Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)