Rodoma: 24 133
Rodyti po:2050100
FotoparduotuvėFoto gamybaFotosuvenyraiFotopaslaugos
+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Skaitmeninio amžiuje vargiai ar apsieitume be CD, DVD ir Blu-ray laikmenų. Šios diskų rūšys atneša įvairovę į mūsų skaitmeninį gyvenimą, leisdamos mums dalintis muzika, filmais ir dideliais duomenimis.
 

  1. CD (Compact Disc) – tai senbuvis, kuris džiugina mūsų ausis nuostabiais garsais. CD talpina  daugybę dainų ant plono disko. CD leidžia mums mėgautis muzikos pasauliu iškart, tiesiog įkišus diską į leistuvą.

  2. DVD (Digital Versatile Disc) yra kaip stebuklingas raktas į filmų pasaulį. DVD leidžia turėti namuose savo kino teatrą. Nuo komedijų iki dramų, DVD suteikia galimybę mėgautis įvairiausiais filmais be jokio interneto ryšio priklausomumo.

  3. Blu-ray: Aukščiausios Kokybės Vaizdo Pasaka. Blue-ray - tai aukščiausios kokybės pasaka mūsų akims. Šis diskas teikia itin aštrų ir detalių vaizdą, leisdamas mums pamatyti filmus taip, kaip niekada anksčiau. Blu-ray paskatins įsijausti į filmų siužetus ir mėgautis vaizdo įrašais aukščiausios kokybės formatu.

  4. Daugialypiai CD ir DVD. Daugialypiai CD ir DVD leidžia žvelgti į pramogų pasaulį platesniu aspektu. Tai gali būti koncerto įrašai, kuriuos galima matyti ir klausyti, ar specialiai sukurti DVD su pramoginiu turiniu, kuris atgaivina jūsų dieną.

  5. Duomenų Saugykla: Įsimink, Kur Talpini Svarbiausius Momentus! CD, DVD ir Blu-ray taip pat gali tarnauti kaip puikios duomenų saugyklos. Įrašykite svarbius momentus, nuotraukas ar kitus duomenis ant šių diskų ir žinokite, kad jie yra saugūs ir pasiekiami, kai tik to reikia.

    1.  

      CD, DVD ir Blu-ray laikmenos yra ne tik diskai; tai yra įrašų, filmų ir ypatingų momentų saugyklos!