Rodoma: 13 13
Rodyti po:2050100
FotoparduotuvėNuotraukų gamybaFotosuvenyraiFotopaslaugos
+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00
 1. 1

  MEDIUM FORMATO OBJEKTYVAI yra specializuoti objektyvai, skirti naudoti su medium formato fotoaparatais. Medium formatas yra fotografijos formatas, kuriame naudojamas didesnis vaizdo jutiklio dydis. Tai leidžia gauti aukštesnę vaizdo raišką ir daugiau detalių nuotraukose.
   

  Medium formato objektyvai yra pritaikyti medium formato fotoaparatams, kurie gali būti naudojami įvairiems fotografavimo poreikiams, tokiems kaip portretai, peizažai, kraštovaizdžiai, komercinė fotografija, fotografavimas fotostudijoje ir t.t. Šie objektyvai yra labai kokybiški ir konstruoti siekiant užtikrinti aštrų ir išskirtinį vaizdą.

  Medium formato objektyvai taip pat gali būti fiksuoto židinio nuotolio objektyvai arba kintamo židinio nuotolio (zoom) objektyvai, todėl fotografas gali pasirinkti tinkamą objektyvą konkrečiai situacijai arba stiliui.

  Šie objektyvai yra populiari pasirinkimo galimybė tarp profesionalių fotografų, kurie siekia aukštos raiškos nuotraukų ir geresnio vaizdo kokybės, ypač didelių plakatų, reklaminių kampanijų arba meno projektų atveju.