Rodoma: 24 3975
Rodyti po:2050100
FotoparduotuvėNuotraukų gamybaFotosuvenyraiFotopaslaugos
+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00
Objektyvų filtrai pagerina vaizdus ir kai kuriais atvejais pasiekia efektų, kurių net geriausi nuotraukų redagavimo rinkiniai negali pakartoti. Taip pat fotografams įprasta naudoti filtrus, kad apsaugotų objektyvus nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir dulkių. Fotofabrikas.lt siūlo įsigyti populiariausių gamintojų objektyvų filtrus - NiSi, Hoya, Marumi, Tokina, Cokin. Naudodami paieškos nustatymus, galite išsirinkti filtrus pagal skersmenį, tipą, kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

OBJEKTYVŲ FILTRAI – tai apsauginiai stiklai, sukami į objektyvą. NiSi, Hoya, Marumi, B&W, Tokina – tai šiuo metu populiariausios firmos, gaminančios filtrus. Filtrai gali būti įvairių rūšių.

  • Infraraudonųjų spindulių – būna įvairių rūšių: sulaikantys infraraudonuosius spindulius ir praleidžiantys matomą šviesą (B&W Dig IR), sulaikantys matomą šviesą ir praleidžiantys infraraudonuosius spindulius (X-Nite).
  • Įvairiaspalviai – naudojami skirtingų šviesos šaltinių spalvų korekcijai.
  • Poliarizaciniai cirkuliariniai – panaikina paviršių atspindžius.
  • UV – apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, suteikia nuotraukai ryškumo.
  • "Skylight" - stipriau filtruoja UV spindulius ir netgi dalį mėlynos spalvos. Nuotraukoms suteikia šiltesnį atspalvį.
    • Filtro pasirinkimas taip pat labai svarbus fotografui. Blogas filtras tik sukelia papildomų trukdžių, todėl mes patariame rinktis tik gerus, kokybiškus filtrus.