Rodoma: 24 746
Rodyti po:2050100
FotoparduotuvėNuotraukų gamybaFotosuvenyraiFotopaslaugos
+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00
Rinkdamiesi tinkamiausią monitorių, atkreipkite dėmesį į monitoriaus ekrano tipą. TN monitoriai yra prastesnės vaizdo kokybės žiūrint iš šono. IPS monitorių reakcijos laikas yra šiek tiek greitesnis ir atkuriamos tikslesnės spalvos nei VA plokščių, tačiau VA monitoriai turi geriausią kontrastą iš visų trijų plokščių tipų. Populiariausi prekiniai ženklai - Philips, AOC, Asus, Dell, Samsung, Eizo, Acer. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti monitorių pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

Monitoriai yra esminė įranga filmuotojams ir fotografams, siekiant užtikrinti tikslią ir aukštos kokybės vaizdų peržiūrą bei redagavimą. Pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno kūrėjo individualių poreikių ir darbo aplinkybių.


TN, IPS, VA MONOTORIAI

Ekrano tipas yra lemiamas veiksnys, nes jis tiesiogiai veikia vaizdo kokybę ir žiūrėjimo kampą. TN (Twisted Nematic) monitoriai, nors dažnai pigesni, turi ribotą žiūrėjimo kampą ir prastesnę spalvų tikslumą iš šono. IPS (In-Plane Switching) monitoriai pasižymi geresniu žiūrėjimo kampu, tikslesnėmis spalvomis ir greitesniu reakcijos laiku, todėl daugelis kūrėjų renkasi juos foto ir video redagavimui. VA (Vertical Alignment) monitoriai pasižymi geriausiu kontrastu, bet gali turėti šiek tiek ilgesnį reakcijos laiką. Populiariausi monitorių prekiniai ženklai, tokie kaip Philips, AOC, Asus, Dell, Samsung, Eizo, Acer, siūlo įvairias galimybes, atitinkančias skirtingus vartotojų poreikius ir biudžetus. Eizo, kaip numeris 1 monitorių gamintojas, žinomas dėl aukštos kokybės produktų ir profesionalių sprendimų fotografams ir videografams.


24 IR 27 COLIŲ MONITORIAI

Dydžio pasirinkimas taip pat svarbus. 24 ir 27 coliai yra populiariausi monitorių dydžiai foto ir video sferoje. Didelio dydžio ekranai suteikia daugiau erdvės darbui, tačiau reikia įsitikinti, kad kompiuterio konfigūracija ir stalo plotis leidžia patogiai naudotis tokiais monitoriais.


DISPLAYPORT (DP) JUNGTIS UŽTIKRINA AUKŠTĄ KOKYBĘ

Jungtis taip pat turi didelę reikšmę. Daugelis specialistų rekomenduoja naudoti DisplayPort (DP), nes jis užtikrina aukštą vaizdo ir garso kokybę. Taip pat svarbu atsižvelgti į galimybes kalibravimui ir kalibravimo procesą, kad monitorius atitiktų aukštus standartus.