• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Vaizdo kameros

Canon

(Rezultatų: 28)
Puslapis 1 iš 2(Rezultatų: 28)
  1. 1
  2. 2
  3. »

"CANON" vaizdo kamerų asortimentas

Canon Mini -  atskleiskite savo kūrybiškumą iš naujos perspektyvos „Full HD“ formatu. „Mini“ serijos gaminiai pasižymi unikaliu kompaktiniu ir itin lengvai nešioti pritaikytu dizainu, ypač plataus kampo objektyvu, keičiamojo kampo LCD ekranu ir įtaisytuoju stovu, teikiančiu galimybę be jokių sunkumų filmuoti save ir įvairiau nufilmuoti aplinką. Įtaisytoji „Wi-Fi“ ryšio funkcija leidžia paprastai bendrinti, tiesiogiai transliuoti, valdyti ir nuotoliniu būdu stebėti savo kūrinius, o dėl aukščiausios kokybės garso įrašymo technologijų įrašytas garsas bus toks pat puikus, kaip ir vaizdas.

Canon Legria - įamžinti brangius atsiminimus ar pasiekti aukštesnį kūrybos lygį, – iš LEGRIA asortimento išsirinksite sau tinkamiausią kamerą. LEGRIA kameros, kurių aukščiausia vaizdo kokybė neatsiejama nuo „Canon“ preciziškų inžinerinių įgūdžių ir technologinių žinių, leis sparčiai ir paprastai kurti bei bendrinti aukščiausios kokybės „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus.

  • "R" serija - Filmuokite ir bendrinkite nuostabius „Full HD“ vaizdo įrašus naudodami kompaktiškas LEGRIA HF R serijos kameras. Kad ir ką filmuotumėte – vaiko gimtadienį, atostogų nuotykį ar vestuvių užkulisius, – galinga artinimo funkcija ir optinis vaizdo stabilizatorius užtikrins medžiagos sklandumą ir puikius rezultatus įamžinant bet kokią progą.
  • "G" serija - Sukurtos filmavimo mėgėjų kūrybinei aistrai patenkinti, LEGRIA HF G serijos kameros turi plačiakampį objektyvą, patikslintąjį HD CMOS PRO jutiklį, įvairių rankinių valdiklių bei išskirtinės kokybės garso įrašymo įrangą, padėsiančią kurti stulbinamus HD raiškos filmus.

Canon Professional - „Canon“ pristato neįtikėtinai kompaktiškų delninių profesionalų kokybės didelės raiškos (HD) vaizdo kamerų asortimentą. Dėl tikslios inžinerijos ir kompetencijos, įgytos per daugiau nei 50 metų lyderystės profesionalams skirtų vaizdo įrenginių pramonėje, šios vaizdo kameros pasižymi išskirtine vaizdo kokybe ir nustato naujus vaizdo kokybės ir universalumo etalonus. Turėdama neprilygstamą reputaciją didelės raiškos HD raiškos televizijos transliavimo objektyvų gamybos srityje, „Canon“ optinės technikos žinios padeda patenkinti viso pasaulio profesionalių vartotojų poreikius.

  • "XA" serija - kompaktiškos formos korpusai, kuriuose yra viskas, ko reikia stulbinamai vaizdo kokybei suderinti su vaizdo įrašymo dviem formatais funkcija ir HD-SDI išvestimi, todėl jos puikiai tinka profesionalų transliacijoms ir žiniatinklio turiniui kurimui.
  • "XF" serija - tai mažiausios kameros su MPEG-2, 50 Mb/s, 4:2:2 Full HD kodeku. Įrašymas į CF atminties kortelę, profesionalų lygio garso kokybė ir įvairiapusiškos derinimo galimybės suteikia išskirtinio lankstumo galimybių.