• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

GoPro HERO 6 Black

GoPro HERO 6 Black
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) GoPro
Tipas
Spalva
Dydis
Prekės kodai

01114KVG CHDHX-601 081827901780 818279017809 0818279017809

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

GoPro Hero 6 - geriausia, šiai dienai, veiksmo kamera.

Go Pro Hero 6 pirmoji GoPro veiksmo kamera su unikaliu GP1 vaizdo procesoriumi. Padvigubėjęs kadrų dažnis, geresnis vaizdo stabilizavimas ir galimybė keisti išlaikymą, daro šią kamerą itin patraukliu slo-mo mėgėjų ir reiklių vartotojų įrankiu. Tai vertinga investicija norintiems išplėsti savo kūrybiškumo ribas.   

Vaizdo stabilizavimas (EIS)

Vaizdo stabilumui pagerinti pridėta papildoma ašis, tad filmavimas pakreipus kamerą kampu ar sukantis, nebekelia problema. Tai veikia ir filmuojant 4K 30 kadrų per sekundę ir net iki 120  kadrų per sekundę filmuojant Full HD formatu. Galbūt svarbiausia tai, kad Hero 6 įmontuota speciali įranga pašalina vaizdo deformaciją ir apkarpo vos 5 procentus kadro.

GoPro Hero 6


Vaizdo kokybė

Slo-mo ir vaizdo stabilizavimas, nieko verti jei prasta vaizdo kokybė. Laimei į naująjį Hero 6 įmontuotas GP1 lustas ir patobulinta daugybė kitų elementų, užtikrina žymiai geresnę vaizdo kokybę šiais formatais 1080p, 1440p (2.5K), 2160p (4K). Tikrai pajusite skirtumą, vaizdas ryškesnis, sodresnės bei realesnės spalvos, geresnis kontrastas.

Išorė

Korpusas praktiškai identiškas Hero 5, tad visi turimi priedai tiks ir naująjam Hero 6. Patobulintas daug ryškesnis 2' ekranas dar jautresnis prisilietimams. Užsandarintas korpusas nepraleidžia vandens net iki 10m gylio, o su tinkamais priedais dar giliau. Valdymas balsu taip pat sugrąžintas, pasakius: "GoPro start recording", veiksmo kamera automatiškai pradės filmuoti jums norimu metu, o išjungus balsu - pereina į 8 valandų budėjimo režimą ir gali vėl pradėti darbą po ištartos komandos. 
 

Ryšys

Wi-Fi našumas taip pat pagerėjo, 5 GHz ryšys, 3 kartus pagreitino failų perkėlimą naudojant "GoPro" išmaniąją programėlę. Tiesa, Wi-Fi eikvoja daug baterijos energijos, tad patartina juo naudotis, pasijungus prie maitinimo šaltinio. Savo ruožtu Bluetooth, labai mažai energijos eikvojantis ryšys, leis pajungti papildomus priedus ar valdyti kamerą išmaniuoju telefonu, neapkraudamas baterijos.

Baterija

Hero 6 naudoja tas pačias beterijas kaip ir Hero 5, tad jei turite atliekamų jos tikrai pravers. Naudojimo laikas taip pat panašus lyginant su ankstesniu modeliu. Filmuojant 1080p/30fps baterijos užteks maždaug 1 val. 45 min. Nuolatinis filmavimas 4K / 60 kadrų per sekundę išeikvos bateriją per maždaug 50 minučių. Įkrovimas atliekamas naudojant USB-C jungtį, tad jei neturite atsarginių baterijų galite pasiimti su savimi legvą nešiojamą pakrovėją ir įkrauti bateriją iš tuščios per maždaug valandą.
 
 
 
 
 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)