+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

LENSBABY MOVIE MAKER'S KIT III W/ PL MOUNT AND CANON EF MOUNT

LENSBABY MOVIE MAKER'S KIT III W/ PL MOUNT AND CANON EF MOUNT
2280.56
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 8-10 d.d.
Liko 1 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

LENSBABY MOVIE MAKER'S KIT III W/ PL MOUNT AND CANON EF MOUNT aprašymas

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą su Lensbaby Movie Maker's Kit III. Šių objektyvų pranašumas yra galimybė suderinamumas su bet kokia optika iš „Lensbaby“, pvz., „Sweet 35“ ir „Edge 35“. „Sweet“ serija siūlo atrankinio fokusavimo vietą, kurią vartotojai gali keisti naudodami „Composer Pro II“ sukuriamą 15° pakreipimą, o „Edge“ serija sukuria ploną fokusavimo dalį, kuri leidžia sustiprinti kinematografinį efektą.
 
LENSBABY MOVIE MAKER'S KIT III W/ PL MOUNT AND CANON EF MOUNT  
 

LENSBABY COMPOSER PRO II SU SWEET 50 OPTIKA, SKIRTA PL

Naudodami „Lensbaby Composer Pro II“ su „Sweet 50 Optic“, kurį čia galima įsigyti su PL jungtimi, sufokusuokite į objektą naudodami apskritą fokusavimą, apsuptą gražiai neryškaus fono. Šis atnaujintas įrankis yra visiškai suderinamas su bet kuria iš kitų galimų Lensbaby optikų. Ši versija pagerina originalų Pro modelį, nes turi metalinį korpusą ir patobulintą pakreipimo funkciją, kuri svyruoja nuo 0 iki 15° bet kuria kryptimi.
 

LENSBABY COMPOSER PRO II SU EDGE 50 OPTIKA, SKIRTA CANON EF

Kurkite unikalias, stilizuotas nuotraukas su išryškintu centru, apsuptu gražiai susiliejusių vaizdų, naudodami „Lensbaby Composer Pro II“ su „Edge 50 Optic“, kurį čia rasite su „Canon EF“ laikikliu. Šis atnaujintas įrankis yra visiškai suderinamas su bet kuria iš kitų galimų Lensbaby optikų. Ši versija patobulina originalų Pro modelį, nes turi metalinį korpusą ir patobulintą pakreipimo funkciją, kuri svyruoja nuo 0 iki 15° bet kuria kryptimi.
 

LENSBABY SWEET 35 OPTIKA

„Lensbaby's Sweet 35 Optic“ yra 35 mm optika su 12 menčių diafragma ir reguliuojama diafragma (f2,5–f/22), kuri suteikia neprilygstamą tikslumą, kai sufokusuojama į tam tikrą objektą. Tai plačiausias židinio nuotolis iš bet kurios „Lensbaby“ selektyvaus fokusavimo optikos – „Sweet 35“ taip pat turi artimo fokusavimo galimybes. Tai yra „Lensbaby Optic Swap“ sistemos dalis. Naudokite jį su „Lensbaby Composer“, „Scout“, „Muse“ ar „Control Freak“ objektyvo korpusu.
 

LENSBABY EDGE 35 OPTIKA

„Edge 35 Optic“ yra 35 mm f/3,5 objektyvas, skirtas „Lensbaby Optic Swap“ sistemai, pasižymintis plokščiu lauko dizainu ir išskirtiniu fokusavimu. Sukurta naudoti su pakreipiamu objektyvo korpusu, šios optikos pranašumai yra unikalus optinis dizainas, kuris gali sukurti bendrą ryškų ir švarų efektą arba, pakreipus, sukurti įspūdingą fokusavimo sritį, apsuptą lygia, neryškia riba. Diafragmos diapazonas padeda valdyti fokusavimo dalį, o aštuonios diafragmos mentės prisideda prie sklandaus „bokeh“ efekto. Be to, objektyvo konstrukcijoje naudojami devyni elementai šešiose grupėse, o kiekvienas stiklo elementas yra padengtas daugiasluoksne danga, kad būtų atsparus blyksniams ir dubliavimui, kad vaizdai būtų kontrastingi ir tikslūs spalvomis.
 
 

Pristatymo laikas 8-10 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Lensbaby
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimas
Kadro dydis
Pristatymo laikas 8-10 d.d.
Prekės kodai

07512FOC 858285007463

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!