+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Canon TS-E 90mm F2.8L Macro

Canon
Canon TS-E 90mm F2.8L Macro
2479.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Canon TS-E 90mm F2.8L Macro aprašymas

Canon TS-E 90mm f/2.8L Macro - patogus ir lankstus profesionalo įrankis

Susipažinkite su TS-E 90mm f/2.8L Macro - objektyvu kurtu pažangesnei fotografijai su tikslesne kontrole. Tai produktas su L (luxury) klasės medžiagomis ir surinkimo lygiu. Taip pat pasižymi pažangesniu pakėlimo ir pasvyrimo kampu, taip pat tinkamu minimaliu fokusavimo atstumu (39cm), kuris puikiai tinka makrofotografijai, portretų darymui, produktų nuotraukoms katalogui ir daugumai panašių darbų. 
Canon TS-E 90mm f/2.8L Macro 

L-klasės lygis

Dar vienas L klasės objektyvas, kuris, kaip ir visi turi pažangią optiką, patikimas darbines savybes, protingą ir išbaigtą dizainą - viską, ko gali prireikti pažengusiam fotografui. Kurtas ir derintas su aukščiausios raiškos Canon jutikliais, tad jis "morališkai pasens" labai negreitai.

Didelė F2.8 diafragma

Tai labai šviesus objektyvas, puikus nuotraukų kompozicijoms ar greitai fotografijai su žemu ISO. Puikiai tinka studijinei fotografijai, fotografavimui prietemoje, gatvės fotografijai. 

Sumažinti spalvinė aberacija ir vidiniai atspindžiai

Canon TS-E 90mm f/2.8L Macro buvo kurtas itin detalių, aukštos raiškos nuotraukų darymui. Todėl jame buvo įdėtas UD lęšis, kuris mažina chromatines aberacijas ir leidžia užtikrinti raiškų vaizdą nuo vieno iki kito kadro krašto. Tuo tarpu Air Sphere Coating (ASC) dangos technologija yra sukurta sumažinti šviesos ir vidinius atspindžius bei išsiliejimus.
90mm f/2.8L Macro 

Didelės pakėlimo ir pasvyrimo valdymo rankenėlės ir padidėję darbo kampai.

Rankenėlės ne tik šiek tiek padidintos, tačiau ir dar ergonomiškiau išdėliotos, tad lengviau valdysite objektyvą neatitraukę akies nuo vaizdo ieškiklio. Palenkimo ir pasvyrimo užraktai apsaugos nuo netyčinių objektyvo sujudimų. ±10° pasvyrimo kampas yra didesnis, nei buvo anksčiau, todėl dabar kadrą su objektu, kuris nėra paraleliai jutikliui lengviau fokusuoti ir taikyti naujus lauko gylio nustatymus bei fokusavimo parametrus. Pakėlimas irgi padidintas iki ±12mm, tad anksčiau neįmanomos galimybės staiga tapo įmanomomis ir lengvai pritaikomomis. Objektyvas lengviau susitvarko su išsiliejimo linijomis, atspindžiais ar tiesiog leidžia pašalinti šalia esantį objektą nesudinant fotoaparato.

Patogus minimalus fokusavimo atstumas ir puikus maksimalus didinimas

Su 39cm fokusavimo atstumu lengvai fokusuosite iš arti, todėl jis tinkamas artimai fotofragijai ir specifiniams lauko gyliams. O maksimalus didinimas 0.5x leidžia Canon TS-E 90mm f/2.8L Macro puikiai sukurtas mažų objektų fotografavimui. Tad jis puikiai tinkamas produktų fotografavimui, gyvenimo akimirkoms ar bet kam kitam. Galimybės tik praplatėja su padidėjusiu objektyvo lankstumu (tiek tiesiogine, tiek netiesiogine prasme) ir aukšta diafragmos reikšme.

Stabilizavimo sistema Nėra

Svoris 915 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Canon
Specifikacija
Gamintojas(?) Canon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 915 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

06634KVG 454929209199

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!