+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Canon EF 400mm F2.8L IS III USM

Canon
Canon EF 400mm F2.8L IS III USM
12999.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Canon EF 400mm F2.8L IS III USM aprašymas

Canon EF 400mm F2.8L IS III USM - naujai perrinktas ir patobulintas

Perrinkta optinė konstrukcija ir lengvesnis objektyvas

Parinkus puikią optinę konstrukciją naujasis objektyvas siūlo panašų pojūtį į savo pirmtako, tuo pačiu metu būdamas patogesnis nešiojimui dėl savo lengvesnio svorio, lengvesni ne tik stiklai, tačiau ir vaizdo stabilizavimo sistema turi lengvesnę konkstrukciją, taip šis objektyvas tapo 25% lengvesniu, nei jo pirmtakas. Tuo pačiu metu jo svorio centras yra arčiau fotoaparato, todėl jis sukuria dar lengvesnio objektyvo įspūdį ir leidžia lengviau sekti objektus.
canon 400mm F2.8 iii

L serija

Dažniausiai canon tele objektyvai "paženklinti" L (luxury) raide, ji įprastai reiškia geriausią vaizdo kokybę, kurią gali pasiūlyti Canon tuo metu, atsparumą nepalankioms oro sąlygoms, atsparumą dulkėms, fluorino dangą, kuri padeda apsaugoti objektyvo priekį ir galą nuo sutepimų rankomis ar drėgme.

Super Spectra Coating (SSC) ir Air Sphere Coating (ASC) dangos

Dar viena L serijai būdinga ypatybė - SSC ir ASC dangų naudojimas. Super Spectra danga padeda atspindėti nereikalingą nuotraukai šviesą tačiau nepaveikiant vaizdo kokybės, o Air Sphere danga padeda minimizuoti atspindžius ir išsiliejimus susidariusius objektyvo viduje 

Modifikuojamas elektroninis fokusavimo žiedas

Žiedas turi tris jautrumo lygius, kuriuos galima rinktis priklausomai nuo situacijos. Lėtą fokusavimą galima rinktis perėjimui paprastam fotografavimui, greitą gamtos greitiems judesiams. Negana to rankinio fokusavimo funkcija veikia net tada, kai automatinis fokusavimas yra įjungtas, taip leidžiant patobulinti jau sufokusuotą vaizdą savaip. 

Galima pasirinkti iki 2 fokusavimo išankstinių nustatymų

Ši funkcija labai praverčia sporto fotografavimui nuo trikojo. Pasistatote trikojį, taip, kad į kadrą papultų abu vartai. vienus vartus pažymite vienu fokusavimo tašku, kitus kitu. Ir vienu objektyvo pasukimu galite perjungti naudojamą fokusavimo tašką. Taip bus užtikrintas maksimalus ryškumas abiejuose taškuose reikiamu momentu.

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 2840 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Canon
Specifikacija
Gamintojas(?) Canon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 2840 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

04176KVG

Atsiliepimai

4 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 0
 1
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!