+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Nikon AF-S NIKKOR 500mm F5.6E PF ED VR

Nikon
Nikon AF-S NIKKOR 500mm F5.6E PF ED VR
4749.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Nikon AF-S NIKKOR 500mm F5.6E PF ED VR aprašymas

Nikon AF-S NIKKOR 500mm F5.6E PF ED VR - Sausuma. Jūra. Oru. Sumažinkite savo technikos svorį, bet ne aprėptį, naudodami šį kompaktišką f/5,6 500 mm itin galingą fiksuoto židinio nuotolio telefotografijos objektyvą.

Kadangi naudojamas fazinio vaizdo Fresnelio (PF) lęšis, fiksuoto židinio nuotolio objektyvo svoris gerokai mažesnis, tačiau nuotraukų kokybė nenukenčia. Mažiausias tik 3 m fokusavimo atstumas padeda įgyvendinti kūrybinius sumanymus. Nesvarbu, ar fiksuojate stambaus plano apšerkšnijusių gėlių nuotraukas, ar sportininkų portretus. Jei prireiktų būti dar universalesniems, galite padidinti aprėptį naudodami papildomai įsigyjamą 1,4, 1,7 karto arba 2 kartus priartinantį Nikon telekonverterį

Patvarus ir ergonomiškas

Iš oro užfiksuoti ralio etapų vaizdai. Skrendantys plėšrūnai. Fotografuokite ir filmuokite nuotoliniu būdu arba sudėtingose situacijose nesirūpindami dėl objektyvo.

Naudojant fazinio vaizdo Fresnelio (PF) lęšį užtikrinamas objektyvo kompaktiškumas, o ant fluoro dangos nelieka vandens žymių, nesikaupia dulkių ir nešvarumų. Kiekviena judanti objektyvo cilindro dalis užsandarinta, kad apsaugotų nuo dulkių ir vandens lašelių. Trikojo juostiniame žiede esantys rutuliniai guoliai leidžia sklandžiai kaitalioti horizontalią bei vertikalią fotografavimo padėtis
nikon 500mm F5.6 

Neįtikėtinas aiškumas

Laukiniai gyvūnai leidžiantis saulei. Objektai, ant kurių krinta raiži gatvių lempų šviesa. Mėgaukitės viso kadro ryškumu ir iki minimumo sumažinta šviesos silpnėjimo bei blyksnių tikimybe, net ir fotografuodami esant maksimaliai apertūrai arba foniniam apšvietimui.

Trys ED stiklo elementai užtikrina ryškiaspalvius ir labai kontrastingus vaizdus. Nuo atspindėjimo apsauganti Nikon nanometrinė kristalinė danga užtikrina vaizdų ryškumą ir minimalų blyksnių efektą bei vaizdo dvejinimąsi, netgi esant foniniam apšvietimui. PF lęšio blyksniai efektyviai sumažinami, o didelė šio objektyvo skyra užtikrina puikų taško formos šviesos šaltinių atkūrimą. Net ir kadro pakraščiuose.

Ryškiai fiksuojantis ir stabilus

Neatsilikite nuo veiksmo ir šviesos. Nikon virpesių mažinimo technologija ir SPORT VR režimas suteikia galimybę fotografuoti nesirūpinant dėl fotoaparato drebėjimo poveikio.

Nikon virpesių mažinimo (VR) technologija sukurta suliejimui, kurį sukelia fotoaparato judėjimas, sumažinti ir suteikia galimybę fotografuoti užrakto greičiui esant iki keturių padalų mažesniam nei fotografuojant be VR². VR suaktyvinama vos tik fotoaparato ekspozicijos mygtuką nuspaudžiate iki pusės, o jos veikimas yra tylus. SPORT VR režimas naudingas, kai fotografuojami itin greitai judantys veiksmai arba sukamas fotoaparatas. Taip sukuriamas stabilesnis vaizdas vaizdo ieškiklyje, net ir fotografuojant nepertraukiamai, ir nė kiek nenukenčia nuotraukų kokybė.

Spartus automatinis fokusavimas

Šis objektyvas sklandžiai ir tiksliai reaguoja į objekto judėjimą. Elektromagnetinė diafragma garantuoja, kad bus naudojama tiksli ekspozicija, kai fotografuojama pasirinkus didelį kadrų skaičių.
Nikon Silent Wave variklis užtikrina itin spartų ir itin tylų automatinį fokusavimą. Pažangus AF sekimas suteikia galimybę sekti greitai judančius objektus – net jei jie tai daro nenuspėjamai, nesistemingu greičiu arba sparčiai artėja link fotoaparato. Elektromagnetinė diafragma užtikrina greitą automatinį ekspozicijų valdymą ir maksimalų tikslumą. Naudojant dviejų pozicijų fokusavimo ribojimo jungiklį (nustatymai FULL arba ∞–5 m) galima papildomai valdyti objekto aptikimo greitį.

Sklandus fokusavimo valdymas

Lapės ola. Lenktynių trasos posūkis. Lengvai ir tiksliai reguliuokite fokusavimą – prisitaikykite prie akimirką trunkančių aplinkybių neįtikėtinai tiksliai.
Iš Nikon profesionalams skirtų objektyvų perimtos fokusavimo funkcijos užtikrina puikų valdymą. A/M ir M/A fokusavimo režimo jungikliai leidžia sparčiai kaitalioti automatinį ir rankinį fokusavimą tiesiog pasukant fokusavimo žiedą. Fokusavimo žiedas turi dangą su įkartomis, kuri užtikrina, kad laikysite objektyvą tvirtai. Be to, „Memory Recall“ (išsaugotų fokusavimo padėčių atkūrimo) funkcija suteikia galimybę išsaugoti fokusavimo atstumą ir naudoti jį pakartotinai. Puikiai tinka, jei norite fokusuoti paukščio mėgstamą tupėjimo vietą laukiant laimikio.

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 1450 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Nikon
Specifikacija
Gamintojas(?) Nikon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 1450 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

03887KVG

Atsiliepimai

4 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 0
 1
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!