• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Tamron 70-200mm F/2.8 SP USD G2 (Nikon)

Tamron 70-200mm F/2.8 SP USD G2 (Nikon)
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) TAMRON
Bajoneto tipas Nikon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 1470 g
Prekės kodai

141362966VOK A025N 496037100625 4960371006253

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Tamron 70-200 G2 - stabilus vaizdas Nikon sistemai

Fotografuokite greičiau ir toliau 

Expand your image of fast telephoto shooting

Naujasis SP 70-200mm F/2/8 G2 teleobjektyvas aplenkia savo pirmtaką geresniu optikos pasirodymu, pagerintu vibracijos kompensavimu, greitesniu ir tikslesniu automatiniu fokusavimu, sumažėjusiu minimaliu atstumu iki objekto. Taip pat, suderinamumas tu tamron telekonverteriais sukuria galimybę padidinti židinio nuotolį

Neatsiliekant nuo SP serijos inovatyvios techologijos, objektyvas buvo kurtas, kaip patikimas, lankstus ir pakankamai tinkantis bet kuriai situacijai.

Aukšta rezoliucija su nuostabiu bokeh

Kiekvienas SP 70-200mm F/2/8 G2 aspektas susijęs su priartinimu, aukšta vaizdo kokybe ir bokeh efektu buvo pagerintas. Optinio dizaino privalumai prasideda XLD (labai žemos dispersijos) ir LD (žemos dispersijos) stiklu, kurie pašalina chromatinę aberaciją per visą priartinimo diapazoną užtikrinantys optimalią rezoliuciją netgi kraštuose. eBand danga sukurta tik šiam objektyvui siūlo nepakartojamą atspindžiams atsparų efektą. Pagerintas bokeh siūlo puikų fono efektą iš beveik bet kokio kampo.

 

Pagerintas minimalus fotografavimo atstumas

Pagerinimai nesibaigia tik stiklu ir naujasis SP 70-200mm F/2/8 G2 objektyvas turi ir pagerintą lęšių išdėstymą. Tamron tai leido sumažinti minimalų fotografavimo atstumą iš buvusio 1,3m į 0,95m su maksimaliu 1:6.1 priartinimu. Šie patobulinimai atveria naujas galimybes siekiant išreikšti save.

Tikslumas fotografuojant vaizdą

USD (Ultrasonic Silent Drive) žiedo tipo variklis, kartu su dviem galingais mikrokompiuteriais užtikrina puikų vaizdo fokusavimo greitį ir tikslumą. Full-time rankinis fokusavimas leidžia atlikti pataisymus rankiniu režimu, tačiau dalį fokusavimo atlieka vis tiek fotoaparatas.

Vibracijos kompensavimo (VC) sistema

Vos išleistas šis Tamron objektyvas turėjo geriausią iš visų tuo metu buvusių objektyvų vaizdo stabilizavimo sistemą. Nuo šiol vibracijos nebegadins jūsų svajonių kadrų. 

Tamron telekonverteriai ir jų suderinamumas 

Šie konverteriai siūlo 1.4x ir 2.0x didinimą ir artinimą iki 400mm objektyvo galimybių.

 

 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)