+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00

Canon EOS 77D Body

2 įvertinimai
Canon
Canon EOS 77D Body
617.99
Pratęsta garantija
Prekės draudimas
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Canon EOS 77D Body aprašymas

Canon EOS 77D - leiskite savo kūrybai reikštis laisvai

 Tegu kūryba liejasi laisvai su Canon EOS 77D fotoaparatu. Su 45 kryžminių persidengiančių taškų sistema, greitu tiksliu automatiniu Dual Pixel CMOS fokusavimu su fazės aptikimu, leis pagauti tikslų kadrą tiksliu laiko momentu. Kartu su vaizdo ieškikliu, EOS 77d modifikuojamu valdymu, puikia vaizdo kokybe matykite ir fotografuokite tą patį vaizdą. Su 24.2 milijonų taškų CMOS jutiklis padės įamžinti norimą akimirką maksimaliu ryškumu ir kokybe, taip pat pasitikrinkite nustatymus viršuje esančiu ekranėliu arba naudodami lankstų LCD ekranėlį. Vos įamžinę nuotrauką, siųskite ją per Wi-Fi, Bluetooth ar NFC. Inovatyvumas, patogumas ir kokybė.

Optinis vaizdo ieškiklils su 45 taškų persidengiančia kryžminių taškų sistema

Fotoaparato vaizdo ieškiklis leidžia profesionalų valdymą ir patogumą leidžiant matyti tiksliai tą, kas matoma pro objektyvą skirtingomis apšvietimo sąlygomis. 45 taškų sistema leis jums įamžinti vaizdą tiksliai ir greitai. Tai labai praverčia fotografuojant sporto varžybas, autosportą ar greitus kasdienos kadrus. Su minimaliais atspindžiais ir minimaliu delsimu visada įamžinkite tai, ką matote.

Greitas ir tikslus Dual Pixel CMOS automatinis fokusavimas su fazės aptikimu

Dual Pixel CMOS automatinis fokusavimas gali užfiksuoti vaizdą vos per 0.03 sekundės. Galima naudoti ir Live View režimu LCD ekranėlyje tiek nuotraukoms, tiek vaizdo įrašams. Taip pat yra fazės aptikimo sistema, kuri padeda greitai sufokusuoti ir užfiksuoti konkretų objektą ir jo judesį ar artėjimą/tolėjimą. Dual Pixel fokususavimas padeda užtikrinti rezultatų ryškumą, greitą fokusavimą ir užfiksavimą konkrečiam objektui

  

24.2 milijonai taškų APS-C jutiklyje

EOS 77D fotoaparatas su 24.2 milijonų taškų leis įmažinti švarų, detalų ir gyvą vaizdo įrašą ar nuotrauką.  Nuo odos atspalvių portrete iki greta esančių žalių ir rudų atspalvių, neįtikėtinai jautrus ne pilno kadro jutiklis sukurs ryškų vaizdą ir pasaulį apie jus. Kokybės užteks ne tik dalinimuisi internete, bet ir profesionaliai spaudai.

ISO iki 25600 su DIGIC 7 procesoriumi

Digic 7 procesoriaus vienintelė paskirtis, maksimizuoti EOS 77D fotoaparato galimybes, nuo puikių nuotraukų esant prastam apšvietimui ar spalvų spektrui iki filmavimo su HDR funkcija. Taip pat jis padeda išvengti grūdėtumo naudojant aukštus ISO nustatymus. Galingas ir išbaigtas, Digic 7 procesorius padės užtikrinti, kad nuotraukos būtų maksimaliai aiškios ir su minimaliu grudėtumu

Junkite, reguliuokite, nustatykire ar perkelkite 

Fotoaparatas palaiko tiek Wi-Fi, tiek Bluetooth, tiek NFC standartus. Su Wifi galite atlikti kone viską: siųsti paveikslėlius į saugyklą, telefoną, spausdintuvą. nustatyti pageidaujamus nustatymus, netgi fotografuoti nelaikant fotoaparato rankose. NFC gana naujas standartas (lyginant su Bluetooth ar Wi-Fi), jį palaikantiems įrenginiams tereikia tik susiliesti ir nuotraukos "permetamos" iš vieno į kitą. Bluetooth, savo ruožtu leidžia prisijungti ir valdyti fotoaparatą su minimaliomis energijos išlaidomis, lengvai sujungiamas su bluetooth pulteliu ar Powerzoom adaptoriumi. Aišku, esant didesniam bevielio ryšio poreikiui fotoaparatas nesudėtingai persijungia į Wi-Fi standartą.

LDC su lietmui jautriu paviršiumi ir 3' pavirčiaus įstrižaine

Fotografuokite iš viršaus ar apačios, arba net filmuokite norimu kampu. Įsijungę Live view funkciją galėsite ne tik stebėti, bet ir valdyti vaizdą. Tiesiog prilieskite ekraną ten, kur norite fokusuoti (visai, kaip telefone), fotoaparatas maksimaliai greitai sufokusuos vaizdą ten, kur priliesite. Dviejų pirštų kombinacijomis lengvai didinkite vaizdą ar peržiūrėkite nuotraukas, o su greituoju valdymo meniu mygtuku pasiekite visus nustatymus iškart. Pirštų antspaudų netraukiantis, neblizdug paviršius leis matyti aiškų vaizdą netgi ryškioje šviesoje. O 1.04 milijonų taškų leis matyti itin detalų ir tikslų vaizdą.

  

7560-pikselių RGB+IR matavimo jutiklis

Puikiai sukalibruotas RGB+IR matavimo jutiklis gali ne tik užtikrinti tikslų išlaikymą, tačiau naudoja automatinio fokusavimo sistemą, kuri gali aptikti spalvas. Tai itin naudinga kai kuriamos portretinės nuotraukos, sistema aptinka subjektą, jo odos spalvą ir remdamasis ją seka objektą išlaikant maksimaliai puikius nustatymus netgi tuomet, kai jie juda. 

Mirksėjimas nebabaisus

EOS 77D fotoaparatas aptinka mirksėjimą, kuris ne tik įspėja fotografą vaizdo ieškiklyje, tačiau taip pat kompensuoja mirksėjimą fotografavimo metu, ypač fotografuojant serijomis.

Elektroninis vaizdo stabilizavimas filmuojant

Kameros drebėjimas dažnai yra neišvengiamas, ypač, jei filmavimo metu noromis ar nenoromis judate. Movie Electronic IS sisema padeda minimizuoti išsiliejimus, kuomet filmuojami Full HD vaizdo įrašai, sukomplektuotas su tinkamu objektyvu 5 ašių stabilizavimas gali sumažinti išsiliejimus vaizde judant horizontaliai, vertikaliai ar sukant ratu. 

Vaizdo jutiklio dydis coliais APS-C/H

ISO jautrumas Auto, 100 - 25600

Stabilizavimo sistema Yra

Canon
Specifikacija
Charakteristika
  Gamintojas(?) Canon
  Vaizdo jutiklio dydis coliais APS-C/H
  ISO jautrumas Auto, 100 - 25600
  Stabilizavimo sistema Yra
  Išlaikymas 1/4000 - 30s
  Greitas fotografavimas 6 k/s
  Filmavimas Full HD (1920 x 1080)
Papildoma informacija
  Svoris 540 g
  Spalva
  Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Atminties laikmenos
  Laikmenos tipai SD / SDHC / SDXC
Ekranas
  LCD - ekranas 3 colių
Prekės kodai

00147KVG 1892C003AA 013803286489 4549292083583 4549292083637 454929208363

Atsiliepimai

4.5 vidutinis įvertinimas (2 įvertinimai)

 1
 1
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!