• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Nikon D5500 + 18-55mm AF-P VR

Nikon D5500 + 18-55mm AF-P VR
Prekyboje:
Yra
Kodas:
00144KVG
Garantija+:
649.99

Dovana: Foto Kursai!

Nikon D5500 + 18-55mm AF-P VR=

Dovana: Foto Kursai!

Prekyboje:Yra

Taškai:123

649.99649.99
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Nikon
  Efektyvūs taškai 24.2 mln.
  Optinis vaizdo ieškiklis Optinis
  Jutiklis(?) APS-C (23.5 x 15.6 mm) tipas CMOS
  ISO jautrumas Auto, 100 - 25600
  Išlaikymas 1/4000 30sek.
  Fokusavimas Automatinis, Rankinis
  Vidinė blykstė +
  Ekspozicijos kompensavimas ±5 EV (1/3 EV, 1/2 EV žingsniu)
Papildoma informacija
  Svoris 420 g
  Spalva
Prekės kodai

00144KVG 18208947621 101010000235 0018208947621

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Nikon D5500 fotoaparatas su 18-55mm VR objektyvu

 Kartais įkvėpimas aplanko kai turime kūrybai tinkamą įrankį. D5500 yra įkvėpimui sukurtas veidrodinis fotoaparatas. Nuo to momento, kai palenkiate LCD ekranėlį ir įamžinate itin ryškų 24.2 milijonų taškų kadrą, įkvėpimas tik prasideda. Vienu pasukimu D5500 fotoapratas tampa Full HD vaizdo kamera. Įrašykite 1080 vaizdą 60 k/s greičiu sukurdami puikų vaizdą ir palikdami galimybę lėto fimavimo (slow motion) efektams. Taip pat išlaisvinkite save fotografuodami žvaigždes, intervalines sekas ar aukšto dinaminio diapazono (HDR) nuotraukas. Filtrai ir efektai fotoaparate leis retušuoti ir patobulinti nuotraukas tiesiog fotoaparate. O integruotas Wi-Fi leis iš karto dalintis savo kūriniu.

Išryškinkite savo kūrybines vizijas

Puikiems kadrams sukurti reikia fotoaparato puikiu jutikliu ir procesoriumi, puikiu objektyvu ir puikia vizija. Šis fotoaparatas gali pasiūlyti pirmus tris dalykus. Jo aukštos raiškos jutiklis neturi optinio low-pass filtro, leisdamas įamžinti puikiu detalumu, kurį sukuria Nikkor objektyvai. Didinkite ir apkarpykite savo kardus neprarasdami detalumo ir ryškumo. Expeed 4 procesorius  susitvarko su visais fotografo įgeidžiais - kuria ryškų vaizdą netgi prie maksimalaus 25600 ISO, 1080/60p  vaizdo įrašus ir itin gerą HDR.

Pakelkite, pasukite, prilieskite

3.2' ekranėlis gali atsilenkti, sukiotis ir leisti savo šeimininkui matyti pasaulį nauju kampu. Tai dar ne viskas, ekranėlis yra lietimui jautrus, taigi galite fokusuoti vaizdą tiesiog pirštu. Naujasis funkcinis (Fn) mygtukas leis lengvai pasiekti daugiau nustatymų ir vienu pirštu susireguliuoti ISO, išlaikymą, automatinio fokusavimo režimą ir daug daugiau. O peržiūrėdami nuotraukas lengvai jas pritraukite. Visai kaip išmaniajame telefone.

Dalinkitės iškart

Fotoaparatas greitai perkels jūsų kūrinius į suderinamą įrenginį lengvam dalinimuisi tolimesnėse platformose, kur bebūtumete naudodamiesi Wireless Mobile Utility perkelkite duomenis bet kada, net ir neturėdami Wi-Fi stotelės. Taip pat telefonu ar planšete galite valdyti fotoaparatą ir jo nustatymus.

 

Kurkite lengvai

Senas posakis, kad geriausias fotoaparatas yra tas, kuris šiuo metu yra su jumis. Šis Nikon D5500 yra sukurtas visada būti šalia, jis lengvas, pakankamai kompaktiškas nešiotis su savimi kasdien. Taip pat jis yra tvirtas ir patikimas - pagamintas monokoko struktūros pagrindu ir sutvirtintas ilgaamžiu termoplastiku. pats korpusas yra ergonomiškas ir "limpa" prie rankos, todėl, norėsite jį ilgai turėti rankoje.

Sustabdykite akimirką

D5500 gali fotografuoti bet ką - šypsenas, ašaras, dideles žaidynes ar apsikabinimus. 39 taškų fokusavimo sistema su 9 itin tiksliais kryžminiais jutikliais padės greičiau fokusuoti, o 5 kadrų per sekundę greiis ir pagauti norimą akimirką fotoaparate.

Mėgaukitės vaizdu

Kuomet greitai fotografuojate, ypač lauke, jums reikia aiškiai matyti kadrą. Čia jums prireks aukštos kokybės optinio vaizdo ieškiklio, tiesiog žiūrėkite pro jį, įamžinkite savo kadrą, atitraukite akį nuo ieškiklio ir ekranėlis jį parodys automatiškai.

 

Panaudokite fantaziją

Fotografuokite serijomis, paverskite vaizdą miniatiūriniu, išryškinkite spalvą su juodai baltos nuotraukos režimu ir daug daugiau. kombinuokite skirtingų išlaikymų nuotraukas į įspūdingus HDR kadrus, paryškinkite tamsesnes kadro vietas su Nikon inovatyvia D-lightning technologija, kuri gali būti tiek naudojama tiek nejudančiam, tiek judančiam objektui. Nuotraukas galite retušuoti tiesiog fotoaparate - pašvelninkite odos atspalvius, pašviesinkite objektą, pašvelninkite foną, apkirpkite ir dar daugiau.

Leiskite fotoaparatui dirbti už jus

D5500 yra itin protingas fotoaparatas, kuris leis lengvai fotografuoti puikius vaizdus ir vaizdo įrašus. Nikon Scene Recognition atpažinimo sistema naudoja fotoaparato RGB jutiklį ir vaizdo jutiklį švietumo ir spalvų analizei. Tada palygina kadrus su kitais kadrais ir parenka optimalius nustatymus - baltos spalvos balandą, fokusavimo sekimą, blykstės ryškumą ir daug daugiau

 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)