• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Nikon D500 Body

Nikon D500 Body
Prekyboje:
Yra
Kodas:
141355876VOK
Garantija+:
1479.99
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Nikon
  Efektyvūs taškai 20.9 mln.
  Optinis vaizdo ieškiklis Akių lygio pentaprizmis veidrodinis vaizdo ieškiklis
  Jutiklis(?) 23.5 x 15.7 mm (CMOS)
  ISO jautrumas ISO 100 - 51200, Auto
  Išlaikymas Nuo 1/8 000 iki 30 sek.
  Ekspozicijos kompensavimas Nuo –5 iki +5 EV 1/3, 1/2 arba 1 EV žingsniais
Papildoma informacija
  Svoris 480 g
  Spalva
Prekės kodai

141355876VOK 018208947317 18208947256 101010000238 018208947256 0018208947256

Komplektacija Kontaktinės jungties dangtelis BS-1, guminis okuliaro apsodas DK-21, ekrano dangtelis BM-14, korpuso dangtelis BF-1B, įkraunamas ličio jonų akumuliatorius EN-EL15 (su kontaktų dangteliu), akumuliatoriaus įkroviklis MH-25, okuliaro dangtelis DK-5, dirželis AN-DC10, USB laidas UC-E15, ViewNX 2 kompaktinis diskas
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D500 body, greitas ir galingas

Būdamas tarsi mažesnysis D5 brolis, Nikon FX formato lyderis D500 suteikia išskirtinę galią ir tikslumą. Nikon naujos kartos 153 taškų AF sistema užtikrina išskirtinai platų diapazoną. Nauji vaizdo ir matavimo jutikliai užtikrina fenomenaliai tikslų objektų atpažinimą ir detalumą. Galite fotografuoti iki 10 fps sparta, o didelio efektyvumo buferis suteikia galimybę per vieną fotografavimo dideliu greičiu seriją užfiksuoti iki 200 NEF (RAW) formato vaizdų. Kartu tai reiškia, kad išlaikydami didžiausią vaizdo kokybę galite fotografuoti net 20 sekundžių. O filmų kūrėjams, kurie siekia aukščiausios kokybės, D filmo funkcija suteikia galimybę fotoaparatu įrašyti didelės raiškos iki 29 minučių ir 59 sekundžių trukmės 4K/UHD filmus.

IŠSKIRTINIS AF VEIKIMAS: YPATINGAS TIKSLUMAS

Su įtaisyta tokia pačia AF sistema kaip D5, Nikon FX formato lyderis D500 suteikia galimybę absoliučiai tiksliai sufokusuoti, net ir beveik tamsoje. Esant net 153 fokusavimo taškams ir 99 kryžminiams jutikliams, ši fenomenali AF sistema suteikia neprilygstamą aprėptį - apima beveik visą vaizdo ieškiklio kadro plotį. AF jautrumas iki -4 EV centriniame taške ir -3 EV (ISO 100, 20 °C / 68 °F) visuose kituose taškuose suteikia puikų efektyvumą esant silpnam apšvietimui. Naujas tikslumo lygmuo sekant dideliu greičiu judančius mažus objektus, lengvai aptinkami net kadro krašte esantys objektai. Sistema konfigūruojama renkantis 153, 72 arba 25 taškų aprėptį nepertraukiamo AF režimu. Visi 153 fokusavimo taškai yra suderinami su AF NIKKOR objektyvais, kurių atidaryta diafragma yra f/5,6 arba spartesnė, o 15 centrinių fokusavimo taškų suaktyvinami, kai efektyvi diafragma yra f/8.

EIKIME TOLIAU: VAIZDO APIBRĖŽIMO GREITIS

Ypatingas D500 efektyvumas suteikia galimybę užfiksuoti lemiamus momentus. Galite fotografuoti iki 10 fps sparta naudodami AE/AF sekimą arba veidrodžio pakėlimą. AF stebėjimas ir vaizdo ieškiklio matomumas gerokai patobulinti, kai fotografuojami sporto renginiai ar bet kurios kitos scenos, kuriose objektų judėjimo kryptis gali staiga pasikeisti. Dėl naujo AF ASIC įrenginio AF visada priskiriama maksimali skaičiuojamoji galia. Sparčiau veikiantys nuoseklaus užrakto naudojimo ir veidrodžio mechanizmai gerokai sumažina vaizdo ieškiklio užtemimą fotografuojant serijas dideliu greičiu. Fotoaparato didelio efektyvumo buferis suteikia galimybę vienos fotografavimo serijos metu užfiksuoti iki 200 NEF (RAW) arba didelių JPEG formato vaizdų. Du kortelių lizdai (vienas XQD kortelėms, kitas SD UHS II kortelėms) lengvai susidoroja su neįtikėtinu fotoaparato fotografavimo greičiu ir užtikrina, kad buferis būtų išvalytas prieš pradedant kitą seriją. USB 3.0 prievadas suteikia galimybę didele sparta perkelti didžiulius duomenų kiekius, o fotoaparate integruota „SnapBridge" galimybė leidžia perkelti vaizdus belaidžiu būdu. Ieškantiems dar spartesnio perkėlimo sprendimo aktualu, kad D500 taip pat yra suderinamas su pasirenkamu WT-7A, kuris suteikia galimybę perkelti failus į FTP serverį arba kompiuterį iki 866,7 Mb/s sparta.

PAGAUKITE KADRĄ: GALINGI MATAVIMO IR VAIZDO JUTIKLIAI

Nesvarbu, ar fotografuojate bėgantį gepardą, ar ekstremalių varžybų akimirką, D500 savo darbą atliks. Ir gausite ne vien tik paprastą vaizdą. 20,9 MP DX formato CMOS vaizdo jutiklis ir 180 tūkst. pikselių RGB matavimo jutiklis užtikrina fenomenaliai tikslų objektų atpažinimą ir didelį vaizdo detalumą su sodriais tonų atspalviais. Be to, D500 išsiskiria labai jautriu 8,0 cm (3,2 col.), 2 359 tūkst. taškų pakreipiamu LCD jutikliniu ekranu, kuris suteikia galimybę fotografuoti dideliu arba mažu kampu. Galite lengvai slinkti ir pasirinkti pagrindinius vaizdus bei vietoje įtraukti titrus, vietos, tinklo, IPTC ir autoriaus teisių informaciją. Fotografuokite naudodami tiesioginę peržiūrą ir liesdami galėsite nustatyti fokusavimo tašką, atleisti užraktą ir gauti iš anksto nustatytų reikšmių taškinio baltos spalvos balanso duomenis pagal kadre pasirinktą sritį. Dar geresnį valdymą užtikrina Picture Control 2.0, kurią naudojant galima lengvai apibrėžti tiek fotografavimo, tiek filmavimo parametrus. Patogus sukurtų vaizdų apdorojimas pasitelkus išankstinį nustatymą Flat (vienodinimas), jei reikia praplėsti dinaminį diapazoną, ir Clarity (ryškinimas), jei reikia ypatingo detalumo.

NEBIJO TAMSOS: SUKURKITE KADRUS, KURIŲ KITI NEGALI NET MATYTI

D500 negąsdina sudėtingos apšvietimo sąlygos. Ypač didelis ISO intervalas atveria šiam fotoaparatui naujų fotografavimo galimybių tamsoje ir padeda tvarkytis su ryškiausiomis vietomis. Naujoji Nikon apdorojimo sistema EXPEED 5 užtikrina neįtikėtinai aukštą vaizdo kokybę naudojant standartinį ISO intervalą nuo 100 iki 51 200. Ypač smarkiai sumažintas smulkus triukšmas, o kokybė išlaikoma net apkarpytuose vaizduose, nufotografuotuose naudojant dideles ISO reikšmes. Be to, galite išplėsti ISO intervalą iki ISO 50 atitikmens naudodami Lo 1 nuostatą arba iki neįtikėtino ISO 1 640 000 atitikmens naudodami Hi 5 nuostatą. Kartu su fotoaparato AF sistema, kuri dirba ir beveik tamsoje (-4 EV centriniame taške), Hi 5 nuostata suteikia galimybę fotografuoti situacijose, kuriose anksčiau galbūt nefotografuodavote. Šie nepaprastai dideli ISO skaičiai, suteikiantys galimybę spalvotus vaizdus fotografuoti be blykstės, tinkami naudoti specialistui stebėjimo ir apsaugos srityse.

4K/UHD FORMATO EFEKTYVUMAS

Būdamas pirmasis Nikon DX formato DSLR, įrašantis didelės raiškos 4K/UHD filmus, D500 siūlo visiškai naują filmavimo lankstumo lygį. Iki 29 minučių ir 59 sekundžių trukmės 4K/UHD filmai (3 840 x 2 160 pikselių) gali būti įrašyti 30p / 25p / 24p kadrų greičiu naudojant pradinį taškinį pikselių apkarpymą, kuris užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę. „Full HD" (1080p) vaizdo įrašą galima įrašyti iki 50p / 60p kadrų greičiu kelių jutiklių apkarpymo formatais, įskaitant pradinį „Full HD" pikselių apkarpymą. Nikon elektroninio virpesių mažinimo funkcija reikšmingai sumažina fotoaparato drebėjimo poveikį, kai „Full HD" filmai kuriami fotoaparatą laikant rankoje. Filmuojant M režimu, visų vaizdo įrašų skyros ir apkarpymo režimų jautrumą galima nustatyti nuo ISO 100 iki pat Hi 5. Naudodami automatinį ISO, galite nustatyti nuo ISO 200 iki Hi 5 bei didžiausias norimas ISO reikšmes. Fotoaparatas turi švariąją HDMI išvestį: net ir 4K/UHD filmus galima įrašyti į atminties kortelę arba išvesti nesuglaudintus į HDMI naudojant 8 bitų 4:2:2 YCbCr. HDMI išvestį galima naudoti su bet kokios skyros filmais įrašant nuotoliniu būdu. Kitos funkcijos yra integruotas intervalų laikmatis ir 4K/UHD kokybės laiko intervalo funkcija.

DX GREITIS: TOKS RYŽTINGAS, KOKIO JUMS REIKIA

Kaip ir mažesniuoju broliu D5, D500 galima pasitikėti fotografuojant sudėtingomis sąlygomis. Tvirta metalo struktūra su grublėtu magnio lydiniu ir anglies pluošto dalimis sukuria lengvą bei patvarų korpusą. Visos jungtys, mygtukai ir ratukai yra apsaugoti nuo vandens. Energiją taupanti konstrukcija suteikia galimybę įkrovus akumuliatorių sukurti daugybę kadrų. Pasirenkamas papildomas akumuliatorių blokas MB-D17 palaiko tris skirtingus akumuliatorių maitinimo šaltinius, o fotoaparatą lengviau valdyti fotografuojant vertikaliai. Didelio efektyvumo užraktas atlaiko 200 000 ciklų.

NIKKOR OBJEKTYVAI: DX TELEOBJEKTYVO PRANAŠUMAS

Nikon legendiniai NIKKOR objektyvai suteikia neprilygstamą ryškumą ir universalumą. D500 yra suderinamas su visais DX NIKKOR objektyvais, o fotoaparato DX jutiklio 1,5 k. apkarpymo koeficientas suteikia teleobjektyvo efektą fotografuojant su FX objektyvu. Sujunkite D500 su AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR objektyvu ir apžvalgos kampas naudojant teleobjektyvą atitiks FX formato DSLR su pritaisytu 600 mm telefotografijos objektyvu apžvalgos kampą. Palyginti su viso kadro deriniu, tai sumažins jūsų teleobjektyvo rinkinio svorį ir ilgį maždaug per pusę - rimtas pranašumas, jei nenorite apsikrauti. Dabar galite atsidurti veiksmo sūkuryje arba sufokusuoti sunkiai pasiekiamą paukščio lizdą nejausdami nepatogumų, kuriuos keltų sunkesnis profesionalo rinkinys.

ŠEŠĖLIŲ APŠVIETIMAS

D500 yra visiškai suderinamas su žymiąja Nikon i-TTL / kūrybingo apšvietimo sistema ir naująja Nikon radijo bangų patobulinto belaidžio apšvietimo valdymo sistema. Tai reiškia, kad galite lengvai naudoti su Speedlight blykstėmis, pvz., profesionalams skirta SB-910, kompaktiška SB-700 arba SB-5000, kurioje naudojama valdymo radijo bangomis technologija. Kartu su atskirai įsigyjamu siųstuvu-imtuvu WR-R10 D500 gali valdyti ir belaidžiu būdu paleisti iki šešių SB-5000 vienetų grupių blykstę iš kitos patalpos, iš už kampo arba lauke šviečiant saulei.

SNAPBRIDGE - SUJUNKITE FOTOAPARATĄ IR IŠMANIUOSIUS ĮRENGINIUS

D500 yra pirmasis Nikon skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, suderinamas su SnapBridge. Ši Nikon programa veikia naudodama „Bluetooth Low Energy" (BLE) technologiją, kad palaikytų nuolatinį, ma˛ai energijos naudojantį ryšį tarp fotoaparato ir išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Fotografuodami galite automatiškai sinchronizuoti vaizdus išmaniajame įrenginyje ir tam nereikės pernelyg eikvoti fotoaparato akumuliatoriaus. Fotografuojant sinchronizuotų vaizdų dydis iškart pakeičiamas, kad juos būtų paprasta per˛iūrėti ir būtų galima greitai įkelti į socialinės ˛iniasklaidos svetainę. Taip pat galite valdyti pagrindines fotoaparato funkcijas išmaniuoju įrenginiu ir paprastai pa˛ymėti vaizdus ˛emėlapyje. Be to, kaskart kai atsidursite naujoje vietoje, SnapBridge automatiškai atnaujins jūsų fotoaparato vietinį ir UTC laiką pagal GPS informaciją jūsų išmaniajame įrenginyje. Jūsų kadrai bus su teisinga data, nesvarbu, kiek laiko juostų kirstumėte. Į D500 integruota artimojo ryšio (NFC) funkcija, todėl fotoaparatą lengvai prijungsite prie išmaniojo įrenginio, kad aktyvintumėte SnapBridge naudojant ją pirmą kartą.

Video apžvalga

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Profesionalų patarimai(2)

IrenaRudzinska 2015-11-24Teminė sritis: Veidrodiniai fotoaparataiProblemos tipas: Objektyvai

Laba diena, Ruosiuosi pirkti Nikon D610 fotoaparata. Bei mane domina objektyvas Nikon 50 mm. 1,4. ar 1,8. Ar tiktu šitai fotoaparatui bei kuri rekomenduotume 1,4 ar 1,8? :)

Gina Gelažnikienė atsakė:

2015-11-24 10:26:34

Sveiki, perkant D610 rekomenduotume imti šviesų F1.4 objektyvą, nes pats fotoaparatas tikrai stiprus, o F1.8 ekonominis :) Dėl kainų pasiderėkite paštu: prekyba@fotofabrikas.lt

minautuva 2013-12-03Teminė sritis: Veidrodiniai fotoaparataiProblemos tipas: Palyginimas

Sveiki. Turėjau Olympus E420. Dabar noriu rinktis naują aparatą. Nusižiūrėjau Nikon D610 kol kas be objektyvo. Stiklus rinksiuosi po to. Ar nebus man per "stiprus" šis modelis? Koks atitikmuo būtų Canon firmos? O gal turėtumėte savo pasiūlymų ir pastebėjimų? Dėkoju.

Kęstutis Milašius atsakė:

2013-12-03 00:00:00

Sveiki,

jūsų išsirinktas D610 naujas modelis , pakankamai stiprus ir profesionalus , bet tinka ir megėjui. kolkas atsiliepimu dar negirdėti. 

Puslapis 1 iš 1
  1. 1

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)