• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Canon EOS 200D body

Canon EOS 200D body
Prekyboje:
Yra
Kodas:
00135KVG
Garantija+:
589.99

Dovana: Foto Kursai!

Canon EOS 200D body=

Dovana: Foto Kursai!

Prekyboje:Yra

Taškai:118

589.99589.99
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Canon
  ISO jautrumas Auto, 100-25600 (expands to 51200)
Papildoma informacija
  Svoris 453 g
  Spalva
Prekės kodai

00135KVG 2250C001 4549292091328

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Atraskite „Canon EOS 200D"

Apgalvota konstrukcija

Instinktyviai valdomi valdikliai ir išmanųjį telefoną primenantis jutiklinis ekranas - EOS 200D lengva naudoti nuo pat pradžių. Fotografuokite naudodami ryškų optinį vaizdo ieškiklį, kad matytumėte pasaulį tokį, koks jis išties yra, arba kintamo kampo ekraną, kurį pasukus lengviau fotografuoti iš neįprastų perspektyvų.

  

Nuotraukos, kurios jums patiks dar ilgus metus

Fotografuokite 24,2 megapikselio nuotraukas, kuriose bus daugybė detalių ir spalvų ir kurios fantastiškai atrodys jau fotoaparate - tokios nuotraukos puikiai tinka dideliems spaudiniams, fotografijų albumams ir internetinėms galerijoms, jomis puikiai perteiksite norimą istoriją. Į EOS 200D įdiegėme DIGIC 7 procesorių, todėl jis gali fotografuoti prietemoje, o „Dual Pixel CMOS AF" užtikrina sparčiausią pasaulyje „Live View" fokusavimą.* 

 

Photos you’ll love for years to come

Fotografuokite su mažo gylio fokusavimu

EOS 200D turi didelį APS-C jutiklį, su kuriuo lengva fotografuoti mažą lauko gylį, todėl idealiai tinka portretams. Veidai išlieka tobulai ryškūs gražiai sulietame fone. Tokį metodą naudoja viso pasaulio profesionalūs fotografai.

 

Shoot shallow focus

Patogiau nešiotis. Daugiau nuotraukų. Dar daugiau vietų

EOS 200D yra mažiausias pasaulyje DSLR fotoaparatas su kintamo kampo ekranu¹, sukurtas taip, kad jį būtų lengva nešiotis ir kad galėtumėte išnaudoti DSLR fotografijos privalumus įvairiose vietose. Pasiimkite jį į atostogas, į šventes ir iškilmingas progas, arba tiesiog išeikite pasivaikščioti, kai jaučiate savyje užsidegimą kurti. 

More portable. More photos. In more places

Kaip fotografuosite?

Nepriklausomai nuo jūsų mėgiamo fotografavimo būdo, EOS 200D užtikrina sparčiausią fokusavimą ir greitą reagavimą. Fotografuokite naudodami nestringantį optinį vaizdo ieškiklį, kuris parodo pasaulį tokį, koks jis yra iš tikro, arba komponuokite vaizdą išmanųjį telefoną primenančiame kintamo kampo ekrane ir mėgaukitės sparčiausiu pasaulyje „Live View" automatiniu fokusavimu.

 How will you shoot?

Puikių fotografijų pamoka

EOS 200D informacinė naudotojo sąsaja padeda pasirinkti tinkamas nuostatas norimam sukurti efektui. Tai tarsi asmeninis fotografijos mokytojas šalia jūsų.

  A lesson in great photography

Bendradarbiaujant su jūsų išmaniaisiais įrenginiais

Naršykite, redaguokite ir bendrinkite nuotraukas iš EOS 200D savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje² - ir darykite tai lengvai. Visada veikiantis ir mažai energijos eikvojantis „Bluetooth®" leidžia pasiekti fotoaparatą net tada, kai jis yra krepšyje.

 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)