• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Nikon Df + 50mm f/1,8 G AF-S Special edition

Nikon Df + 50mm f/1,8 G AF-S Special edition
Prekyboje:
Nebegaminama
Kodas:
00082KVG
Garantija+:
2699.99
Archyvas
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Nikon
  Efektyvūs taškai 16.2 mln.
  Optinis vaizdo ieškiklis +
  Jutiklis(?) 36,0 x 23,9 mm CMOS jutiklis
  ISO jautrumas Auto, 200 - 6400 iki 204800
  Išlaikymas 1/8000 iki 30 sek. + bulb.
  Fokusavimas Phase Detect, Multi-area, Selective single-point, Tracking,Single, Continuous,Live View
  Vidinė blykstė +
  Ekspozicijos kompensavimas Nuo –3 iki +3 EV 1/3 EV žingsniais
Papildoma informacija
  Svoris 765 g
  Spalva
Prekės kodai

00082KVG

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Nikon DF AF-S 50/1,8G Special edition veidrodinis fotoaparatas


Patirkite kiek daug malonumo gali suteikti fotografija! Ne vien tik funkcijos, bet ir pats šio fotoaparato dizainas byloja apie išskirtinę meilę fotografijai. Į šio retro stiliaus fotoaparatą yra integruotas toks pat 16.2 megapikselio FX vaizdo sensorius, kaip ir etaloniniame Nikon D4 fotoaparate.

Platus dinaminis diapazonas ir net ISO 204 800 (atitikmenį) siekiantis jautrumas šviesai užtikrina nuotraukų detalumą bei tolygų atspalvių kitimą fotografuojant bet kokio apšvietimo sąlygomis. Dėl itin tikslios AF sistemos, preciziško matavimo ir spartaus veikimo gali susidaryti įspūdis, kad Nikon Df nė kiek nesiskiria nuo klasikinio Nikon 35 mm juostinio fotoaparato, bet jo funkcijos pagrįstos pačiomis naujausiomis technologijomis.

 

nikon df fotoaparatas
 

 

Pagrindiniai Nikon DF body fotoaparato išskirtinumai 


Itin tikslus automatinis fokusavimas veikiant Multi-CAM 4800 39 taškų AF sistemai: sparti ir tiksli viso kadro aprėptis. Jautrumas iki –1 EV ir suderinamas iki f/8. Keturi AF sričių režimai, įskaitant 3D sekimo AF, užtikrina ryškumą net tada, kai objektas nėra centre arba greitai ir visiškai nenuspėjamai juda. O fotografuojant tiesioginės peržiūros režimu, efektyvumą, tikslumą ir spartą užtikrina kontrastą nustatančio AF sistema.

Dailus ratukų mechanizmas: jei abejojate, kad patogumą galima suderinti su efektyvumu, išmėginkite, kaip paprasta tiksliai valdyti mechaninius ratukus su įkartomis. Ratukais pavyks atskirai nustatyti ISO jautrumo, ekspozicijos kompensavimo, ekspozicijos režimo ir atleidimo režimo nuostatas, taip pat pasiekti visus fotografuojant reikalingus parametrus neatidarant fotoaparato meniu.

Suderinamumas ne vien su AI NIKKOR objektyvais: dėl unikalios sulankstomos eksponavimo sujungimo svirties prie Nikon Df galima montuoti net vintažinius ne AI sistemos NIKKOR objektyvus. Jei fotografuojant A (diafragmos pirmumo) arba M (rankiniu) režimu naudojamas ne AI objektyvas, visos diafragmos ekspozicijos matavimą (naudojant AI objektyvus) galima atlikti pasitelkus nesudėtingus fotoaparato nustatymus.

Ypač efektyvus optinis vaizdo ieškiklis: stiklinio pentaprizmės vaizdo ieškiklio ypatumai – maždaug 100 % kadro aprėptis ir padidinimo 0,7 k. galimybė, be to, siūlomas DX apkarpymo režimas su vaizdo ieškiklio žymėmis.

Garsioji Nikon konstrukcija: sudėtingoms sąlygoms pritaikyto fotoaparato viršutinis, apatinis ir galinis dangteliai pagaminti iš tvirto, bet lengvo magnio lydinio, o fotoaparato apsauga nuo nepalankių oro sąlygų, drėgmės ir dulkių yra tokia pat efektyvi, kaip ir Nikon D800 skaitmeninio veidrodinio fotoaparato.

Patvarus užrakto mechanizmas: itin tikslus užrakto mechanizmas buvo išbandytas atliekant 150 000 ciklų, kai didžiausias užrakto greitis buvo 1/4 000 s, o blykstės sinchronizacija – iki 1/200 s.

Didelis 8 cm (3,2 col.) 921 tūkst. taškų LCD ekranas pasižymi plačiu stebėjimo kampu ir yra pagamintas iš sustiprinto stiklo pluošto. Efektyvios spalvų atkūrimo galimybės užtikrina vaizdų ryškumą ir aiškumą.

Tyliojo atleidimo režimas: puikus pasirinkimas, jei reikia, kad fotografavimas neatkreiptų dėmesio, nes fotografuojant serijomis fotoaparato veidrodžio grįžimo mechanizmo garsas gerokai pritildomas.

Dviejų ašių elektroninis virtualusis horizontas: LCD ekrane galite patikrinti pasvirimo (horizontalaus nuolydžio) ir polinkio (pakrypimo pirmyn ar atgal) informaciją, o vaizdo ieškiklyje – pasvirimo informaciją.

Scenos atpažinimo sistema: fotoaparato vaizdo jutiklis ir 2 016 pikselių RGB jutiklis pateikia scenos atpažinimo sistemai tikslius duomenis, kurie optimizuoja ekspoziciją, automatinį fokusavimą ir baltos spalvos balansą prieš pat atleidžiant užraktą, kad būtų išgauti labai ryškūs vaizdai.

Automatiškai nuvalomas jutiklis: ant vaizdo jutiklio susikaupia mažiau dulkių.

Taškinio baltos spalvos balanso matavimas: baltos spalvos balansą rankiniu būdu nustatysite labai tiksliai, nes fotografuodami tiesioginės peržiūros režimu galėsite greitai priskirti taškinį baltos spalvos balansą pasirinktai konkrečiai kadro sričiai. Naudojant kryptinį valdiklį nustatytą tikslinę sritį galima perkelti iš vienos vietos į kitą ir net be pilkos kortelės greitai gauti dabartinius tolumoje esančių objektų duomenis.

Apkarpymo režimai: DX formatu. DX apkarpymo režimas gali būti automatiškai įjungiamas pritvirtinus DX objektyvą. Nikon Df veikiant tiesioginės peržiūros režimu patogu sukomponuoti vaizdą, nes nustačius 1:1 arba 16:9 vaizdo santykį rodomas papildomas pagalbinis tinklelis.

Optimalus ypač kontrastingų vaizdų detalumas: siūlomi du režimai, užtikrinantys detalumą ir tamsiose, ir šviesiose srityse, nesvarbu, ar fotografuotumėte esant ryškiam, ar foniniam apšvietimui. HDR (didelis dinaminis diapazonas) – tai fotografuojant nejudančius objektus tinkamiausias režimas, o aktyvųjį D-Lighting rinkitės, jei fotografuojami objektai juda. Abiejų režimų intensyvumą galite pasirinkti patys.

Į fotoaparatą integruoti kūrybingieji įrankiai: naudodami Picture Control parinktis prieš fotografuodami tiksliai nustatykite parametrus, pvz., ryškumą, sodrumą ir atspalvius. Naudokite išplėstinį nuotraukų retušavimo meniu, kad pasiektumėte daugybę siūlomų įrankių ir efektų.

Energiją taupanti konstrukcija: galima padaryti maždaug 1 400 kadrų* (naudojant akumuliatorių EN-EL14a, vieno kadro režimu).

Saugojimo laikmena: suderinamumas su standartinėmis atminties kortelėmis SDXC UHS-I ir Eye-Fi kortelėmis.

Nikon patobulinta kūrybingo apšvietimo sistema: visiškas suderinamumas su pažangiausia Nikon patobulinta kūrybingo apšvietimo sistema, apimančia įvairiausias universalias Speedlight blykstes, kurias primontavus prie fotoaparato arba naudojant atskirai galima išradingai ir kūrybiškai fotografuoti.

 

Pažintinis video apie Nikon DF body veidrodinį fotoaparatą: 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)