+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Vaizdo kamera Sony FDR-AX700

-11%
Sony
Vaizdo kamera Sony FDR-AX700
Kodas: 01601KVG
Stebėti kainą Į palyginimą
Gamintojo kodas: FDRAX700B.CEE
1665.99 1879.00
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Vaizdo kamera Sony FDR-AX700 aprašymas

 Sony FDR-AX700 4K kamera - paprasta ir patogu naudotis

4K ir HDR dabar yra palaikomi lengvai naudojamoje Sony FDR-AX700 4K kameroje. Naudojant HLG formatą, HDR vaizdai gali būti atvaizduoti HDR formatą palaikančiuose ekranuose. Lyginant su SDR (Standard Dynamic Range) formatu, HDR siūlo geresnį spalvų ir kontrasto atkartojimą, kuris matomas akimirksniu. Dviguba SD kortelių jungtis, LCD ekranas ir vaizdo ieškiklis, rankinis valdymas, 12x priartinimo diapazonas ir patogus dydis daro AX700 universalia kamera, kuri tinka šeimos susibūrimams ir profesionaliam naudojimui.

  Sony FDR-AX700 4K kamera

4K HDR vaizdo įrašymas

HDR vaizdo įrašymas naudojant HLG formatą leidžia įrašyti ir rodyti platesnį spalvų diapazoną nei paprastai galima SDR formatuose. Be papildomo apdorojimo, HDR įrašais galite mėgautis paprasčiausiai prijungę kamerą prie HLG palaikančio Sony televizoriaus naudodamiesi USB laidu.

 

Vaizdo įrašymas XAVC S formatu

XAVC S formatas naudojamas 4K ir HDR įrašymui.  Dažniai iki 100 Mbps 4K ir iki 50 Mbps FHD formatui užtikrina tikslų vaizdą su minimaliais iškraipymais apdorojant. Taip pat galimas 100 Mbps vaizdo įrašymas 120 kadrų per sekundę greičiu FHD formatu, leidžiantis sukurti aukštos kokybės sulėtinto vaizdo sekas po įrašo apdorojimo.

 

Sulėtinti ir pagreitinti vaizdai

Mėgaukitės kūrybiškais būdais išreikšti laiko eigą. Sulėtinto vaizdo ir sulėtinto ir pagreitinto vaizdo funkcijos leidžia užfiksuoti vaizdą akimirksniu iki 960 kadrų per sekundę greičiu (40 kartų sulėtintas vaizdas) arba įtikinama laiko praleidimo (time-laps) seka, užfiksuota 1 kadru per sekundę greičiu, kad būtų galima sukurti iki 60 kartų pagreitinto vaizdo įrašus.

 

S-Gamut ir S-Log profiliai

S-Gamut ir S-Log fotografavimas suteikia daugiau lankstumo pasirenkant spalvų ryškumą vėlesniame vaizdo apdorojime. S-Log3 ir S-Log2 gamos suteikia platų dinaminio fotografavimo diapazoną (1300%), kad sumažėtų šviesos perdegimų ir juodos spalvos iškraipymų.   

Įvertinti ekspoziciją per LCD ar EVF gali būti sudėtinga, todėl „zebra" funkcija padeda nustatyti vietas, kur ekspozicija yra per didelė, pažymėdama tas vietas ryškiomis juostomis nuotraukų peržiūros metu. Reguliuojamas lygis leidžia laisvai pasirinkti ekspoziciją viskam - nuo odos tonų iki saulėlydžio kraštovaizdžių.

 
Fazinė automatinio fokusavimo sistema

Platus padengimas

Iki 273 fazės aptikimo AF taškų padengia apie 80% viso vaizdo ploto. Tai paverčia automatinio fokusavimo diapazoną pakankamai plačiu ir tankiu, kad sufokusuotų greitai judantį objektą.

 

Fokusavimo sekimas

Išlaikykite tikslų objekto fokusavimą su nauju filmavimui sukurtu AF algoritmu. Perėjimas prie kito fokusuojamo objekto yra betarpiškas dėka paprasto lietimui jautraus ekrano pagalbos, kad fokusuotų naują objektą.

Sony FDR-AF700 kamera turi penkis AF jautrumo lygius. Jautrus režimas leidžia greitai pereiti prie kito objekto, o fiksuotas režimas palengvina vieno objekto fokusavimą.


Reguliuojamas sekimo gylio diapazonas

Pasirinkite AF sekimo gylį diapazone nuo 1 iki 5 - nuo siauro (1) lėtiems objektams iki plataus (5), kad sektumėte greitus objektus. Ši funkcija suteikia laisvę pasirinkti objektų sekimo būdą priklausomai nuo objekto, aplinkos ar Jūsų ketinimų.

 

FDR-AX700 4K HDR kameros savybės

Filmavimo valdymas

OLED elektroninis vaizdo ieškiklis leidžia kurti patikimas kompozicijas. Jo didelis kontrastas ir tikslus spalvų atkūrimas leidžia tiksliai atvaizduoti įrašomą vaizdą.

3,5 colių LCD ekranas yra patogus būdas stebėti savo kompozicijas. Palietimo funkcionalumas naudojamas ne tik meniu navigacijai, bet ir fokusavimo taškų pasirinkimui.

  Sony FDR-AX700 4K kamera  Sony FDR-AX700 4K kamera

Rankiniai valdikliai

Rankiniai valdikliai ir mygtukai, esantys ant kameros korpuso, leidžia lengvai ir greitai valdyti diafragmą, ISO ir užrakto greitį.

 

Įmontuoti ND filtrai

Rinkitės iš skaidraus,1/4, 1/16 ir 1/64 ND filtrų, kad nustatytumėte šviesos lygį, patenkantį į objektyvą. Tai suteikia vaizdo įrašų kūrėjams galimybę tiksliai valdyti užrakto greitį ir diafragmą.

 

Dviguba SD kortelių jungtis

Dvigubos SD kortelės ir SD kortelės / „Memory Stick" atminties lizdai įrašymui vienu metu arba pakaitomis. Naudokite įrašymo pakaitomis režimą, kai reikia filmuoti ilgą laiką ir padalinti vaizdo įrašą per abi korteles. Įrašymo tuo pačiu metu režimas užtikrina, kad svarbiausi įrašai visada turės atsarginę kopiją.

 

LANC portas

Įmontuotas LANC portas leidžia prijungti bet kokį LANC palaikantį įrenginį ir valdyti kamerą nuotoliniu būdu.

 

4K HDMI išvestis

Peržiūrėkite savo vaizdo įrašus per išorinius monitorius arba tiesiog televizoriuje naudodamiesi HDMI išvestį. 

 

 

Stabilizavimo sistema Yra

LCD - ekranas 35 colių

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Sony
Specifikacija
Gamintojas(?) Sony
  Stabilizavimo sistema Yra
  Tipas
Ekranas
  LCD - ekranas 35 colių
  Spalva
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

01601KVG FDRAX700B.CEE 454873606856 4548736068568

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!