• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Šventinis komplektas Manfrotto Xmaskit III

Šventinis komplektas Manfrotto Xmaskit III

Šventinis komplektas Manfrotto Xmaskit III skirtas mobilografijai ir vlogeriams, filmuojantiems mobiliaisiais įrenginiais.

Prekyboje:
Yra
Kodas:
0864SER
38.00
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Prekės kodai

0864SER

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Stovelis PIXI yra puikus pasirinkimas visiems naudojantiems savo išmanųjį telefoną kasdieniam fotografavimui. Kompatiškas stovelis Pixi turi universalų gnybtą išmaniesiams telefonams, su keliais ¼" sriegiais, kurie leidžia jį naudoti su dauguma išmaniųjų telefonų, užtikrinant didelį lankstumą ir paprastumą naudojant bet kurioje aplinkoje. Pixi gali būti naudojamas dvejopai: jis veikia kaip stabili atrama ir taip pat gali būti naudojamas kaip patogi ergonomiška rankena užfiksuoti puikius video filmukus,  asmenukes ir neįtikėtinus vaizdus, kurie tikrai išsiskirs iš kitų.

 

Manfrotto PIXI yra ne tik geras sprendimas išmaniesiems, bet ir puikus kompaktiškas trikojis kompaktiniams ir sisteminiams fotoaparatams. Jis sukurtas siekiant patenkinti vartotojus, ieškančius lengvos, kompaktiškos atramos savo kamerai, kurią būtų paprasta valdyti. Novatoriškas mygtuko-užrakto mechanizmas leidžia jums pakreipti ir užfiksuoti rutulinę PIXI galvutę vienu, greitu ir intuityviu judesiu. Paspausdus mygtuką galvutės rutulys laisvai juda, o jį atleidus, galvutė automatiškai užsirakina pasirinktoje pozicijoje.

 
Universalų gnybtą išmaniajam galima naudoti atskirai. Jis turi atlenkiamą kojelę, paverčianšią laikiklį stabilia baze išmaniajam telefonui. Gumuotas laikiklio gnybtas gali apglėbti 8.4 cm pločio išmanųjį telefoną. Vienas gnybto žandikaulis išsitraukia ir spyruoklės pagalba priglunda prie telefono. Laikiklis turi du ¼" vidinius sriegius vertikaliam ir horizontaliam tvirtinimui.

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)