• prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta

The pod yellow

Rodoma 1 prekė iš 2 prekių sąrašeToliau »
The pod yellow

  Geltonasis ”The pod” stovelis, skirtas komaktinėms foto ar videokameroms su stovo tvirtinimo sriegiu, esančiu kameros centre.
”The pod” platformos yra lengvos, ypatingai aukštos kokybės, paprastos naudoti ir pritaikomos bet kokiai kamerai. “The pod” tobulai tinka grupinėms nuotraukoms, kelionėms, mažai apšviestose vietose, bei naktį.Taip pat jis tampa nepakeičiamu, norint kokybiškai fotografuoti muziejuose, prekybos centruose, bažnyčiose, meno galerijose - vietose, kur dažnai yra draudžiama įsinešti klasikinius trikojus stovus.
 “The pod” labai pagerina nuotraukos ryškumą, aštrumą, spalvos švarumą, skaidrumą maksimaliai sugeria ar net visiškai pašalina drebančių rankų efektą. “The pod” galite naudoti bet kur - ant stalo, ant uolenų ar akmenų, ant automobilių, suoliukų, tvorų, bėgių ir t.t. ir pan.  Geltonasis ”The pod” stovelis, skirtas komaktinėms foto ar videokameroms su stovo tvirtinimo sriegiu, esančiu kameros centre.
”The pod” platformos yra lengvos, ypatingai aukštos kokybės, paprastos naudoti ir pritaikomos bet kokiai kamerai. “The pod” tobulai tinka grupinėms nuotraukoms, kelionėms, mažai apšviestose vietose, bei naktį.Taip pat jis tampa nepakeičiamu, norint kokybiškai fotografuoti muziejuose, prekybos centruose, bažnyčiose, meno galerijose - vietose, kur dažnai yra draudžiama įsinešti klasikinius trikojus stovus.
 “The pod” labai pagerina nuotraukos ryškumą, aštrumą, spalvos švarumą, skaidrumą maksimaliai sugeria ar net visiškai pašalina drebančių rankų efektą. “The pod” galite naudoti bet kur - ant stalo, ant uolenų ar akmenų, ant automobilių, suoliukų, tvorų, bėgių ir t.t. ir pan.

“The pod” gali naudoti bet kas, net mėgėjai, kurie iki šiol dar nesusimąstė apie stovą, nes bijojo jo svorio, dydžio ar sudėtingumo.

Taigi…

Kas tai yra "The pod" ?

Tai granulių pripildytas maišelis, varžto pagalba tvirtinamas prie fotoaparato arba vaizdo kameros.

Kokios fotokameros tinka "The pod" ?
Visų tipų. "The Pod" naudoja pramoninius standartus (¼ " x 20 tvirtinimo varžtus), kurie atitinka standartinius visų fotoaparatų gamintojų naudojamus tvirtinimo varžtus.


Kiek svorio "The pod" išlaiko?

Daug, ant "The pod" gali atsistoti vidutinio sudėjimo vyras ir platformai nieko nenutiks.

Ar "The pod" yra suteikiama garantija?

Taip, yra vienerių metų gamintojo garantija nuo defektų.

Kas yra "The pod" viduje?

Platforma pripildyta specialaus plastiko granulių, kurios nebijo drėgmės, aukštos/ žemos temperatūros, dulkių ir t.t.
Ar įmanoma pakeisti "The pod" užpildymą, pritaikant jį mano fotoaparato poreikiams?

Taip, "the pod" užsisega stipria "Velcro" juostele, kad būtų galima atidaryti ir iš naujo uždaryti tiek kartų, kiek norite. Jei keliaujate ir norite imti tik pagrindą, tiesiog ištuštinkite turinį ir užpildykite savąjį "The pod"jau atvykus bet kokiu pageidaujamu užpildu.

Ar "The pod" nebijo lietaus?

Taip, "The pod" yra pagamintas iš tvirto nailono, tad yra atsparus vandeniui.

Kodėl "The pod" yra geriau nei klasikiniai trikojai?

Dažniausiai stengiamasi “The pod” platformų nelyginti su klasikiniais trikojais stovais, nes tai būtų tas pats, kas lyginti automobilį su motociklu - abu gražūs ir geri, tačiau yra mėgstami dėl skirtingų priežasčių.

Jeigu reiktų paminėti tik kelis “The pod” pranašumus, tai būtų šios savybės: kompaktiškumas, tvirtumas, lankstumas, lengvas pernešimas į kitą vietą bei paprastumas naudojant. Taip pat “The pod” gali būti nešiojamas bet kur ir bet kada, bei naudojamas and bet kokio paviršiaus.
Lyginant su mažaisiais lanksčiais trikojais, tai “The pod” yra žymiai stabilesnis, patogesnis, greičiau ir lengviau naudojamas, nes nereikia specialiai jo įmontuoti į norimą vietą, o po to išmontuoti baigus fotografuoti. Be to “The pod” yra nesugadinamas ir gali išlaikyti net 10 kartų didesnį svorį.
Prekyboje:
Yra
Kodas:
0002stovpod
11.99
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Stovo tipas(?) Stovų priedai
Gamintojas(?) The Pod
Rekomenduojamas Max aparatūros svoris 25 kg
Maksimalus aukštis 3.8 cm
Minimalus aukštis 3.8 cm
Svoris 0.2 kg
Prekės kodai

0002stovpod TP Y0048-S 8312390000310 8024221482454 0831239000031

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

  Geltonasis ”The pod” stovelis, skirtas komaktinėms foto ar videokameroms su stovo tvirtinimo sriegiu, esančiu kameros centre.”The pod” platformos yra lengvos, ypatingai aukštos kokybės, paprastos naudoti ir pritaikomos bet kokiai kamerai. “The pod” tobulai tinka grupinėms nuotraukoms, kelionėms, mažai apšviestose vietose, bei naktį.Taip pat jis tampa nepakeičiamu, norint kokybiškai fotografuoti muziejuose, prekybos centruose, bažnyčiose, meno galerijose - vietose, kur dažnai yra draudžiama įsinešti klasikinius trikojus stovus. “The pod” labai pagerina nuotraukos ryškumą, aštrumą, spalvos švarumą, skaidrumą maksimaliai sugeria ar net visiškai pašalina drebančių rankų efektą. “The pod” galite naudoti bet kur - ant stalo, ant uolenų ar akmenų, ant automobilių, suoliukų, tvorų, bėgių ir t.t. ir pan.

Video apžvalga

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (2)

 • Fotofabrikas 2010-01-25 12:08:11

  Dėl stovo

  Stovas skirtas patogiam fotografavimui, nes aparatą ne visose situacijose galite pastatyti taip, kad tvarkingai galėtumėte fotografuoti. Pasinaudokite prekės specifikacijoje esančia nuoroda - gausite išsamų paaiškinimą, kaip ir kur tą stovelį naudoti.
 • Kenzo 2010-01-24 10:32:01

  Klausimas

  Sveiki..ir taip ir taip ziuriu as i si stoveli ir galvoju.Kokia cia jo paskirtis ir kas tai per stovas.Jokio aukscio nieko..Butu idomu suzinot kam jis skirtas.Ir dar klausimas... ar Canon ixus 100is modeliukui skirtas tik sis stovas ar dar yra ir kitu variantu?
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 2)
 1. 1