+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Teleskopas Celestron CPC Deluxe 925 HD GoTo

Teleskopas Celestron CPC Deluxe 925 HD GoTo
4529.00
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Išparduota
Pristatymas 1-4 d.d.
Liko 0 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Teleskopas Celestron CPC Deluxe 925 HD GoTo aprašymas

Vidurinysis iš Celestron CPC serijos teleskopų su XLT dangomis. Daugelio astronomų mėgėjų nuomone 9,25'' Šmidto-Kasegreno sistemos optika yra geriausia ką šiuo metu gamina Celestron. Surenka daugiau nei 30 proc. daugiau šviesos lyginant su mažesniuoju 8'' serijos modeliu. Teleskopas labai tinka tiek giliojo dangaus, tiek Saulės sistemos kūnų stebėjimams bei idealus pasirinkimas astrofotografijai. Nesvarbu ar esate tik neseniai susidomėjęs astronomija ar esate patyręs astrofotografas. Kompiuterizuota montuotė su GPS (Globali Pozicionavimo Sistema) imtuvu nukreips teleskopą ten kur norite keliais mygtukų paspaudimais. Dėl palyginti nedidelio svorio, kompaktiškumo ir itin aukštos kokybės - tai puikus pasirinkimas astrofotografams bei galaktikų bei ūkų stebėtojams nemėgstantiems ilgų teleskopo paruošimo stebėjimams procedūrų,. Teleskopas su montuote tesveria 35 kg, todėl galėsite be didesnių problemų galėsite įsimesti į automobilio bagažinę. Visa teleskopo konstrukcija, idealiai pritaikyta astrofotografijai. Nufotografuoti blyškią galaktiką dar niekada nebuvo taip lengva.
Teleskopo optika 9,25'' skersmens Šmidto-Kasegreno schemos (2350 mm židinio nuotolio , f/10), padengta Starbright XLT dangomis. Šiam modeliui parinktas ilgesnio židinio nuotolio pagrindinis veidrodis ir mažiau didinantis antrinis. Tokia optinė schema itin gerai tinka dangaus fotografijai dėl itin plokščių, bei be pastebimų aberacijų vaizdų. Dėl didelio skersmens sumažinamas ekspozicijų laikas, taipogi surenkama daugiau šviesos blyškioms galaktikoms įžvelgti. Viskas patalpinta į tvirtą aliuminio vamzdį. Kiekvieno teleskopo optikos kokybei įvertinti naudojami įvairūs optiniai testai. Nustačius netikslumus, bei aberacijas, galutinis antrinio veidrodėlio poliravimas atliekamas rankomis ir užima valandas patyrusio specialisto darbo. Visi optiniai paviršiai padengti skaidrinančiomis bei apsauginėms dangomis. Veidrodžiai aliuminiu dengiami vakuuminio išgarinimo spintoje. Jų atspindžio koeficientui pagerinti papildomai dengiami titano dioksido sluoksniu bei apsauginiu silicio monoksido sluoksniu. Korekcinė plokštelė gaminama iš specialaus skaidrinto stiklo, bei vakuuminiu būdu padengiamos abi pusės. Dangos susideda is magnio fluorido bei hafnio dioksido mišinio. Teleskopo su XLT dangomis laidumas šviesai padidėja apie 16 proc. lyginant su standartinėmis Starbright dangomis. Taipogi vaizdai tampa ryškesni bei kontrastingesni, nuotraukoms reikalingi trumpesni išlaikymai. Su teleskopu komplektuojamas 8x50 achromatinis ieškiklis, fokusatoriaus konstrukcijoje naudojami rutuliniai guoliai, todėl pagrindinio veidrodžio poslinkis perfokusuojant yra minimalus. Aksesuarų įvorė 1,25'' skersmens. Teleskopas tiekiamas su visiškai padengta prizme, bei 40mm kokybišku Plossl okuliaru (59x).

Teleskopo montuotė yra itin stabili ir patogi naudoti. Iš aliuminio išlieta dviguba montuotės šakutė yra itin tvirta ir gerai slopina vibracijas, jų sklidimą slopina tvirtas plieninis trikojis. Trikojo aukštį galima reguliuoti, sumontuota patogi lentynėlė okuliarams susidėti. Montuotė veikia Alt-az principu ir yra visiškai motorizuota. Itin didelis 9,8'' skersmens azimutinis guolis bei dideli ir tiksliai pagaminti anoduoti 5,62” skersmens 180 dantų azimutiniai bei altitudės krumpliaračiai garantuoja itin tolygų sekimą. Juos suka 9 pasirenkamų greičių bronzinė sliekinė pavara. Jei planuojate ilgomis ekspozicijomis fotografuoti gilujį dangų, montuotę galima konvertuoti į ekvatorinę įsigyjant papildomą pusiaujinį priedą. Teleskopo maitinimo šaltinis gali būti specialus arba automobilio akumuliatorius.
Montuotę valdo naujasis NexStar kompiuteris. Išnešate teleskopą į lauką, įjungiate maitinimą, palaukiate kol visą reikalingą informaciją kompiuteris gauna tiesiogiai iš GPS palydovo. Ieškiklyje surandate tris ryškius objektus danguje, nesvarbu tai mėnulis, planeta ar žvaigždė, viskas jau paruošta! Rinkitės iš 45000 objektų įrašytų atmintyje ir teleskopas pats juos suras ir seks. Taipogi galite papildomai įvesti dominanĨio asteroido ar kometos koordinates. Montuotė idealiai pritaikyta fotografijai. Jūsų darbą palengvins programuojamas periodinių paklaidų korektorius, pagrindinio veidrodžio poslinkio kompensacija bei CCD autogido prievadas. Jei įmontuotas kompiuteris jums nėra patogus ir Jūs norite daugiau laiko praleisti fotografuodami nei žiūrėdami į valdiklio ekraną, galite prisijungti asmeninį kompiuterį, su iš anksto sudarytais stebimų objektų sąrašais, bei galybe kitų patogių funkcijų. Jus tereikia įsiinstaliuoti NexRemote programinę įrangą ir prijungti kompiuterį prie teleskopo.
 
Lieto-ekstrudinio aliuminio stovas sugeria visas vibracijas ir suteikiakia išskirtinį teleskopo stabilumą. 2'' plieninės kojos patikimai išlaikys teleskopą bet kokiomis sąlygomi. Keičiamas aukštis leis reguliuoti aukštį nuo 30'' iki 45 ''. Montuotė priedų laikiklis skirtas 1,25'' okuliarų sugiam laikymui.
Alt-Az kompiuterizuota montuotė yra skirta ypač tiksliam sekimui. Šio tipo montuotės yra su Alt ir Az žingsniniais varikliais. 
9,8'' azimutinis guolis skirtas ypač tiksliam ir stabiliam sekimui. Alt dantratis yra 5,625'' skersmens, turintis 180 dantis, sukamas žalvario sliekinės pavaros. Galima rinktis vieną iš 9 pasukos greičių.
Jei montuotės tikslumo nepakaktų ypač preciziškai astrofotografijai, galima rinktis ekvatorinį priedą. Tuomet sekimui bus naudojamas tik vienas variklis, sumažinantis paklaidą dvigubai.
Montuotė yra maitinima iš 12V, 1,5 A nuolatinės srovės šaltinio (į komplektą neįeina). 
Teleskopas yra su NexStar programine įranga, leidžiančia sulygiuoti teleskopą pagal 1, 2 , 3 žvaigždes, mėnulį arba Saulę . Sekimo algoritmas yra skirtas žvaigždžių , Saulės sistemos ir Mėnulio stebėjimui. Kompiuteris saugo virš 45000 dangaus objektų duomenis.
GPS daviklis patikimai priima duomenis iš palydovų tiksliam teleskopo pozicionavimui bet kurioje pasaulio vietoje (tikslumas iki 1 m) . 
Programinė įranga bei valdymo pultelis leidžia valdyti teleskopą nuotoliniu būdu su kompiuteriu. Taip pat yra jungti CCD autogidavimo kamerai. Komunikacija su kompiuteriu yra užtikrinamas per RS-232 portą.

Techninės charakteristikos:


Teleskopo optinė sistema: Šmito-Kasegreno


Dangos:StarBright XLT


Teleskopo skersmuo: 235 mm


Maksimalus teorinis didinimas: 470x


Židinio ilgis: 2350 mm (f/10)


Ieškiklis: optinis 8x50


Kompiuterio atmintis: virš 45000 dangaus objektų


Teleskopo vamzdia: aliumininis


Okuliaras komplekte: 40 mm 1,25'' Plossl


Teleskopo didinimas su okuliaru: 59x


33% surenka daugai šviesos nei 8'' teleskopas


Montuotė: kompiuterizuota , azimutinė

Rekomenduojami priedai:

 
 
 

 
Pristatymo laikas 1-4 d.d.

Specifikacija
Pristatymo laikas 1-4 d.d.
Prekės kodai

01059SLT

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!