+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Teleskopas Celestron Starsense Explorer 8'' dobsonas

Teleskopas Celestron Starsense Explorer 8'' dobsonas
1079.00
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Išparduota
Pristatymas 1-4 d.d.
Liko 0 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Teleskopas Celestron Starsense Explorer 8'' dobsonas aprašymas

Celestron išplėtė StarSense Explorer seriją Dobsono teleskopais. Tai pirmieji didelio skersmens dobsono teleskopai, kurie naudoja jūsų išmanųjį telefoną naktinio dangaus ir teleskopo padėties analizei realiuoju laiku. StarSense Explorer teleskopai idealiai tinka pradedantiesiems dėl patogios programėlės sąsajos ir išsamių instrukcijų. Tai tarsi asmeninis naktinio dangaus gidas.

Palikite sudėtingus žvaigždėlapius, netikslias planetariumo programas ir kompiuterizuotas montuotes. Su StarSense Explorer objektų vietos nustatymas dar niekada nebuvo toks paprastas, greitas ir tikslus. Per kelias minutes po teleskopo nustatymo užtikrintai naršysite danguje. Tiesiog įdėkite telefoną į unikalų StarSense laikilį ir paleiskite StarSense Explorer programėlę. Sulygiavus telefoną su teleskopo optika (greita, 2 minučių procedūra), StarSense Explorer sukuria šiuo metu matomų dangaus objektų sąrašą. Padarykite pasirinkimą ir ekrane atsiras rodyklės, nukreipiančios jus judinant teleskopą. Kai objektas atsiranda teleskopo matymo lauke, taikiklio spalva pasidaro žalia.

StarSense Explorer naudoja patentuotą technologiją ir jūsų išmanųjį telefoną, kad nustatytų, kur tiksliai nukreiptas jūsų teleskopas naktiniame danguje. Lost in Space Algorithm (LISA), kaip ir tie, kuriuos palydovai naudoja orbitoje norėdami teisingai persiorientuoti, padeda programai suderinti aptiktus žvaigždžių modelius su vidine duomenų baze.

Minimalūs išmaniojo telefono reikalavimai yra: iPhone 6 arba Android įrenginys, pagamintas po 2016 metų su naujesne nei 7.1.2 Android programinės įrangos versija. Jau išbandytų modelių sąrašą rasite čia: https://starsenseexplorer.simcur.com/

Net jei gyvenate šviesa užterštoje miesto vietoje, StarSense Explorer leis jums stebėti Jupiterį, Saturną, Venerą, Oriono ūką, dvigubas žvaigždes ir dar daugiau žinomiausių dangaus objektų.

Dar geriau matysite šiuos objektus iš tamsesnės vietos, taip pat galėsite stebėti daug daugiau objektų. Su 8 colių skersmens teleskopu giluminio dangaus stebėjimas yra tikrai smagus, nes daugelis kamuolinių žvaigždžių spiečių gali būti aiškiai suskirstyti į atskiras žvaigždes, o pirmosios galaktikos rodo tokias detales kaip spiralės. Stebėjimo vietoje tereikia įdėti teleskopą į montuotę, įdėti okuliarą bei išmanųjį telefoną ir paleisti programėlę, ir jau galite stebėti! Okuliarų laikiklis užtikrina, kad stebėdami visada turėtumėte visus okuliarus.

Dobsono pranašumas – paprastas ir greitas surinkimas

Koks šios konstrukcijos pranašumas? Dobsono teleskopas susideda tik iš dviejų dalių, kurias galite greitai sudėti. Jis taip pat yra daug pigesnis nei panašaus dydžio teleskopas ant pusiaujinės montuotės. Pagrindinė jo paskirtis – mėgautis vizualiniu stebėjimu. Atraskite naktinį dangų – neįtikėtina, ką galite pamatyti savo akimis.

Pirminiai ir antriniai veidrodžiai yra padengti StarBright XLT danga, siekiant padidinti kontrastą ir šviesos pralaidumą. StarBright XLT atskleidžia subtilias detales, nesvarbu, ar žiūrite į mėnulį ir planetas, ar į blyškias galaktikas ir ūkus.

Šiame teleskope taip pat yra aukštos kokybės 2 colių Crayford fokusatorius. Crayford sistema leidžia tiksliai ir sklandžiai fokusuoti be židinio ''pabėgimo''. Komplekte taip pat yra 2'' iki 1,25'' perėjimas ir 2'' ilginamoji įvorė, kad galėtumėte naudoti praktiškai bet kurį 1,25" arba 2" okuliarą savo StarSense Explorer dobsone. Fokusatorius taip pat turi užveržimo varžtą, kuriuo galite užfiksuoti jį ryškiausioje padėtyje.

Techninės charakteristikos:

Optinė konstrukcija: Niutono reflektorius;
Teleskopo montuotės konstrukcija: dobsono;
Skersmuo: 203 mm;
Židinio ilgis: 1200 mm;
Židinio/skersmens santykis F: 5,9;
Optinės dangos: StarBright XLT;
Didžiausias teorinis didinimas: 406x;
Okuliaras: 25 mm židinio ilgio, Super Plossl;
Ieškiklis: StarPointer raudono taško ieškiklis;
Fokusatorius: 2'' Crayford, su 1.25'' adapteriu;
Programinė įranga: StarSense Explorer App;
Bendras svoris: 19,6 kg;

Pristatymo laikas 1-4 d.d.

Specifikacija
Pristatymo laikas 1-4 d.d.
Prekės kodai

00841SLT

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!