+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Teleskopas SkyWatcher Skyliner 300/1500 FlexTube Synscan GoTo dobsonas

Teleskopas SkyWatcher Skyliner 300/1500 FlexTube Synscan GoTo dobsonas
2429.00
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Išparduota
Pristatymas 1-4 d.d.
Liko 0 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Teleskopas SkyWatcher Skyliner 300/1500 FlexTube Synscan GoTo dobsonas aprašymas

SkyWathcer Skyliner 300/1500 Flextube Synscan GoTo dobsonas tapo dar geresnis. Kompiuterizuotas, itin didelio skersmens 'šviesos kibiras'. Su juo nebereikės ieškotiką stebėti, pora mygtukų spustelėjimų ir teleskopas juos suras pats! Šis teleskopas komplektuojamas su SkyWatcher  GoTo sistema, kuri pati nukreipia teleskopą į pageidaujamą objektą ir pati jį seka.
Norite pasižvalgyti po žvaigždėtą dangų? Norite medžioti blyškias galaktikas bei pasižvalgyti po planetas? Vis dar neišsirinkote savojo teleskopo ir manote, kad refraktoriai bei katadioptrikai yra per brangus malonumas? Netgi pasižvalgėte ką gali pasiūlyti reflektorių gamintojai, bet vistiek neradote tinkamo pretendento vizualiniams stebėjimams. Iki šiol nerimstate ir ieškote nebrangaus didelio skersmens teleskopo? Tada Jus tikrai sudomins Dobsono reflektorius. Dobsono tipo montuotę išpopuliarino Džonas Dobsonas 1970 metais. Tai paprastas ir efektyvus būdas Niutono reflektorių valdyti ALT ir AZ plokštumose. 
Nerasite pigesnio tokio skersmens teleskopo. Galite net neieškoti. Tik nepagalvokite, kad taupote optikos kokybės sąskaita. Mokate mažiau, nes vietoje sudėtingos bei sunkios ekvatorinės muontuotės gaunate paprastą medinę azimutinę montuotę. Tai labai paprasta naudoti, bet itin tvirta montuotė, tokio tvirtumo gali pavydėti daugumą ekvatorinių montuočių. Tiesiog rankomis pasukate teleskopą ten, kur norite ir žiūrite - paprasčiau nebūna. Prie montuotės tvirtinamas dažniausiai klasikininės optinės schemos Niutono reflektorius. Šio tipo teleskopai taipogi nėra brangūs. Jie pigesni nei kitų tipų teleskopai nes gamybos technologija palyginti paprasta, bet tikrai nereiškia blogesnės kokybės.

Niutono reflektorius yra itin universalus bei nebrangus teleskopas. Jei medžiosite giliojo dangaus objektus tai itin puikus pasirinkimas, o taipogi esant geroms atmosferinėms sąlygoms dėl didelės apertūros įžvelgsite pačias smulkiausias planetų detales. Svarbiausias šios sistemos teleskopų optinis elementas yra pirminis veidrodis. Nuo jo priklausys vaizdo ryškumas bei kokybė. Šis teleskopas tiekiamas su kokybišku parabolės formos veidrodžiu, todėl vaizdas visame regėjimo lauke pakankamai ryškus. Renkantis reflektorių, atkreipkite dėmesį optikos kokybę. Didesniuose reflektoriuose itin svarbu, kad pagrindinis veidrodis būtų parabolės formos, nes tik tokios formos veidrodžių pagalba visa surinkta šviesa sufokusuojama į tašką, todėl vaizdas visame regėjimo plote ryškus, be didelių sferinių aberacijų. Pirminio veidrodžio surinkta šviesa atsispindi nuo plokščio, elipsės formos, antrinio ir per okuliarą patenka į Jūsų akis. Dalį patenkančios šviesos užstoja antrinis veidrodėlis bei jo tvirtinimo mechanizmas, dėl to šiek tiek sumažėja skiriamoji geba bei patenkačios šviesos kiekis, bet nenusiminkite šiuos trūkumus pilnai atperka didelis skersmuo. Kaip ir kiekvieną teleskopą, Niutono reflektorių kartais reikia sukolimuoti. Kolimacija – tai teleskopo optinių ašių suvedimas. Jeigu teleskopas išsiderinęs prarasite dalį  vaizdo ryškumo. Tai nėra sudėtinga procedūra, o be to visi mūsų parduodami teleskopai jau būna sukolimuoti. Taipogi nepamirškite, kad kaip ir kiekvienas teleskopas, prieš naudojant turi būti atvėsintas iki aplinkos temperatūros.

Šis 300mm Skyliner Dobsono reflektorius itin gerai tiktų tiek pradedančiajam astronomui mėgėjui, tiek įgudusiam astronomui, ieškančiam galingo teleskopo, kuriuo lengva naudotis. Tai universalus bei portabilus prietaisas. Galėsite stebėti  planetas, Mėnulį, kometas, giliojo dangaus objektus, rinkitės iš šimtų objektų. Pagrindinis veidrodis parabolės formos, padengtas atspindinčiu aliuminio sluoksniu bei apsauginiu silicio dioksido sluoksniu. Antrinis veidrodėlis taipogi padengtas aliuminiu bei silicio dioksidu. Fokusatorius 2”, su 1,25” adapteriu, komplekte tiekiami 1,25”, 25mm (60x) bei 10 mm (150x) Super Plossl okuliarai. Tai paprastas, patogus bei universalus teleskopas.

Nors šio tipo montuotė idealiai tinka vizualiniams stebėjimams, ji nėra pilnai tinkama astrofotografija (tinka Mėnulio/planetų fotografavimui). 

Techninė specifikacija: 

Teleskopo optinė schema: Niutono reflektorius su sustumimo mechanizmu;
 
Objektyvo/Veidrodžio skersmuo: 305 mm, 12'';
 
Židinio nuotolis: 1500 mm;
 
Maksimalus rekomenduojamas didinimas: 610 x; 
 
Židinio/skermens santykis F: f/5;

Okuliarai komplekte: 10 mm ir 25 mm;

Fokusatorius: Kreifordo tipo , tinkantis 1,25'' ir 2 '' okuliarams;

DSLR kameros jungtis: reikalingas T2 žiedas;

Ieškiklis: optinis 9x50;
 
Montuotė: azimutinė kompiuterizuota Synscan GoTo su servo varikliais ir laikikliu priedams; 

Vamzdžio tvirtinimas: 3 taškų;

Kompiuterio atmintis: virš 42'900 dangaus objektų duomenų bazė, kurios kiekvieną objektą galima sekti;

Katalogai: Messier, NGC, IC, planetų ir t.t.

Sekimo būdai: žvaigždžių, Saulės sistemos ir Mėnulio;

Rekomenduojamas maitinimas: 12V DC (SkyWatcher 7Ah arba 17Ah Power Tank);


Surenka 44% daugiau šviesos nei 250 mm teleskopas.Dobsonas FlexTube Synscan GoTo

Pristatymo laikas 1-4 d.d.

Specifikacija
Pristatymo laikas 1-4 d.d.
Prekės kodai

00381SLT 6930096610774

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!