+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Teleskopas Celestron CPC 1100 GPS (XLT)

Teleskopas Celestron CPC 1100 GPS (XLT)
5666.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 1 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Teleskopas Celestron CPC 1100 GPS (XLT) aprašymas

CPC 1100 GPS (XLT) pats pažangiausias , greičiausiai paruošiams stebėjimui ir lengviausiai naudojamas bei didžiausio diametro CPC serijos Celestron kompanijos teleskopas. Ypač skaidri optika su XLT dangomis. Šis teleskopas yra apie 1600 kartų pajėgesnis nei žmogaus akis, prisitaikiusi prie tamsos. Celestron CPC11 bus tikras draugas , kuomet stebėsite ūkus, spiečius, planetas ir kitas galaktikas. Tai neįtikėtini vaizdai už žemišką kainą. Ir tai tik vizualiam stebėjimui. Bene visasa Messier katalogas bus Jums kaip ant delno. Jei rengiatės gilesniojo dangaus fotografavimui, CPC 11'' teleskopas pranoks bet kokius Jūsų iki šiol patirtus įspūdžius. Jis tiks fotografavimui tiek su DSLR, tie CCD kamera. Celestron kompanijos Šmito-Kasegreno teleskopai jau ilgus dešimtmečiu yra savo klasės lyderiai bei pirmieji, kurie pristatė kompiuterizuotas montuotes astronomams mėgėjams. CPC serijos teleskopų revoliucinė SkyAligment teleskopo sulygiavimo technologija leis pamiršti visas problemas, kurias turėjote iki šiol. Tai greitas ir tikslus būdas paruošti teleskopą stebėjimui. Taip pat nereikėtų pamiršti ir GPS - teleskopas pats nusistato tikslią datą ir vietą laiką. Jums belieka tik stebėti kerinčius dangaus vaizdus. Ergonomiška ir vartotojui draugiška sąsaja leis per kelias akimirkas gerėtis nepakartojamais Visatos vaizdais. 
Teleskopo vamzdis yra patogus transportavimui ir sveria tik 29 kg. Ir tai bene vienintelis tokio skersmens teleskopas, kurį galėsite paruošti stebėjimui be papildomos pagalbos. 
Jei pasinaudosite šio teleskopo 'Hibernate' funkcija, jo nebereikės kiekvieną kartą 'pririšti prie dangaus' - jis tiesiog atsimins visus nustatymus ir koordinates. Tai idealus prietaisas nuolatiniam stebėjimui.
Teleskopo vamzdis yra 11'' skersmens (280 mm) , židinio ilgis 2800 mm (f/10) . 11'' teleskopas pajėgia surinkti dvigubai daugiau šviesos nei 8'' (203 mm) skersmens teleskopas, todėl matysite objektus, kurie kitiems teleskopams yra nepasiekiami. Ilgas židinio nuotolis ir nedidelis antrinio veidrodėlio didinimas suteikia ypač ryškų vaizdą visame stebėjimo lauke. Taip pat tai leidžia sumažinti optinias aberacijas fotografuojant ir , naudojant lgesnio židinio 2'' okuliarus. 
CPC serijos teleskopų vamzdžiai pagaminti iš aliuminio. Visa optika yra suvedama rankiniu būdu, todėl Jūsų teleskopas visuomet bus sukolimuotas ir paruoštas sunkiausioms stebėjimo sąlygoms. Visos veidrodžių dangos yra su XLT daugiasluosnėmis dangomis, kurias sudaro duagiasluosnės aliuminio dangos su titano dioksido apsuginės dangos + magnio dioksido ir hafnio dioksido antireflesinės lęšių dangos. Starbright XLT daugiasluosksnės dangos suteikia ypač gerą šviesos pralaidumą , kuris pageriną vizualinį stebėjimą, bei sutrumpina ekspozicijos laiką su CCD ir 35 mm kameromis. Šių dangų dėka ypač pagerėja kontrastingumas , stebint mėnulį, Saulės sistemos planetas bei giliojo dangaus objektus. Visoje nuo 400 nm iki 750 nm spektro srityje CPC teleskopų su su StarBright XLT dangomis vaizdas yra 16% ryškesnis nei su galiojančios industrinio stanadarto StarBright dangomis. 
Fokusatorius yra su rutulianias guoliais, dėl to vaizdas visuomet lieka ryškus ir aiškus.
1,25'' keičiamas SC adapteris skirtas tiek vizualinio stebėjimo, tiek ir fotografiniams priedams (tele prailgintojams, diagonalams, off-axis gidavimo prietaisams ir t.t.). Teleskopas komplektuojamas su 8x50 achromatiniu ieškikliu ir 40 mm židinio ilgio Plossl okuliaru (didinimas 70x).
Lieto-ekstrudinio aliuminio stovas sugeria visas vibracijas ir suteikiakia išskirtinį teleskopo stabilumą. 2'' plieninės kojos patikimai išlaikys teleskopą bet kokiomis sąlygomi. Keičiamas aukštis leis reguliuoti aukštį nuo 30'' iki 45 ''. Montuotė priedų laikiklis skirtas 1,25'' okuliarų sugiam laikymui.
Alt-Az kompiuterizuota montuotė yra skirta ypač tiksliam sekimui. Šio tipo montuotės yra su Alt ir Az žingsniniais varikliais. 
9,8'' azimutinis guolis skirtas ypač tiksliam ir stabiliam sekimui. Alt dantratis yra 5,625'' skersmens, turintis 180 dantis, sukamas žalvario sliekinės pavaros. Galima rinktis vieną iš 9 pasukos greičių.
Jei montuotės tikslumo nepakaktų ypač preciziškai astrofotografijai, galima rinktis ekvatorinį priedą. Tuomet sekimui bus naudojamas tik vienas variklis, sumažinantis paklaidą dvigubai.
Montuotė yra maitinima iš 12V, 1,5 A nuolatinės srovės šaltinio (į komplektą neįeina). 
Teleskopas yra su NexStar programine įranga, leidžiančia sulygiuoti teleskopą pagal 1, 2 , 3 žvaigždes, mėnulį arba Saulę . Sekimo algoritmas yra skirtas žvaigždžių , Saulės sistemos ir Mėnulio stebėjimui. Kompiuteris saugo virš 45000 dangaus objektų duomenis.
GPS daviklis patikimai priima duomenis iš palydovų tiksliam teleskopo pozicionavimui bet kurioje pasaulio vietoje (tikslumas iki 1 m) . 
Programinė įranga bei valdymo pultelis leidžia valdyti teleskopą nuotoliniu būdu su kompiuteriu. Taip pat yra jungti CCD autogidavimo kamerai. Komunikacija su kompiuteriu yra užtikrinamas per RS-232 portą.

Techninės charakteristikos:


Teleskopo optinė sistema: Šmito-Kasegreno


Dangos:StarBright XLT


Teleskopo skersmuo: 280 mm


Maksimalus teorinis didinimas: 560x


Židinio ilgis: 2800 mm (f/10)


Ieškiklis: optinis 8x50


Kompiuterio atmintis: virš 45000 dangaus objektų


Teleskopo vamzdia: aliumininis


Okuliaras komplekte: 40 mm 1,25'' Plossl


Teleskopo didinimas su okuliaru: 70x


50% surenka daugai šviesos nei 8'' teleskopas


Montuotė: kompiuterizuota , azimutinė

Rekomenduojami priedai:

 
 
 

 


Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

00075SLT

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!