+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Olympus Tough TG-6 - Raudonas

2 įvertinimai
Rekomenduojame
Olympus Tough TG-6 - Raudonas
479.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 9 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Olympus Tough TG-6 - Raudonas aprašymas

Ypatingai patvariu dizainu pasižymintis raudonas „Olympus Tough TG-6“ yra aptakus fotoaparatas, galintis tapti jūsų kompanionu įvairiausių nuotykių metu. Su 12MP BSI CMOS jutikliu ir TruePic VIII vaizdo procesoriumi, TG-6 siūlo išskirtinį vaizdo aiškumą ir našumą esant prastam apšvietimui iki ISO 12800, taip pat greitą 20 kadrų per sekundę nepertraukiamą fotografavimą, 4K30p vaizdo įrašymą ir didelės spartos Full HD 1080p fotografavimą 120 kadrų per sekundę greičiu. Fotografavimo galimybes papildo universalus 4x optinio priartinimo objektyvas, kuris apima 25–100 mm ekvivalentinį diapazoną ir turi didžiausią f/2 diafragmą, kad būtų lengviau dirbti esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms.
 
OLYMPUS TOUGH TG-6 - RAUDONAS

FUNKCIJOS 

TG-6 ne tik atvaizduoja, bet ir turi tvirtą funkcijų rinkinį, skirtą atlaikyti elementus, sekti nuotykius ir dalytis vaizdais. Fotoaparatas skirtas naudoti po vandeniu, išbandytas kaip atsparus kritimams ir gniuždymui, o dirbant sudėtingomis sąlygomis yra hermetiškai apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. Be to, lauko jutiklių sistemoje yra GPS, manometras, kompasas ir termometras, skirtas įrašyti išsamią jūsų aplinkos informaciją ir įterpti šiuos duomenis į nuotraukas ir filmus. Naudojant integruotą „Wi-Fi“ ir „Image Track“ programą, įrašyti duomenys ir vaizdai taip pat gali būti bendrinami su mobiliuoju įrenginiu, kad būtų galima paskelbti internete.
 
OLYMPUS TOUGH TG-6 - RAUDONAS
 

TVIRTAS DIZAINAS

- TG-6 sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias sąlygas – nuo ​​atšiauraus klimato iki kasdienių nelaimių:
- Atsparus vandeniui pagal IPX8, skirtas naudoti po vandeniu iki 50'/15m gylio
- Atsparus šalčiui iki 14°F / -10°C temperatūros
- Atsparus smūgiams ir kritimams iš 2,1 m aukščio
- Atsparus gniuždymui, atlaiko iki 220 lbf / 100 kgf slėgį
- Atsparus dulkėms IP6X, kad apsaugotų vidinius fotoaparato komponentus
- Fotografuoti lauke dar patogiau, nes objektyvas buvo užsandarintas dvigubu stiklu, kad būtų išvengta rasojimo ir kondensacijos. 
 
OLYMPUS TOUGH TG-6 - RAUDONAS  
 
 

12MP BSI CMOS JUTIKLIS IR TRUEPIC VIII PROCESORIUS

Naudodamas 12 MP BSI CMOS jutiklį ir TruePic VIII vaizdo procesorių, TG-6 siūlo greičio ir jautrumo derinį, tinkantį tiek nuotraukų, tiek vaizdo įrašų programoms. Jutiklio BSI konstrukcija užtikrina švaresnę vaizdo kokybę esant didesniam jautrumui, iki ISO 12800, dirbant prasto apšvietimo sąlygomis, o procesorius dar padeda sumažinti triukšmą ir išplėsti dinaminį diapazoną. Jutiklio dangtelio stiklo konstrukcija taip pat buvo padengta neatspindinčia danga, padedančia slopinti blyksnius ir dubliavimą dirbant šviesiomis sąlygomis. Be to, procesorius turi 20 kadrų per sekundę nepertraukiamo fotografavimo greitį, taip pat galimybę įrašyti UHD 4K30p vaizdo įrašą ir didelės spartos Full HD 1080p vaizdo įrašą iki 120 kadrų per sekundę greičiu.
 

4X OPTINIO PRIARTINIMO OBJEKTYVAS

Įtaisytasis 4x optinio priartinimo objektyvas, apimantis plataus kampo ir teleobjektyvo židinio nuotolius, apima 25–100 mm ekvivalentinį diapazoną ir turi ryškią f/2 maksimalią diafragmą, tinkančią darbui prasto apšvietimo sąlygomis. Be to, vaizdo stabilizavimas padeda sumažinti fotoaparato drebėjimo požymius iki 2,5 punkto, kad būtų lengviau sukurti ryškius vaizdus esant lėtesniam užrakto greičiui.
 
 
 
 
 
OLYMPUS TOUGH TG-6 - RAUDONAS

 
LAUKO JUTIKLIŲ SISTEMA IR ĮMONTUOTAS WI-FI

Idealiai tinka įrašyti duomenis fotografuojant lauke, lauko jutiklių sistemoje yra GPS modulis, manometras, kompasas ir temperatūros jutiklis. Šiuos duomenis, kartu su nuotraukomis ir filmais, galima perkelti į išmanųjį telefoną per „Wi-Fi“, kur stebėjimo duomenis galima įterpti arba uždėti ant pačių vaizdų naudojant „Image Track“ programą. Be to, naudojant įrašytus stebėjimo duomenis, galima ieškoti ir nuotraukų, ir vaizdo įrašų. Be belaidžio perdavimo, integruotas Wi-Fi taip pat leidžia nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą ir belaidžiu būdu dalytis vaizdais į susietą išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

 
KITOS FOTOAPARATO FUNKCIJOS

- Galinis 3,0 colio 1,04 m taško skystųjų kristalų ekranas siūlo ryškias, aiškias fotografavimo, vaizdo atkūrimo ir meniu naršymo priemones. 
- Profesionalus fotografavimo režimas automatiškai nuosekliai fotografuos nuo 0,5 iki 10 sekundžių prieš paspaudus užraktą, kad nepraleistumėte kadro.
- Galimi penki atskiri povandeniniai režimai, kad būtų galima padaryti tikslesnius kadrus dirbant vandenyje arba šalia jo, įskaitant povandeninį platųjį režimą, povandeninį makrokomandą, povandeninį HDR, povandeninį momentinį vaizdą ir povandeninį mikroskopą. Be to, trys tam skirti povandeniniai baltos spalvos balanso režimai – seklus, vidutinis ir gilus – padeda pagerinti raudonus ir mėlynus tonus, atsižvelgiant į fotografavimo gylį.
- Tinkamas fotografuoti iš arti, TG-6 turi keturis atskirus fotografavimo režimus kintamoje makrosistemoje. Įskaitant mikroskopo, mikroskopo valdymo, fokusavimo ir fokusavimo režimus, galite fotografuoti objektus vos vieno centimetro atstumu.
- 2x skaitmeninio telekonverterio funkcija padidina efektyvų priartinimo diapazoną iki 8 kartų arba maksimalaus ekvivalentiško 200 mm židinio nuotolio, kai dirbate Programos, Diafragmos pirmenybės arba Filmo režimais.
- Naudojant 25 taškų automatinio fokusavimo sistemą, galima naudoti įvairias fokusavimo funkcijas, atsižvelgiant į fotografuojamo objekto tipą, įskaitant veido aptikimo AF, fokusavimo srities pasirinkimą ir AF sekimą. Galimas ir rankinis fokusavimas su rankinio fokusavimo pagalba ir fokusavimo smailės funkcijomis.
- Fotoaparate galima įrašyti intervalų laikmatį su intervalais nuo 1 sekundės iki 24 valandų iki 299 vaizdų iš eilės.
- Datos įspaudimo režimas gali pridėti laiko žymę prie jūsų nuotraukų.
- Vaizdo režimai: i-Enhance, Vivid, Natural, Pritild, Portretas, Monotone, Custom, e Portrait ir Art Filtrai.
- Scenos režimai: portretas, el. portretas, peizažas, portretas + peizažas, rankoje laikoma žvaigždžių šviesa, naktinis peizažas, portretas + naktinis peizažas, vaikai, sportas, žvakių šviesa, saulėlydis, fejerverkai, paplūdimys ir sniegas, panorama, tiesioginis kompozitas ir foninio apšvietimo HDR.
- Meno filtrai: pop menas, švelnus fokusavimas, blyški ir šviesi spalva, šviesus tonas, grūdėta juostelė, skylutė, diorama, kryžminis apdorojimas, švelni sepija, dramatiškas tonas, raktų linija, akvarelė, senovinė, dalinė spalva, baliklio apėjimas ir momentinė juosta.
- Meno efektų detalė: švelnaus fokusavimo efektas, skylutės efektas, balto krašto efektas, kadro efektas, žvaigždės šviesos efektas, suliejimo efektas, nespalvotas efektas, pav. Tono efektas ir atspalvio efektas.
- Kalbos palaikymas: anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, japonų, korėjiečių, tradicinė kinų, supaprastinta kinų, rusų, čekų, olandų, danų, lenkų, portugalų, švedų, norvegų, suomių, kroatų, slovėnų, vengrų, graikų, slovakų , turkų, latvių, estų, lietuvių, ukrainiečių, serbų, bulgarų, rumunų, indoneziečių, malajiečių ir tajų. 
 
 

Efektyvūs taškai 12 mln.

ISO jautrumas Auto, 100 - 12800

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Charakteristika
  Gamintojas(?) Olympus
  Efektyvūs taškai 12 mln.
  ISO jautrumas Auto, 100 - 12800
  Spalva
  Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07384KVG 4545350052690 454535005269

Atsiliepimai

4.5 vidutinis įvertinimas (2 įvertinimai)

 1
 1
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (2)

  • Olympus Tough TG-6 is a compact, rugged waterproof camera. It features a 12MP (1/2.3") sensor, image stabilization, 25-100mm equivalent F2.0-4.9 lens and a GPS with tracking functionality. - prefect for beach holidays
1 iš 1 puslapių
  1. 1
1 1 atsiliepimai