+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Sigma 14mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art] + 5 METŲ GARANTIJA

Rekomenduojame
Sigma
Sigma 14mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art] + 5 METŲ GARANTIJA
1587.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 1 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Sigma 14mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art] + 5 METŲ GARANTIJA aprašymas

Sigma 14mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art] - tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje objektyvas, kuriame itin platus 14 mm kampas suderintas su didžiausia F1.4 diafragma. Visa tai užtikrina geriausią žvaigždžių peizažo fotografiją.


g


 

PUIKIAI TINKA FOTOGRAFUOTI ŽVAIGŽDĖTAM DANGUI

Žvaigždės danguje yra įkvėpimo šaltinis. Kita vertus, žvaigždėtas dangus yra labai sudėtingas objektas plačiakampiam objektyvui, nes daugybė smulkių taškinių šviesos šaltinių išsidėsto visame vaizde. Sigma 14 mm F1.4 DG DN Art yra plačiausias pasaulyje vieno židinio nuotolio F1.4 objektyvas*, atsiradęs inžinierių aistros užfiksuoti plačiausią, ryškiausią, didžiausios raiškos ir labiausiai užburiantį žvaigždėtą dangų. Naudojant naujausias SIGMA technologijas, šis objektyvas sujungia itin platų 14 mm kampą ir didžiausią F1.4 diafragmą. Be to, naudojant SIGMA objektyvo technologiją pasiektas aukštas optinis našumas, kruopščiai koreguojant sagitalios komos blyksnius, specializuotos funkcijos, padedančios fotografuoti žvaigždėtus kraštovaizdžius, ir greitas AF su HLA (High-response Linear Actuator) linijiniu varikliu. Naktiniame danguje besidriekiantis Paukščių takas, virš gūbrių iškylančios mirgančios žvaigždės - 14 mm F1.4 DG DN Art gali paversti tai realybe kaip vaizdą, pranokstantį tikrąją fotografijos patirtį. Jo įrodytas gebėjimas fotografuoti žvaigždėtus peizažus suteiks naujų galimybių vizualinei išraiškai ir malonumui visose scenose, įskaitant dieninius peizažus, architektūrą ir fotografavimą tamsioje ir uždaroje patalpoje.


* Išskyrus "žuvies akies" objektyvus, kaip keičiamus objektyvus beveidrodžiams fotoaparatams ir veidrodiniams fotoaparatams (nuo 2023 m. birželio mėn. pagal SIGMA)

g

 

IŠSKIRTINĖS OPTINĖS SAVYBĖS

Pirmą kartą pasaulyje toks našumas pasiektas pritaikius geriausias SIGMA optines technologijas, pradedant dizainu ir baigiant objektyvo gamybos procesu. Prabangią objektyvo konfigūraciją sudaro 19 elementų, 15 grupių, įskaitant 1 SLD stiklo elementą, 3 FLD stiklo elementus ir 4 asferinius lęšio elementus. Tai leidžia atlikti pažangią aberacijų korekciją ir užtikrinti didelį objektyvo konstrukcijos tikslumą. Tai leidžia atlikti ir pažangią aberacijų korekciją, ir F1,4 ryškumą. Ypač kruopščiai ištaisyti sagitaliosios komos blyksniai, iškreipiantys žvaigždžių formą, ir net esant plačiausiai diafragmai objektyvas užtikrina aukštą vaizdo atkuriamumą iki pat vaizdo pakraščių. Optinės konstrukcijos ir dangų dėka taip pat kruopščiai sprendžiami vaiduoklių ir blyksnių klausimai. Tai leidžia aiškiai ir ryškiai fotografuoti žvaigždėtą dangų ir naktines scenas. Šis objektyvas optimizuotas žvaigždėtiems kraštovaizdžiams, kuriems reikia itin aukštų parametrų, tačiau jo vaizdai pranoksta lūkesčius bet kurioje scenoje, įskaitant kraštovaizdžius, architektūros momentines nuotraukas, portretus ir fotografavimą patalpose.


g


 

IŠSKIRTINĖS "ART LINE" FUNKCIJOS IR AUKŠTA KONSTRUKCIJOS KOKYBĖ

Be specialiai žvaigždžių peizažams fotografuoti sukurtų funkcijų, objektyve yra ir įvairių fotografuoti padedančių funkcijų, įskaitant AFL mygtuką, kuriam galima priskirti bet kurią funkciją, ir diafragmos žiedą. Korpusas atsparus dulkėms ir purslams, o priekinis priekinis objektyvo paviršius padengtas vandenį ir alyvą atstumiančia danga, todėl galite ramiai fotografuoti lauke atšiaurioje aplinkoje. HLA (High-response Linear Actuator) leidžia greitai, tyliai ir labai tiksliai atlikti automatinį fokusavimą. Siekiant išlaikyti našumą, kai palaikomas objektyvas su didele diafragma, objektyvas turi tvirtą vidinę struktūrą ir jame naudojamos lengvos medžiagos, pavyzdžiui, polikarbonatas TSC (Thermally Stable Composite), kurio šiluminio susitraukimo greitis prilygsta aliuminio susitraukimo greičiui, ir magnis atitinkamose vietose, kad būtų sumažintas svoris ir kartu užtikrintas tvirtumas. Objektyvo korpusas pagamintas laikantis aukštos kokybės "Art line" specifikacijų, todėl naudotojas gali visapusiškai mėgautis unikaliomis objektyvo savybėmis bet kokioje aplinkoje, taip pat ir fotografuodamas žvaigždžių peizažus.

g
 

 

SPECIFIKACIJOS

Objektyvo jungtis: Leica L-Mount
Židinio nuotolis: 14 mm
Diafragma: f/1.4
Gamintojas: Sigma
Spalva: juoda
Objektyvo konstrukcija: 19 elementų, 15 grupių (3 FLD, 1 SLD ir 4 asferiniai elementai)
Matymo kampas: 114.2°
Diafragmos plokštelių skaičius: 11 (suapvalinta diafragma)
Minimalus fokusavimo atstumas: 30 cm
Didžiausias didinimo santykis: 1:11.9
Matmenys: φ101.4mm × 149.9mm
Svoris: 1170 g

 

Židinio nuotolis 14 mm

Spalva juoda

Svoris 1170 g

Sigma
Specifikacija
Gamintojas(?) Sigma
Tipas
Židinio nuotolis 14 mm
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Spalva juoda
  Svoris 1170 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

10547KVG 085126451691 0085126451691

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!