+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Nikon NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE)

Nikon
Nikon NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE)
499.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Nikon NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE) aprašymas

„Nikon“ NIKKOR Z 28 mm f/2.8 (SE) yra itin kompaktiškas ir lengvas FX formato pagrindinis objektyvas, turintis tradicinį „Nikon“ dizainą. Šis specialiosios versijos objektyvas savo dizainą paveldėjo iš klasikinių NIKKOR objektyvų, išleistų maždaug tuo pačiu metu kaip ir „Nikon FM2“, su savybėmis, kurios ištikimai atkartoja to meto dizainą, pvz., raukšlėjimu, ir ryškiu valdymo žiedu. Objektyvas sukurtas kaip universalus plačiakampis objektyvas, puikiai tinkantis įvairiems objektams, įskaitant kraštovaizdį, architektūrą ir reportažus. Šis greitas, ryškus objektyvas, turintis maksimalią f/2,8 diafragmą, suteikia gražių detalių standartiniu židinio nuotoliu. Papildydama optinį dizainą, daugiafokusinė sistema, kurioje naudojami du žingsniniai varikliai, padeda pasiekti įspūdingai greitą, tikslų ir tylų fokusavimą, taip pat visą darbo dieną vykstantį rankinio fokusavimo nepaisymą, kad atitiktų nuotraukų ir vaizdo įrašų poreikius. Be to, galima nustatyti programuojamą valdymo žiedą, kad būtų galima intuityviai reguliuoti įvairius fotoaparato ir ekspozicijos nustatymus. Tai puikus nešiojamas objektyvas spontaniškoms akimirkoms bet kuriuo paros metu.

k

Gatvės stiliaus išvaizda

Pristatome specialaus leidimo, klasikinio dizaino 28 mm aukščiausios klasės objektyvą. Vienas iš mažiausių Z sistemos, lengviausių viso kadro pradmenų. Išgaukite puikią vaizdo kokybę naudodami išmaniąją gatvės 28 mm perspektyvą - 42 mm DX kamerose (35 mm ekvivalentas) ir greitą f/2,8 maks. diafragmą. Tai objektyvas, skirtas spontaniškumui.

 

Visapusiškas jautrumas

Naudojant DX formato Z fotoaparatą, pvz., „Z fc“ arba „Z 50“, „NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE)“ veikia kaip 42 mm (35 mm ekvivalentas). Tai puikus universalus vaizdo įrašų, momentinių nuotraukų, portretų vaizdas-beveik viskas. Naudojant viso kadro Z fotoaparatą, jis sukuria klasikinį 28 mm vaizdą, pasirinktą gatvės fotografijos, architektūros, interjero ir situacinių portretų požiūriu.

 

j 

 

Specialus leidimo dizainas

Aštuntojo dešimtmečio „Nikon“ objektyvų šauksmas „NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE)“ suteikia bet kuriam Z fotoaparatui klasikinio stiliaus. Unikalus griovelis aplink valdymo žiedą yra pagrįstas to laikotarpio „Nikon“ dizaino brėžiniais - puikus formos ir funkcijos balansas. Šriftas ir NIKKOR logotipas atkartoja erą, užbaigdami klasikinę išvaizdą.

 

Niekas tavęs neapsunkina

„NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE)“ yra toks kompaktiškas ir lengvas, kad pamiršite, kad jis net yra. Klasikinis kompaktiškas gruntas, jis nesitraukia ir neatsitraukia, todėl visada paruoštas. Paimkite jį visur, kur einate, kaip pagrindinį pasivaikščiojimo objektyvą arba kaip lengvą antrąjį objektyvą.

 

Priartėk

NIKKOR Z 28 mm f/2,8 (SE) yra arti 0,63 metro fokusavimo atstumo, nes jis priartina jus prie objekto. Plati perspektyva ir gilus lauko gylis leidžia į vaizdo įrašus ir nuotraukas įtraukti daugiau foninės informacijos. 

 

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 160 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Nikon
Specifikacija
Gamintojas(?) Nikon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 160 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09244KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!