+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Canon RF 14-35mm f/4L IS USM

Canon
Canon RF 14-35mm f/4L IS USM
1755.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Canon RF 14-35mm f/4L IS USM aprašymas

Itin platus ir stabilizuotas „Canon RF 14-35mm f/4L IS USM“ turi unikaliai universalų priartinimą, kurį apibūdina platus diapazonas, fiksuota maksimali f/4 diafragma ir pažangus optinis dizainas. Šis priartinimas siūlo platesnį regėjimo lauką, kuris tinka kraštovaizdžiui, gamtai ir architektūrinėms fotografijoms, o jo kukli maksimali diafragma taip pat prisideda prie aptakaus ir universalaus fotografavimo.
 

Kalbant apie optiką, objektyvas yra tinkamas L serijai, jame yra trys asferiniai elementai ir trys UD elementai, kurie sukuria labai kokybišką vaizdą su labai ryškiu ir tiksliu spalvų perteikimu. Trys unikalios dangos naudojamos siekiant užgniaužti atspindžius visame priartinimo diapazone. L serijos žymėjimas taip pat rodo tvirtą fizinį dizainą, o šis 14-35 mm yra hermetiškas ir ant atvirų elementų turi fluoro dangą, kad būtų apsaugotas nuo nepalankių oro sąlygų.
 

Unikalus tarp kitų itin plačių objektyvų, šis objektyvas išsiskiria savo optiniu vaizdo stabilizatoriumi, kuris kompensuoja iki 5,5 fotoaparato drebėjimo arba iki 7 sustojimų sujungus su kameromis su IBIS. Be to, taip pat yra tinkamas „Nano USM“, užtikrinantis greitą ir tylų automatinio fokusavimo našumą, o minimalus fokusavimo atstumas yra tik 7,9 "visame priartinimo diapazone, kad būtų galima fotografuoti iš plačiakampio kampo iš arti.
 
k 
 
 

Itin platus 14–35 mm priartinimo diapazonas

Šis kompaktiškas platus priartinimas sujungia puikų optinį našumą ir lankstumą, todėl idealiai tinka peizažams, architektūrai, kelionėms ir vaizdo įrašams - pateikiami aiškūs ir įsakmūs vaizdai.
 

Pastovi F4 diafragma

F4 maksimali diafragma išlieka pastovi per visas židinio nuotolio diapazoną, todėl nėra jokių pokyčių dėl užrakto greičio arba ISO mastelio keitimo metu.
 

Puiki optinė kokybė

Canon RF 14-35MM F4L IS USM naudoja asferinius elementus, skirtus ryškumui per visą židinį ilgio diapazoną plius UD (ypač mažos dispersijos) elementai su garsiomis „Canon“ ASC ir SWC dangomis.
 
k 
 

Kiekvieną kartą vaizdai be sudrebėjimo

„RF 14-35MM F4L IS USM“ pateikia stabilius kadrus, ypač fotografuojant rankoje ir esant silpnam apšvietimui. Jo 5,5 žingsnio vaizdo stabilizatoriaus technologija pasiekiama iki 7 sustojimų su kameromis su IBIS.
 
 

Reaguojantis ir tikslus

Mėgaukitės greitu ir tiksliu fokusavimu dėl „Nano“ USM variklio, užtikrinančio greitą ir tylų automatinį fokusavimą su išskirtiniu lygumu, idealiai tinka vlogams ir vaizdo įrašams.
 
 

Intuityvus valdymas nepraleidžiant akimirkos

RF 14-35MM F4L IS USM turi pritaikomą objektyvo valdymo žiedą, skirtą akimirksniu nustatyti ISO, diafragmą arba AF režimo keitimą neatitraukiant akių nuo kadro.
 
 

Legendinis L serijos patvarumas

„L“ serijos dėka užtikrintai fotografuokite bet kokiomis sąlygomis, dėl kokybės su izoliacija nuo oro sąlygų ir fluoro dangomis optimaliam atsparumui dulkėms / vandeniui. 
 

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 544 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Canon
Specifikacija
Gamintojas(?) Canon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 544 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09196KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!