+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Sony FE 14mm F1.8 GM

Sony
Sony FE 14mm F1.8 GM
1475.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Sony FE 14mm F1.8 GM aprašymas

Dinamiškas ypač plataus kampo židinio nuotolis su ypač ryškiu dizainu, „FE 14mm f / 1.8 GM“ iš „Sony“ yra greitas, universalus objektyvas, puikiai tinkantis kraštovaizdžio, gamtos, architektūros ir astrofotografijos programoms. Itin plačią, bet naudingą perspektyvą papildo maksimali f / 1,8 diafragma, užtikrinanti puikų našumą esant silpnam apšvietimui ir didesnę lauko gylio kontrolę. Optiniame dizaine yra du ypač mažos dispersijos elementai ir vienas „super ED“ elementas, siekiant sumažinti chromatines aberacijas, taip pat du XA (labai asferiniai) elementai, kurie žymiai kontroliuoja sferines aberacijas, kad būtų užtikrintas didelis vaizdo ryškumas ir aiškumas. „Nano AR II“ danga buvo naudojama siekiant sumažinti vaiduoklių ir objektyvo atspindį, kad padidėtų kontrastas ir spalvų ištikimybė dirbant stipriomis apšvietimo sąlygomis.

„XD Linear Motor“ sistema naudoja du atskirus variklius, kad užtikrintų greitą ir tylų fokusavimą, taip pat suteikia daugiau reagavimo galimybių valdant rankinį fokusavimą. Minimalus fokusavimas - vos 9,8 "ir ypač platus matymo laukas, atveria naują gilios perspektyvos fotografavimą iš arti. Taip pat objektyvas pasižymi dulkėmis ir drėgme sandariu dizainu ir fluoru padengtais išoriniais elementais, kurie palaiko fotografavimą bjaurios sąlygos.
 
k 

Ypatybės 


- Šis „Sony“ aukščiausios klasės „G Master“ serijos objektyvas sukurtas taip, kad pasiektų ypač didelę skiriamąją gebą ir ryškumą koreguojant įvairiausias sferines ir chromatines aberacijas. Be to, šie objektyvai pasižymi tvirtu ir intuityviu fiziniu dizainu, kuris naudingas tiek fotografuojant, tiek filmuojant.
 
-Universalus itin platus kampas skirtas viso kadro „Sony E-mount“ skaitmeninėms kameroms; tačiau jis taip pat gali būti naudojamas APS-C modeliuose, kur suteikiamas 21 mm ekvivalentinis židinio nuotolis.
 
- Ypač greita f/1,8 maksimali diafragma naudinga dirbant sudėtingomis apšvietimo sąlygomis, taip pat padidėja lauko gylio kontrolė.
 
-Du XA (kraštutiniai asferiniai) elementai ir vienas standartinis asferinis elementas yra integruoti į optinį dizainą, kuris pasižymi ypatingu paviršiaus tikslumu, kad būtų galima efektyviai kontroliuoti astigmatizmą, lauko kreivumą, komą, iškraipymus ir kitas sferines aberacijas, kad būtų labai ryškus ir tikslus perteikimas.
 
-Objektyvo dizaine yra vienas „Super ED“ elementas ir du ypač mažai dispersijos elementai, kurie padeda sumažinti chromatines aberacijas ir spalvų pakraščius, kad būtų aiškiau ir neutraliau.
 
-„Nano AR Coating II“ buvo naudojama siekiant sumažinti paviršiaus atspindžius ir vaiduoklius, kad padidėtų kontrastas ir spalvų perteikimas esant stiprioms apšvietimo sąlygoms. Ši atnaujinta danga geriau tinka didesniems, lenktiems elementams ir yra ypač tinkama siekiant sumažinti vidinius atspindžius.
 
k 
 
-„XD Linear Motor“ sistemoje naudojami du atskiri varikliai kartu su vidinio fokusavimo dizainu, kad būtų užtikrintas greitas, tylus ir tikslus automatinio fokusavimo ir sekimo efektyvumas. Šis dizainas taip pat prisideda prie natūralesnio, intuityvesnio rankinio fokusavimo valdymo „Linear Response“ ir AF / MF jungiklis yra ant objektyvo vamzdžio, kad būtų galima greitai perjungti fokusavimo režimą.
 
-Mažiausias 9,8 colių fokusavimo atstumas tinka norint padaryti dinamiškus artimus vaizdus.
 
-Objektyve yra fokusavimo palaikymo mygtukas, skirtas intuityviam taktiliniam valdymui ir greitai prieigai prie pasirinktų programuojamų nustatymų.
 
-Fizinės diafragmos žiedą galima spustelėti, kad sklandus ir tylus diafragmos perjungimas būtų naudingas vaizdo programoms. Žiede taip pat yra fiksavimo „A“ padėtis, naudojama automatiniams ekspozicijos režimams.
 
- Dėl dulkių ir drėgmės sandarinimo konstrukcija leidžia dirbti nepalankiomis sąlygomis, o guminiai valdymo žiedai yra naudingi valdant šaltesne temperatūra.
 
-Fluoru dengti priekiniai ir galiniai elementai atsparūs dulkėms, drėgmei ir pirštų atspaudams, juos lengva valyti.
 
-Filtro laikiklis yra įmontuotas objektyvo gale, objektyvo laikiklyje. Jame galima naudoti supjaustytus gelio filtrus ir yra filtro pjovimo šablonas.
 
Integruota žiedlapio formos objektyvo blenda padeda užkirsti kelią sklindančiai šviesai, taip pat suteikia tam tikrą fizinę apsaugą priekiniam elementui.
 

Stabilizavimo sistema Nėra

Svoris 460 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Sony
Specifikacija
Gamintojas(?) Sony
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 460 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09145KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!