+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Fujifilm Fujinon GF30mm F3.5 R WR

Fujifilm
Fujifilm Fujinon GF30mm F3.5 R WR
1797.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Fujifilm Fujinon GF30mm F3.5 R WR aprašymas

„FUJIFILM GF 30mm f/3.5 R WR“ yra kompaktiškos formos plataus kampo objektyvas, skirtas G tipo GFX vidutinio formato skaitmeninių fotoaparatų sistemai. Įmantrus optinis dizainas apima mažos dispersijos ir asferinius elementus, kurie suteikia aukštą aiškumo, spalvų tikslumo ir ryškumo laipsnį bei mažus iškraipymus, kad vaizdas būtų realus. Fokusavimo grupė optiniame išdėstyme taip pat yra fiziškai maža, o tai suteikia greitą fokusavimą, kad tiktų dirbti su judančiais objektais. Fiziškai objektyvas atsparus nuo dulkių, užšalimo ir atmosferos poveikio dėl savo atsparios konstrukcijos, skirtos naudoti nepalankiomis sąlygomis. O rankinis diafragmos žiedas yra skirtas intuityviam, lytimam ir ekspozicijos nustatymui koreguoti.
 
k 
 

Tvirtas dizainas

Kaip ir visi „Fujifilm GF“ objektyvai, 30 mm F3.5 R WR laikant rankoje jaučiasi labai kokybiškas. Daugiausia iš magnio lydinio pagamintas objektyvas yra gerai sukonstruotas, tačiau tuo pačiu metu nėra pernelyg sunkus - jis tiesiog pakankamai svarus, kad suteiktų tvirtumo jausmą. Tai reiškia, kad jis gana gerai subalansuoja kompaktišką „GFX 50R“, todėl tai gali būti tvirtas ir patikimas šio fotoaparato objektyvas. 
 

Realybės atgaminimas

Objektyvas atkuria aštrius kraštus ir parodo kiekvieną smulkią detalę. Vis dėlto galutinis aukštos raiškos tikslas yra atkurti kuo arčiau realaus gyvenimo dalykus. Tikrai puiki nuotrauka suteikia švelnų prisilietimą, o ne griežtą aštrumą. Šis objektyvas pasižymi puikiu ryškumu nuo krašto iki krašto, išnaudodamas visą GFX jutiklių potencialą, padėdamas paversti matomą vaizdą į meną. 
 
k 
 

Praktiškumas darbui

Idealiu atveju objektyvo automatinio fokusavimo sistema turėtų būti beveik nepastebima. Autofokusavimas turėtų būti baigtas, kai paspausite užrakto mygtuką. Jis turėtų būti toks greitas ir tylus, kad net nepajusite. Oro sandarinimas dažnai laikomas funkcija, kuri tiesiog apsaugo objektyvą. Iš tikrųjų tai taip pat apsaugo jūsų kūrybiškumą ir fotografiją, kurią bandote padaryti. Naudojant fluoro dangą ant priekinio objektyvo elemento, jis tampa atsparus dulkėms ir drėgmei, o tai leidžia sutelkti dėmesį į fotografiją net sunkiomis sąlygomis. Tai yra pagrindinis objektyvo vaidmuo. 
 
k 
 

Ypatybės 

- Plataus kampo pagrindinis objektyvas siūlo 24 mm ekvivalentinį židinio nuotolį ir platų regėjimo lauką dirbant su įvairiais objektais.
- F/3.5 maksimali diafragma padeda išlaikyti nešiojamąjį formos koeficientą, tačiau taip pat tinka dirbti esant prieinamoms apšvietimo sąlygoms ir valdyti lauko gylį.
- Du ypač mažos dispersijos elementai sumažina chromatines aberacijas ir spalvų periferiją per visą diafragmą ir fokusavimo diapazonus, kad būtų aišku ir ryšku.
- Du asferiniai elementai kontroliuoja iškraipymus ir sferines aberacijas, kad būtų pasiektas didelis ryškumas ir tikslus perteikimas.
- Kompaktiška fokusavimo grupė skatina greitai reaguojantį automatinio fokusavimo efektyvumą.
- Konstrukcija, padaryta atspari nuo dulkių ir oro sąlygų, leidžia dirbti atšiauriame klimate ir žemoje temperatūroje.
- Suapvalinta devynių ašmenų diafragma prisideda prie malonios bokeh kokybės.
 

Stabilizavimo sistema Nėra

Svoris 510 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Fujifilm
Specifikacija
Gamintojas(?) Fujifilm
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 510 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09036KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!