+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Sony FE 20mm F1.8 G

Sony
Sony FE 20mm F1.8 G
988.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Sony FE 20mm F1.8 G aprašymas

Kompaktiškas didelės raiškos 20 mm F1.8 objektyvas

Naujausia „Sony“ optikos technologija pasižymi įspūdinga viso kadro raiška naudojant maksimalią F1.8 diafragmą plačiakampiame objektyve. Objektyvas yra išskirtinai kompaktiškas ir kartu su „E-mount“ korpusu sudaro universalią ir mobilią sistemą, pasižyminčią išskirtiniu AF efektyvumu, valdymu ir patikimumu įvairiems fotografavimo poreikiams.
 

Itin plataus kampo 20 mm perspektyva, puiki raiška nuo F1.8

Naujoviško optinio dizaino du pažangūs asferiniai lęšiai sumažina aberaciją ir leidžia pasiekti viso kadro raišką nuo pat plačiausios F1.8 objektyvo diafragmos. 
 

Kompaktiškas ir lengvas mobilumui ir patogesniam valdymui

Pažangų optinį dizainą su 2 AA elementais papildo mechaninė G serijos objektyvo sistema, kuri sveria tik 373 g (13,2 unc.). Dėl mažo dydžio ir svorio padidėja mobilumas su „E-mount“ korpusais, todėl puikiai subalansuota sistema nepriekaištingai tinka naudoti ant stovų ar laikiklių. FE 20 mm F1.8 G yra universalus objektyvas, skirtas fotografuoti nejudančius vaizdus ir filmuoti pačiose įvairiausiose situacijose. 
 

Sklandus ir natūralus „bokeh“ efektas

Be tikslaus sferinės aberacijos, kuri daro didelę įtaką „bokeh“ kokybei, valdymo, FE 20 mm F1.8 G pasižymi 9 lapelių apskrita diafragma, leidžiančia sklandžiai naudoti „bokeh“ efektą ir natūraliai fiksuoti objektą, kuo ir išsiskiria G serijos objektyvai. 
 
 
 

Realistiškai perteikiami taškų šaltiniai

Du AA (pažangūs asferiniai) elementai ir trys ED (itin mažos dispersijos) stikliniai elementai minimaliai sumažina sagitalinius atspindžius, todėl taškiniai šviesos šaltiniai atkuriami tiksliai ir be spalvų iškraipymo. 
 

XD varikliukai padidina AF greitį ir sekimo galimybes

Du XD („eXtreme Dynamic“) varikliukai pasižymi visomis pažangiausių korpusų didelės spartos galimybėmis ir naudojant viso diapazono automatinio fokusavimo greičio, tikslumo ir sekimo potencialą leidžia fiksuoti dinamiškiausius objektus. Su naujais valdymo algoritmais galima sklandžiai valdyti fokusavimo lęšių grupę ir mėgautis sparčiu, tyliu ir mažomis vibracijomis pasižyminčiu aut. fokusavimu. 
 

Efektyvumas fotografuojant iš arti, net asmenukes

20 mm židinio nuotolis puikiai tinka asmenukėms, tačiau šio objektyvo minimalus fokusavimo atstumas AF režimu yra tik 0,19 m (0,63 pėd.) ir netgi dar mažesnis 0,18 m (0,59 pėd.) fokusavimo atstumas rankiniu režimu, todėl šis objektyvas yra puikus pasirinkimas fiksuojant asmenukes ar kitus objektus naudojant laikiklį. 
 
 
 

Sklandus kompaktiško objektyvo veikimas ir patikimumas

Fokusavimo užlaikymo mygtukas, fokusavimo režimo jungiklis, diafragmos žiedas ir kiti valdikliai padeda sklandžiai valdyti objektyvą. Atsižvelgiant į naudotojo fotografavimo poreikius fotoaparato meniu nustatymuose fokusavimo užlaikymo mygtukui galima priskirti kitas funkcijas. Viršutinis lęšis dengtas fluoro danga, atstumiančia vandenį ir nešvarumus, o objektyvo dulkėms ir drėgmei atsparus dizainas1 užtikrina patikimumą, būtiną naudojant objektyvą lauke sudėtingomis sąlygomis. 
 
 

Stabilizavimo sistema Nėra

Svoris 373 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Sony
Specifikacija
Gamintojas(?) Sony
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 373 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07816KVG 454873609977

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!