+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Fujifilm Fujinon GF 45-100mm f/4 R LM OIS WR

Fujifilm
Fujifilm Fujinon GF 45-100mm f/4 R LM OIS WR
2396.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Fujifilm Fujinon GF 45-100mm f/4 R LM OIS WR aprašymas

Pamatyti kažką gražaus ir iškart tą vaizdą išsaugoti. „GF45-100mmF4 R LM OIS WR“ yra nuostabus universalus portretinis objektyvas, kad būtų galima kurti gražiausius vaizdus ir išsaugoti brangiausias akimirkas, pradedant studijos šviesomis ir baigiant plačiomis gatvių platybėmis. Galingas optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) užtikrina rankoje laikomų vaizdų ryškumą ir aiškumą, o kruopščiai suprojektuota optika sukuria vaizdus, kurių detalumas ir skiriamoji geba yra nepalyginami.
 
 
k 
 

GERIAUSIAS UNIVERSALUMAS

GF45-100mmF4 R LM OIS WR, turintis 35 mm ekvivalentinį židinio nuotolį nuo 36 mm iki 79 mm, atveria platų, kūrybingų galimybių pasaulį vaizdų kūrėjams, norintiems daugiau galimybių formuojant ir kuriant vaizdus. GF45-100mmF4 yra tik 1 kg (2,2 svaro) svorio ir 14,5 cm ilgio (5,69 colio), todėl jis yra toks pat nešiojamas, kaip ir universalus, o tai leidžia sukurti kadravimo parinktis, kurios gali išryškinti foną, kad pabrėžtų objektus arba atkreiptų dėmesį į visas scenas. Nesvarbu, kokia programa, „GF45-100mmF4“ tikrai bus puikus pasirinkimas, kai reikia kūrybinių galimybių.
 

PATEIKITE TAI, KAS SVARBU

Sukurtas beveik tobulas, GF45-100mmF4 R LM OIS WR susideda iš trijų asferinių elementų, vieno ED elemento ir vieno Super ED elemento, kurie padeda sumažinti artefakciją, lauko kreivumą ir chromatinę aberaciją. Taip sukuriami neįtikėtinai detalūs ir ryškūs vaizdai, o naudojant GFX sistemos fotoaparatus - galutinis vaizdas yra daug daugiau nei visas kadras. Kai istorijos vaizdas yra svarbus, nėra geresnio sprendimo.
 

AKIMIRKAI PASIRUOŠĘ

Tobulas portretas gali pasirodyti akimirksniu, todėl norint greitai nepraleisti progos svarbu turėti greitą ir patikimą automatinį fokusavimą. Galingas, tiesinis variklis „GF45-100mmF4 R LM OIS WR“ užtikrina greitą, beveik tylų automatinį fokusavimą, padedantį paruošti vaizdų kūrėjus tinkamam momentui. 
 
 
k 
 

YPATYBĖS

 
- Standartinis artinimas suteikia 36–79 mm ekvivalento židinio nuotolį, kad būtų galima pritaikyti įvairialypį regėjimo lauką ir pritaikyti įvairiausioms fotografavimo reikmėms.
 
- Pastovi f / 4 maksimali diafragma suteikia tolygų veikimą visame mastelio diapazone.
 
- Vienas „Super ED“ ir vienas „ED“ elementas labai sumažina chromatinę aberaciją ir spalvų gaubimą visame mastelio keitimo diapazone, kad būtų didesnis aiškumas ir spalvų tikslumas.
 
- Trys asferiniai elementai kontroliuoja lauko kreivumą, iškraipymus ir sferines aberacijas, kad būtų išlaikytas aukštas ryškumo laipsnis ir tikslus perteikimas.
 
- Linijinis AF variklis naudojamas greitam ir tyliam fokusavimui, kuris tinka tiek nuotraukoms, tiek vaizdo įrašams. Vidinis fokusavimo dizainas taip pat palaiko bendrą objektyvo ilgį fokusavimo metu ir skatina greitesnį fokusavimo judesį.
 
- Vaizdo stabilizavimo sistema kompensuoja iki penkių fotoaparato sujudėjimo sustojimų, kad fotografuodami delninėmis būtų lengviau susidaryti ryškesnius vaizdus.
 
- Suapvalinta devynių ašmenų diafragma padidina malonią „bokeh“ kokybę.
 
- Fizinis diafragmos žiedas leidžia intuityviai reguliuoti ekspozicijos parametrus, o C (komandinė) padėtis leidžia nustatyti fotoaparato diafragmą.
 
- Dulkių ir oro sąlygų užsandarintas magnio lydinio konstrukcija leidžia dirbti atšiauriame klimate ir tokiose žemose temperatūrose kaip 14 ° F.
   
 
 

Sensoriaus tipas Medium format

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 1005 g

Fujifilm
Specifikacija
Gamintojas(?) Fujifilm
Tipas
Sensoriaus tipas Medium format
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 1005 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Fokusavimas
Prekės kodai

07716KVG 4547410420333

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!