+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Sony 16-55mm F/2.8 G E

Sony
Sony 16-55mm F/2.8 G E
1197.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Sony 16-55mm F/2.8 G E aprašymas

Aštrus kaip peilis, ryškus kaip dangus

Tokias epitetais galima būtų apibūdinti naujausią Sony kompanijos kūrinį skirtą APS-C sistemos fotoaparatams šio naujausio objektyvo didžiausiais išskirtinumas yra tai, ko jau ilgus metus laukė Sony kompanijos produkcijos vartotojai. Sony standartinio židinio objektyvas yra 16–55 mm bet tai nėra įprastinę diafragmą turintis objektyvas. Šis modelis pasižymi tuo, kad yra apginkluotas pastovia F2.8 diafragma ir tai jau yra „aukštasis pilotažas“. Kiekvienas norime kurti turinį, kuriame būtų ir truputis meno, o su šiuo objektyvu jums meną kurti padės „bokeh“ efektas

Vartotojams naudojant objektyvus visada trūksta ryškumo ypač, kai yra kalbama apie standartinio židinio nuotolio objektyvus. Pagaliau Sony produkcijos vartojai gaus galimybę kuria anksčiau galėjo džiaugtis tik kitų kompanijų produkcijos vartotojai.

 

 

 

 Lengvai šviesą praleidžiantis objektyvas

Dažnas fotografas patenka į situacijas, kai šviesos srautas yra labai minimalus, onorisi įamžinti akimirkas. Nuo šiol tam nebereikės naudoti kitų fotoaparato parametrų, nes fiksuota diafragma leis jums net ir tamsiausiame urve fiksuoti netikėčiausius vaizdus.

 Aukštosios kategorijos „G Master“ serijos objektyvuose naudojama technologija įkurdinta ir šiame APS-C objektyve. Čia naudojamas linijinis variklis pagerina fokusavimą. Šis variklis puikiai išnaudoja visą fotoaparato siūlomą potencialą. Jis puikiai ir aštriai fokusuoja net ir greitai judančius objektus, tai leis jums mėgautis visomis fiksuojamomis akimirkomis. Naujosios kartos varikliukas veikia labai tyliai ir šiuo privalumu labai džiaugsis visi vaizdo turinio kūrėjai, nes tylus fokusavimas leis jiems kurtiaštrius vaizdus, bet šie vaizdai bus užfiksuoti tyliai.

 

 

 

 Profesionalus valdymas ir patikimumas

Šios kartos objektyvas pasižymituo, kad yra apginkluotas mygtuku. Fokusavimo mygtukas sudaro jums prielaidasužfiksuoti tinkamą nuotrauką net sunkiomis sąlygomis. Kitas labai svarbus šio objektyvo privalumas yratai, kad jis gali dirbti bet kokiomis sąlygomis. Šiam Sony gaminiu nėra  baisūs tokie gamtos sukelti reiškiniai kaip dulkės bei  drėgmė. Be kita ko, objektyvo elementai yra puikiai apsaugoti vandeniui ir purvui atspariu fluoru, kasleidžia padidinti  objektyvo panaudojimo galimybes iki maksimumo.

 

 

 

 

 

 

 

Svoris 494 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Sony
Specifikacija
Gamintojas(?) Sony
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 494 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07551KVG 027242916081

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!