+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Objektyvas Fujinon GF120mm F4 R LM OIS WR Macro

Fujifilm
Objektyvas Fujinon GF120mm F4 R LM OIS WR Macro
2897.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Objektyvas Fujinon GF120mm F4 R LM OIS WR Macro aprašymas

„GF120mmF4 R LM OIS WR Macro“ yra vidutinio nuotolio teleobjektyvas, specialiai sukurtas naujam „G Mount“ ir 43,8 x 32,9 mm jutikliui. „GF“ objektyvų asortimentas, galintis sutvarkyti iki 100MP skiriamąją gebą, apjungia naujausias technologijas su plačiomis žiniomis, sukauptomis gaminant XF objektyvus, kad būtų užtikrinta geriausia vaizdo kokybė ir išnaudotas visas naujojo „GFX 50S“ vidutinio formato sisteminio fotoaparato potencialas. Intuityviuose valdikliuose yra diafragmos žiedo C padėtis, leidžianti koreguoti diafragmos vertę naudojant kameros korpuso komandų ratuką. „A“ („Auto“) ir „C“ padėtis dabar yra rakinama, o visi objektyvai yra atsparūs orams ir dulkėms, be to, jie gali dirbti net iki –10 ° C temperatūroje, kad fotografuotų lauke be rūpesčių. Dėl stiprybės buvo pritaikytas žalvarinis kalnas. Ši nauja objektyvų serija turėtų tapti profesionaliu darbo įrankiu.
 
k 
 

Aukšta vaizdo kokybė

Objektyvo konstrukcija iš 14 elementų 9 grupėse (įskaitant 3 ED objektyvus) suteikia aukštos raiškos vaizdus su minimalia aberacija dėl plūduriuojančio fokusavimo sistemos. Trijų ED lęšių padėtis yra optimizuota taip, kad spalvų nukrypimas būtų kuo mažesnis, užtikrinant geriausią įmanomą vaizdo kokybę su gražiu priekiniu ir galiniu „bokeh“.

Greitas, tylus automatinis fokusavimas

Plūduriuojanti fokusavimo sistema su dviem linijiniais varikliais sudaro automatinio fokusavimo objektyvų grupę su greitai ir tyliai veikiančiais AF.

Vaizdo stabilizavimas

5,0 žingsnių * 1 vaizdo stabilizatorius įkvepia pasitikėjimo fotografuojant rankoje.

Atsparus oro ir dulkių poveikiui, veikimas žemoje temperatūroje -10 ° C ir fluoro danga
Objektyvas turi devynis atsparius oro sąlygoms, todėl galite fotografuoti lauke drėgnomis, šaltomis ar dulkėtomis sąlygomis. Fluoro danga taip pat dedama į priekinį lęšio elementą, kad atbaidytų vandenį ir nešvarumus, dar labiau pagerindama objektyvo tvirtumą.
 
Operacija
Diafragmos žiedas turi C padėtį (komandų rinkimo režimas). Tai leidžia valdyti diafragmą naudojant kameros korpuso komandų ratuką. A (AUTO) ir C padėtys yra užrakinamos, kad būtų išvengta neteisingų operacijų. Židinio diapazono parinkiklis leidžia nustatyti optimalų makrokomandos ir vidurio teleobjektyvo židinio diapazoną, kad sutrumpėtų automatinio fokusavimo laikas. 

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 980 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Fujifilm
Specifikacija
Gamintojas(?) Fujifilm
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 980 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07353KVG 454741034104

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!