+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Fujifilm Fujinon MKX 50-135mm T2.9 (fuji x)

Fujifilm
Fujifilm Fujinon MKX 50-135mm T2.9 (fuji x)
4499.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Fujifilm Fujinon MKX 50-135mm T2.9 (fuji x) aprašymas

„Fujinon MKX50-135mm T2.9“ objektyvas „X-Mount“ yra lengvas kino stiliaus priartinimo objektyvas, skirtas fotoaparatams, ant kurių montuojama „X“ kamera, su „Super 35mm“ dydžio jutikliu. Elektriniai kontaktai objektyvo stovuose leidžia susisiekti su X serijos fotoaparatais. Jis pasižymi mechanine konstrukcija su trimis nepriklausomais objektyvo valdymo žiedais: fokusavimu, rainelė ir artinimu. Kiekviename žiede yra kino stiliaus pavara su 0,8 MOD, kad būtų galima susieti su standartiniais kino stiliaus objektyvo priedais. Fokusavimo žiedas sukasi maždaug 200 ° pasukimo kampu, kuris užtikrina tikslius ar tikslius fokusavimo tempimus, o rainelė yra be mygtukų, leidžianti sklandžiai irisą traukti. Objektyve taip pat yra makro režimas, kad būtų galima glaudžiai sufokusuoti.

Objektyvo spalva suderinta su kitais „Fujinon“ objektyvais, tokiais kaip „HK“, „ZK“ ir „XK“ serijos, o tai leidžia sklandžiai susieti objektyvus. 85 mm priekis leidžia naudoti su daugeliu kino stiliaus matinių dėžučių, naudojant pasirenkamus pakopinius žiedus (žiedai nepridedami). Objektyvas sveria tik 2,16 svaro, o tai yra gana lengva kino priartinimui, išlaikančiam fokusavimą ir diafragmą visame židinio nuotolio diapazone. Jis skirtas fotoaparatams su „Fuji X“ laikikliu, todėl turi trumpą flanšo židinio nuotolį, tačiau objektyvas leidžia reguliuoti flanšo židinio nuotolį, kad galėtumėte jį tiksliai suderinti su kamera, kurioje naudojate objektyvą.

Objektyvo tvirtinimo elementų kontaktai leidžia susisiekti su X serijos fotoaparatais, o tai leidžia ištaisyti iškraipymus ir spalvos / ryškumo atspalvius, kad būtų išvengta vinjetės. Ši komunikacija taip pat suteikia galimybę pasiekti įvairias spalvų išraiškas, naudojant filmo modeliavimo režimus.

Diafragma nuo T2.9 iki T22 su 9 rainelės ašmenimis patraukliam „bokeh“

28,5 mm skersmens vaizdo apskritimas apima 3-perf super 35 formatą, kurio kraštinių santykis yra 16: 9

Pramonėje standartiniai 0,8 juostos žingsnio įrankiai fokusavimui, mastelio keitimui ir rainelės valdymui

Pavarų žiedų fokusavimo, mastelio keitimo ir rainelės padėtis yra toje pačioje abiejų MKX serijos objektyvų padėtyje, todėl perjungimas tarp dviejų artimųjų židinių yra greitas, nes nereikia koreguoti objektyvo priedų padėties

Abu MKX serijos objektyvai yra vienodo svorio ir ilgio, todėl nereikia keisti savo fotoaparato pusiausvyros keičiant vieną objektyvą į kitą

200 ° fokusavimo statinės sukimas

Flanšo židinio nuotoliui reguliuoti nereikia jokių tarpiklių, nes šis objektyvas turi įmontuotą reguliavimo mechanizmą

Galima naudoti makro fokusavimo funkciją

Svoris 1080 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Fujifilm
Specifikacija
Gamintojas(?) Fujifilm
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 1080 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

03865KVG

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!