+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Fujifilm GF 250mm F4 R LM OIS WR

Fujifilm
Fujifilm GF 250mm F4 R LM OIS WR
3297.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.

Fujifilm GF 250mm F4 R LM OIS WR aprašymas

TELEFOTO PAGRINDINIS OBJEKTYVAS, SKIRTAS „G MOUNT“

„GF250mmF4 R LM OIS WR“ yra teleobjektyvas, kurio fotoaparatas pasiekia maždaug 198 mm 35 mm formato ekvivalentu ir sujungia patentuotą „Fujifilm“ optinio projektavimo technologiją: jis siūlo didelę skiriamąją galią ir toliau palaiko vaizdo raišką. Objektyvas sugeba užfiksuoti bet kurios scenos atmosferą, derindamas didelės skiriamosios gebos ir sodraus bokeh efektą. Pridedant „GF1.4X TC WR“, 1.4x telekonverteris suteikia galimybę fotografuoti teleobjektyvą iki maždaug 277 mm 35 mm formato ekvivalentu, nepabloginant vaizdo kokybės. Objektyvas taip pat turi naują iš anksto nustatytą židinio nustatymo funkciją * 1, kuri leidžia fotografui akimirksniu suaktyvinti anksčiau objektyvo atmintyje išsaugotus fokusavimo nustatymus. Magnio lydinio lęšio vamzdžio naudojimas sumažina gaminio svorį, o dulkėms ir oro sąlygoms atsparios specifikacijos, kurios taip pat suteikia galimybę veikti iki -10 ° C temperatūroje, užtikrina, kad šis naujas objektyvas taps patikimu partneriu profesionalams. fotografai.
 
 
k
 

ITIN AUKŠTA VAIZDO KOKYBĖ

Objektyvą sudaro 16 lęšių 10 grupių, įskaitant vieną „Super ED“ lęšį ir du „ED“ lęšius, kurie sumažina chromatinę aberaciją ir užtikrina puikią vaizdo kokybę. Ypač „super ED“ objektyvas naudojamas siekiant sumažinti chromatinės aberacijos svyravimus, priklausančius nuo fotografavimo atstumo. Tai leidžia fotografuoti mažiausiai 1,4 m iš arti, maksimalų 0,22 x didinimo koeficientą ir tele-makro kadrus su dideliais „bokeh“ efektais.
 
 

STIPRUS VAIZDO STABILIZAVIMAS

Objektyvas turi galingą penkių pakopų vaizdo stabilizavimo funkciją (CIPA gairės). Tai leidžia fotografams maksimaliai pasiekti aukštą „GFX“ vaizdo skiriamąją gebą net ir fotografuojant teleobjektyvus, kur vaizdas gali drebėti.
 

ĮVAIRIOS FUNKCIJOS

Objektyvo funkcijose yra fokusavimo ribotuvas, leidžiantis pasiekti didesnį automatinio fokusavimo greitį ribojant fokusavimo diapazoną, iš anksto nustatytas židinys, skirtas įsiminti anksčiau objektyve nustatytus fokusavimo nustatymus, ir 4 objektyvo priekyje esantys fokusavimo valdymo mygtukai leidžia valdyti fokusavimą ar automatinį fokusavimą.
 
k
 

TYLUS IR GREITAS AUTOMATINIS FOKUSAVIMAS

Linijinis variklis, skirtas vairuoti fokusavimo objektyvus, pasiekia labai tikslų, tylų ir greitą automatinio fokusavimo darbą. Be to, objektyvas dabar taip pat turi naują mechanizmą, skirtą fiksuoti variklio linijinę padėtį, kai išjungiamas maitinimas arba atkuriama, leidžianti fiksuoti fokusavimo objektyvą.
 

TVIRTAS DIZAINAS, TINKAMAS ĮVAIRIOMS GRIEŽTO FOTOGRAFAVIMO APLINKOMS

Objektyvo vamzdis pagamintas iš magnio lydinio, užtikrinančio tvirtą konstrukcijos vientisumą ir lengvą svorį. Objektyvas uždarytas 18 skirtingų vietų, kad būtų atsparus dulkėms ir oro sąlygoms bei galimybė veikti esant temperatūrai iki -10 ° C. Fluoro danga taip pat yra padengta priekinio lęšio elementu, kad atbaidytų vandenį ir nešvarumus sunkiomis lauko sąlygomis.
 
 

1,4 KARTO TELEKONVERTERIS

„Fujifilm“ tuo pačiu metu išleidžia 1.4x telekonverterį (GF1.4X TC WR), leidžiantį fotografuoti teleobjektyvu 350 mm židinio nuotoliu (maždaug 277 mm 35 mm formato ekvivalentu) išlaikant puikią vaizdo kokybę. Maksimali diafragma sumažinama viena F pakopa. Kadangi tiek objektyvas, tiek telekonverteris yra aukštos kokybės, pridedamas telekonverteris MTF beveik nepablogėja.
 
 

Svoris 1425 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Fujifilm
Specifikacija
Gamintojas(?) Fujifilm
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 1425 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

03162KVG

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!