+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM + RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM+CASHBACK 100€

Rekomenduojame-7.5%
Canon
Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM + RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM+CASHBACK 100€
Kodas: 10346KVG
Stebėti kainą Į palyginimą
Gamintojo kodas: 5811C023
897.99 970.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Canon EOS R50 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM + RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM+CASHBACK 100€ aprašymas

NORĖDAMI SUSIGRĄŽINTI (CASHBACK) 100 EUR, TURITE ĮVYKDYTI AKCIJOS SĄLYGAS. Akcijos sąlygas rasite čia: https://www.fotoaparatas.lt/naujienos/Canon-cashback-pinigu-grazinimo-akcija.24f7f9.2 (jeigu perkate puslapyje Fotoaparatas.lt) ir čia https://www.fotofabrikas.lt/puslapis-2422778.html (jeigu perkate puslapyje Fotofabrikas.lt).

 

 

Padarykite savo turinį išskirtinį ir pažabokite kūrybiškumą naudodami fotoaparatą Canon EOS R50. Profesionaliai atrodantiems kadrams ir 4K vaizdo įrašams, kurie įkvepia kurti daugiau.

g


 

AUKŠTA KOKYBĖ

 

Kompaktiškas ir lengvas, juodas „Canon EOS R50“ yra itin universalus beveidrodinis fotoaparatas. Didelis 24,2 megapikselių APS-C dydžio jutiklis, turintis EOS R sisteminį įrenginį, sukuria aukštos kokybės kadrus. Dėl lankstaus keičiamo kampo jutiklinio ekrano užfiksuokite kur kas daugiau detalių, nei manėte. Elektroninis vaizdo ieškiklį padės lengviau sufokusuoti vaizdą į norimą objektą. EOS R50 turi įmontuotą Dual Pixel CMOS AF II sistemą, kuri automatiškai atpažįsta, sufokusuoja ir seka judantį objektą, todėl nepraleisite nė vieno kadro. Šis fotoaparatas, skirtas turinio kūrėjams ir vaizdo įrašų kūrėjams, yra šiek tiek mažesnis ir lengvesnis nei EOS M50 Mark II ir turi patobulintą 24,2 MP APS-C CMOS jutiklį ir DIGIC X vaizdo procesorių, užtikrinantį didelės raiškos nuotraukas ir UHD 4K vaizdo įrašus.
 

  g

 

24,2 MP APS-C CMOS JUTIKLIS IR DIGIC X APDOROJIMAS

 

Sujungęs galingą 24,2 MP APS-C CMOS jutiklį ir DIGIC X vaizdo procesorių, R50 užtikrina didelės raiškos vaizdus su ryškiomis ir tiksliomis spalvomis. Šis fotoaparatas, sukurtas dirbti įvairiomis apšvietimo sąlygomis, siūlo lankstų ISO 100–32 000 diapazoną, kurį galima išplėsti iki ISO 51 200, kad būtų galima dirbti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Naudojant visą jutiklio plotį, palaikomas 6K padidinto UHD 4K 30p vaizdo įrašymas, kaip ir Full HD 1080 120p, skirtas sulėtintam atkūrimui. Be to, dabar galima filmuoti 1 valandą. DIGIC X vaizdo procesorius, galintis apdoroti didelės spartos serijas ir didelės raiškos 4K vaizdo įrašus, taip pat palaiko iki 15 kadrų per sekundę nepertraukiamą fotografavimą per tylų elektroninį užraktą.

 

PATOBULINTA DVIEJŲ PIKSELIŲ CMOS AF II

 

Pažangioji Dual Pixel CMOS AF II sistema, turinti 651 didelio tikslumo automatinio fokusavimo zoną, užtikrina greitą ir tikslų fokusavimą. Ši fazės aptikimo fokusavimo sistema siūlo patobulintą objekto aptikimą ir sekimą, gebėjimą išmaniai atpažinti žmones, gyvūnus ir transporto priemones, taip pat automatiškai užsifiksuojant šiuos objektus ir išlaikant ryškų fokusavimą per serijas ir vaizdo įrašus.
 

 

 

KINTAMO KAMPO JUTIKLINIS LCD EKRANAS

 

Didelės skiriamosios gebos vaizdas akių lygyje, R50 sukurtas su ryškiu ir aiškiu 2,36 m taško OLED EVF, kad galėtumėte mėgautis elektroniniu vaizdo ieškikliu. Be to, didelis 3,0" 1,62 m taško keičiamo kampo jutiklinis ekranas suteikia intuityvią sąsają, leidžiančią valdyti fokusavimo taškus, naršyti meniu ir peržiūrėti vaizdus. Šis ekranas taip pat turi kintamo kampo dizainą, kad būtų patogu naudoti dirbant iš aukštai ir žemi žemi kampai.

g

 

PAPRASTUMAS, PATOGUMAS IR FUNKCIJŲ GAUSA

 

 
R50 fotoaparatas su vaizdo įrašymo funkcijomis, tokiomis kaip neapkarpytų UHD 4K filmų įrašymas iki 30 kadrų per sekundę greičiu, „Full HD“ didelio kadrų dažnio filmavimas iki 120 kadrų per sekundę greičiu, „Dual Pixel CMOS AF“ stebėjimas ir „Movie for Close-up Demo“ režimas, leidžia kurti vaizdo įrašus ir vaizdo įrašų turinį paprastai ir patogiai. Kamera taip pat leidžia nepertraukiamai įrašyti vaizdo įrašą iki 1 valandos, todėl galite nustatyti vaizdo įrašą ir tęsti vaizdo įrašų žurnalą, podcast'ą ar kitą vaizdo įrašo projektą, nesijaudindami, kad jis sustos. Patirkite kūrybinės fotografijos džiaugsmą naudodami išplėstą automatiškai suderinamų scenų asortimentą. Išplėstinė „A+ Assist“ suteikia puikių vaizdų net esant sudėtingoms sąlygoms, pvz., naktiniam vaizdui ir foninio apšvietimo scenarijams. Per didelė ekspozicija automatiškai sumažinama, kad galėtumėte užfiksuoti dinamines scenas ar ryškius portretus, taip pat daromi keli nepertraukiami kadrai, kad būtų sukurti gražūs naktiniai vaizdai arba makrofotografija su didesniu lauko gyliu. Įsitikinkite, kad tinkamas objektas yra sufokusuotas, naudodamiesi „Movie for Close-up Demos“ režimu R50 beveidrodiniame fotoaparate. Šis režimas greitai perjungia židinį nuo fotoaparate esančio objekto į objektą, nukreiptą į fotoaparato objektyvą, idealiai tinka filmams, kai reikia rodyti produktą žiūrovams, pvz., makiažo demonstracinėse ar gaminimo vaizdo įrašuose.

 
 

 


VERTIKALUS FILMO REŽIMAS IR ASPEKTŲ ŽYMEKLIAI

 

Filmo pasukimo informaciją galima nustatyti filmavimo metu arba po jo, todėl vaizdo įrašus galima leisti vertikaliai, kai žiūrima išmaniajame telefone. Funkcija „Aspect Markers“ rodo vaizdinius žymeklius skirtingiems formato santykiams, kurių gali prireikti paskelbiant tą patį failą įvairiose socialinės žiniasklaidos svetainėse. Šiame ekrane atsižvelgiama į tinkamą įvairių pateikiamų failų, kuriuos galima sukurti redaguojant, sudėtį. 

g


 

LANKSTUS RYŠYS

 

Laidinio ir belaidžio ryšio parinktys leidžia įvairiais būdais perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus, tiesiogiai transliuoti, taip pat nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą. Fiziškai fotoaparatas turi USB-C prievadą, mikro-HDMI prievadą ir mikrofono prievadą vaizdo įrašymui. Suderinamumas su UVC/UAC leidžia R50 kamerą naudoti kaip žiniatinklio kamerą tiesioginiam vaizdo įrašui transliuoti Full HD raiška be papildomos kompiuterio programinės įrangos. Suderinamos programos apima Zoom, Microsoft Teams, Skype ir panašią internetinių konferencijų programinę įrangą. Integruotas Bluetooth susiejimas leidžia lengvai prijungti fotoaparatą prie suderinamų išmaniųjų įrenginių naudojant nemokamą „Canon Camera Connect“ programėlę. Šis mažai energijos sunaudojantis belaidis ryšys padeda taupyti bateriją ir kartu valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu. Jis taip pat siunčia nuolat atnaujinamus GPS vietos duomenis iš jūsų telefono, kad galėtumėte pažymėti tai, ką užfiksavote, kad tiksliai žinotumėte, kur padarėte nuotrauką. Integruotas „Wi-Fi“ ryšys leidžia greitai ir sklandžiai atlikti belaidžio ryšio funkcijas, tokias kaip nuotolinis tiesioginis vaizdas, failų peržiūra ir perkėlimas. Naudodami „Canon Camera Connect“ programą taip pat galite perkelti failus į savo mobilųjį įrenginį, kad galėtumėte naršyti ir bendrinti socialiniuose tinkluose. Integruotas USB-C leidžia prijungti fotoaparatą prie išmaniojo telefono ar kompiuterio. Visos „Canon Camera Connect“ programos funkcijos, kurias galima naudoti su „Wi-Fi“, dabar pasiekiamos, kai fotoaparatas ir išmanusis telefonas yra prijungti per USB, naudojant suderinamą jūsų įrenginio laidą. Integruota iššokanti blykstė suteikia papildomą apšvietimą dirbant prasto apšvietimo sąlygomis, o fotoaparato daugiafunkcinis batelis dizaino priekyje prideda smeigtukų eilę, kad būtų galima naudoti daugiau priedų. Šie naujos kartos batai taip pat suteikia galios pasirinkti priedų tipus, kurie tradiciškai priklauso nuo atskirų baterijų.

 

 

OBJEKTYVAS RF-S 18-45MM F4.5-6.3 IS STM

 

Pradėkite savo EOS R APS-C beveidrodinę kelionę su objektyvu, kuris patenkins jūsų nuotraukų ir vaizdo įrašų poreikius. RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM objektyvas yra lengvas ir kompaktiškas, siūlo 4 žingsnių optinį vaizdo stabilizatorių ir naudingą 18-45 mm priartinimo diapazoną puikiems rezultatams kiekvieną dieną. Įamžinkite kasdienes akimirkas naudodami objektyvą, kuris puikiai tinka stulbinančioms nuotraukoms ir vaizdo įrašams. Naudingas priartinimo diapazonas ir artimas fokusavimas – šis EOS R serijos APS-C objektyvas puikiai tinka gyvenimiškoms situacijoms. Objektyvas pasižymo kompaktiškumu, lengvumu ir tylumu, o 4 žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius suteikia daugiau universalumo ir padeda įveikti fotoaparato drebėjimą, net ir esant prastam apšvietimui. Užfiksuokite įsimintinas akimirkas su kompaktišku APS-C priartinimu, skirtu EOS R serijai, kurio priartinimo diapazonas 29-72 mm (35 mm ekvivalentas). Šis objektyvas idealiai tinka kelionėms ar net vlogams ir gali būti lengvai sutalpintas į krepšį. Nesijaudinsite, kad reikės naudoti blykstę, kai po ranka turėsite 4 žingsnių vaizdo stabilizavimo funkciją. STM variklis užtikrina sklandų, tylų ir tikslų fokusavimą, o žiedinė f/4,5-6,3 septynių menčių diafragma puikiai tinka meniškiems išryškintiems fokusavimo taškams arba „bokeh“ efektui sukurti. Naudokite rankinį fotografavimą ir priartinkite vaizdą pasitelkę didesnį didinimą MF režime. Tai geras sprendimas, leidžiantis užfiksuoti nuostabias objektų detales ir priartėti iki 15 cm atstumu, naudojant 0,25x padidinimą. Bendras RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM ir EOS R50 APS-C beveidrodinio fotoaparato svoris yra gerokai mažesnis, palyginti su DSLR atitikmeniu. Mažesnis svoris reiškia, kad galite fotoaparatą naudoti ilgiau ir nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos. Kompaktiškas ir lengvas RF-S teleobjektyvas EOS R APS-C fotoaparatams su universaliu mastelio keitimo diapazonu puikiai tinka kelionėms, sporto renginiams, šeimos nariams ir augintiniams fiksuoti.

g
 

 

 

OBJEKTYVAS RF-S 55-210MM F5-7.1 IS STM

Tai kompaktiškas ir lengvas RF-S teleobjektyvas EOS R APS-C fotoaparatams su universaliu mastelio keitimo diapazonu. Puikiai tinka kelionėms, sporto renginiams, šeimos nariams ir augintiniams fiksuoti. Užfiksuokite tolimas detales ir kraštovaizdžius, taip pat puikias kelionių akimirkas bei gražias žmonių nuotraukas per visą kadrą. Naudokite teleobjektyvo aprėptį, kad sulietumėte foną ir padėtumėte objektui išsiskirti. Šiuo universaliu 3,8 k. 55–210 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvu galima puikiai valdyti kūrybinį procesą. Pasukite mastelio keitimo žiedą ir atskleiskite anksčiau nematytas detales. Naudojant 210 mm nustatymą „RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM“ gali maksimaliai padidinti vaizdą 0,28 k., todėl galite fokusuoti būdami arti objekto ir jo nesutrikdyti ir neuždengti šešėliais. Dėl 4,5 padalų optinio vaizdo stabilizatoriaus galite imti fotoaparatą ir nedelsdami jį naudoti net ir prietemoje, o vaizdai bus itin stabilūs net naudojant teleobjektyvo artinimo diapazoną.Jungtinis objektyvo valdymo ir rankinio fokusavimo žiedas suteikia galimybę greitai perjungti skirtingus fotografavimo ir filmavimo režimus. STM fokusavimo variklis ant objektyvo veikia beveik be garso.

g
 

YPATYBĖS

 

- Turi patobulintą, didelį 24,2 megapikselių APS-C dydžio CMOS jutiklį ir DIGIC X vaizdo procesorių, užtikrinantį didelės raiškos nuotraukas ir UHD 4K vaizdo įrašus.
- Elektroninis vaizdo ieškiklį padeda lengviau sufokusuoti vaizdą į objektą.
- Turi įmontuotą Dual Pixel CMOS AF II sistemą, kuri automatiškai atpažįsta, sufokusuoja ir seka judantį objektą.
- Lankstus ISO 100–32 000 diapazonas, kurį galima išplėsti iki ISO 51 200, kad būtų galima dirbti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis.
- Dual Pixel CMOS AF II sistema, turinti 651 didelio tikslumo automatinio fokusavimo zoną, užtikrina greitą ir tikslų fokusavimą.
- Įvairios vaizdo įrašymo funkcijos: neapkarpytų UHD 4K filmų įrašymas iki 30 kadrų per sekundę greičiu, „Full HD“ didelio kadrų dažnio filmavimas iki 120 kadrų per sekundę greičiu, „Dual Pixel CMOS AF“ stebėjimas ir „Movie for Close-up Demo“ režimas.
- Leidžia nepertraukiamai įrašyti vaizdo įrašą iki 1 valandos.
- Integruotas Bluetooth susiejimas leidžia prijungti fotoaparatą prie suderinamų išmaniųjų įrenginių naudojant nemokamą „Canon Camera Connect“ programėlę.
- Į komplektą įeinantis objektyvas RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM yra lengvas ir kompaktiškas, siūlo 4 žingsnių optinį vaizdo stabilizatorių ir naudingą 18-45 mm priartinimo diapazoną puikiems rezultatams kiekvieną dieną.


 

SPECIFIKACIJOS

 

Objektyvo laikiklis: Canon RF
Sensoriaus skiriamoji geba: 24,2 megapikselių
Sensoriaus dydis: 22.3 x 14.9 mm (APS-C) CMOS
Vaizdo stabilizavimas: nėra
Užrakto tipas: elektroninis užraktas
Užrakto greitis: elektroninis užraktas 1/8000 iki 30 sek.; elektroninis priekinės užuolaidos užraktas 1/4000 iki 30 sek,
ISO jautrumas (nuotrauka/vaizdo įrašas): 100–32 000 (išplėstas: 51 200)
Ekspozicijos režimai: diafragmos prioritetas, rankinis, programa, užrakto prioritetas
Ekspozicijos kompensavimas: Nuo 3 iki +3 EV (1/3 EV žingsnių)
Baltos spalvos balansas (išankstiniai nustatymai): automatinis, debesuota, spalvų temperatūra, pasirinktinis, dienos šviesa, blykstė, fluorescencinė (balta), atspalvis, volframas
Nepertraukiamas fotografavimas (elektroninis užraktas): iki 15 kadrų per sekundę iki 28 kadrų (JPEG) / 7 kadrų (neapdorotas)
Intervalinis įrašymas: yra
Laikmatis: 2/10 sekundės vėlavimas
Nejudančio vaizdo fiksavimo krašto santykis: 3:2
Vaizdo failo formatai: C-RAW, HEIF, JPEG, Raw
Vaizdo įrašo vidiniai įrašymo režimai: H.264/H.265/MPEG-4; UHD 4K (3840 x 2160) at 23.98/25/29.97 fps; 1920 x 1080 at 23.98/25/29.97/50/59.94/100/120 fps
Vaizdo įrašo transliacijos išvestis: NTSC/PAL
Integruoto mikrofono tipas: Stereo
Laikmenos / atminties kortelės lizdas: vienas lizdas - SD/SDHC/SDXC
Vaizdo įrašo įvestis/išvestis: 1 x Micro-HDMI išvestis
Garso įvestis/išvestis: 1 x 1/8" / 3,5 mm TRS stereo mikrofono įvestis ant fotoaparato korpuso
Kita įvestis/išvestis: 1 x USB-C įvestis / išvestis
Belaidė sąsaja: 2,4 / 5 GHz Bluetooth 4.2 valdymas; Wi-Fi
Ekranas: 3", 1 062 000 taškų rezuliucijos jutiklinis LCD ekranas
Vaizdo ieškiklis: integruota elektronika (OLED), 0.39", 2 360 000 taškų rezuliucija, akių taškas 22 mm, 100% aprėptis, apytiksliai 96x padidinimas, nuo -3 iki +1 dioptrijų reguliavimas
Fokusavimo tipas: automatinis ir rankinis fokusavimas
Fokusavimo režimai: nepertraukiamas servo AF, rankinis fokusavimas, vieno servo AF
Automatinio fokusavimo taškai: fazės aptikimas: nuotrauka - 4503, vaizdo įrašas - 3713
Integruota blykstė: yra
Darbinė temperatūra: nuo 0 °C iki 40 °C
Baterijos tipas: 1 x LP-E17 įkraunamas ličio polimeras, 7,2 VDC, 1040 mAh
Objektyvų vaizdo dydis: APS-C
Objektyvų 35 mm juostos židinio nuotolio atitikmuo (mm): 29-72 mm ir 88–336 mm
Objektyvų regos kampas (horiz., vert., įstriž.): 64° 30' – 28° 20', 45° 30' – 19° 05', 74° 20'  33° 40' ir 23° 20‘  6° 10', 15° 40‘  4° 5', 27° 50‘  7° 25'
Objektyvų konstrukcija (elementai / grupės): 7 / 7 ir 11 / 8
Specialūs objektyvų optiniai elementai: 2 x PMo Aspherical ir 2 x UD, 1 x PMo Aspherical 
Objektyvų diafragmos plokštelių skaičius: 7
Minimali objektyvų diafragma: 22 esant 18 mm / 32 esant 45 mm ir 22 esant 55 mm / 32 esant 210 mm
Minimalus objektyvų fokusavimo atstumas (m): 0.2 (18 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.15); 0.3 (35 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.24); 0.35 (45mm) (Rankinis fokusavimas: 0.25) ir 0,73 (esant 210 mm); 1,0 (esant 55 mm)
Maksimalus objektyvų priartinimas (x): 0.14 (18mm) (Rankinis fokusavimas: 0.25); 0.15 (35 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.21); 0.16 (45 mm) (Rankinis fokusavimas: 0.26) ir 0,28 (esant 210 mm); 0,05 (esant 55 mm)
Objektyvų vaizdo stabilizatorius OIS: 4 ir 4,5
Objektyvų vaizdo stabilizatorius IBIS x OIS: 6,5 ir 7
Objektyvų AF variklis: STM
Objektyvų svoris (g): 130 g ir 270 g

 


 


 

 

 

 

 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Efektyvūs taškai 24.2 mln. pikselių

ISO jautrumas Auto, 100 - 32000

Canon
Specifikacija
Gamintojas(?) Canon
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Objektyvo jungtis (bajonetas)
Vaizdo sensorius
  Vaizdo jutiklio dydis
  Efektyvūs taškai 24.2 mln. pikselių
  Sensoriaus tipas
Nuotrauka
  ISO jautrumas Auto, 100 - 32000
  Stabilizavimo sistema Nėra
  Fotografavimo formatai
  Įmontuota blykstė
Video įrašas
  Filmavimo raiška
  Filmavimo formatai
Įrašymas
  Atminties laikmenos
Jungtys
  USB
  Krovimas per USB
  HDMI
  Mikrofono jungtis
  Ausinių jungtis
  Wireless
  Bluetooth
Korpusas
  Konstrukcija
  Ekrano tipas
  Liečiamas ekranas
  Maitinimas
Kitos funkcijos
  GPS
Prekės kodai

10346KVG 5811C023 4549292205060 454929220506

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!