+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Sigma FP Body

Sigma
Sigma FP Body
1879.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Sigma FP Body aprašymas

Pilno kadro "full frame"  jutiklis

„Sigma fp“, aprūpintas foniniu apšvietimu, 35 mm viso kadro „Bayer“ jutikliu su 24,6 efektyvaus megapikselio, gali fotografuoti aukštos skiriamosios gebos ir judančius vaizdus.

Tvirtas ir lengvas aliuminio korpusas

Korpusas, padengtas liejamu aliuminiu priekyje ir gale, padeda užtikrinti tvirtumą ir šilumos išsklaidymą išlaikant lengvą kūno svorį.

Didelis šilumos surinktuvas

Sukurtas ir įkvėptas tų, kurie naudojami profesionaliose kino kamerose, tarp skystųjų kristalų ekrano ir fotoaparato korpuso yra įmontuota didelio dydžio šilumos sugertuvas. „Sigma fp“ kartu su šilumos išsklaidymo danga, padengta išoriniu paviršiumi, pasiekia labai efektyvų šilumos išsklaidymą. Tai padeda išvengti perkaitimo esant aukštai temperatūrai ar ilgoms darbo valandoms.

Dulkėms ir purslams atspari konstrukcija

„Sigma fp“ yra apsaugotas nuo dulkių ir purslų nepraleidžiančiu sandarikliu, esančiu iš viso 42 taškuose virš fotoaparato korpuso. „Sigma fp“ kartu su dulkių ir purslų nepraleidžiančiu objektyvu gali fotografuoti lietaus, smėlio audrų ir kitomis sudėtingomis sąlygomis.

Spalvotas „Teal and Orange“ spalvų režimas

Spalvų klasifikavimas yra vaizdo įrašo spalvos keitimo procesas ir yra svarbus filmo kūrimo žingsnis, kuris pakeis filmo ar kitokio tipo kūrinio „nuotaiką“. Vienas spalvų klasės stilius, plačiai naudojamas Holivudo filmuose, įkvėpė naują spalvų režimą, pristatytą „Sigma“ pagrindiniame filme, pavadinimu „Teal and Orange“. Šis spalvų režimas yra skirtas sukurti aukštą kontrastą tarp oranžinių spalvų, esančių žmogaus odos tonuose, ir žydrių (mėlynai mėlynos), kurie yra jų papildas, vaizdams, kurie yra labai ryškūs ir giliai dramatiški. Jis gali būti naudojamas tiek fotografavimo, tiek kino režimu.

Užpildykite šviesą

Funkcija, anksčiau buvusi prieinama tik „Sigma Photo Pro“, patentuotoje „Sigma“ vaizdo kūrimo programinėje įrangoje, „Fill Light“, dabar įtraukta į „Sigma fp“ korpusą. Naudojant užpildymo šviesą, galima koreguoti vaizdo ryškumą pridedant papildomos šviesos energijos šešėlinėms sritims, nekeičiant ryškių sričių ekspozicijos. Tai leidžia geriau valdyti gaminant vaizdą su puikiomis detalėmis, net tose vietose, kurias sunku valdyti naudojant ekspozicijos reguliavimo parametrus. Derinimo diapazonas, kuris anksčiau buvo ± 2,0, buvo išplėstas iki ± 5,0, kad būtų galima dar labiau sureguliuoti ryškumą.

Tonų valdymas ir spalvų režimas

Tonų valdymo meniu, be dviejų ankstesniuose modeliuose galimų automatinių variantų („Stiprus / silpnas“), yra rankinio nustatymo parinktis, leidžianti vartotojams patiems reguliuoti tono kreivę. „Sigma fp“ savo spalvų režimo meniu taip pat turi „efekto“ slankiklį. Jis gali būti naudojamas norint nustatyti efekto stiprumą, kuris bus taikomas 11 lygių, nuo -5 iki 5, o tai leidžia tiksliai suderinti spalvų režimą. Be to, mygtukai „TONE“ ir „COLOR“ leidžia greitai pasiekti tonų valdymo ir spalvų režimo meniu. Dėl šių patobulintų funkcijų ir įvairių veikimo elementų, „Sigma fp“ leidžia lengvai ir lengvai sukurti vaizdą kameroje su puikiomis detalėmis, nesvarbu, ar tai būtų nejudanti medžiaga ar vaizdo įrašas.

HDR fotografavimas

Fotografavimas HDR suteikia galimybę naudotis elektronine užraktu, kad būtų galima fotografuoti kelis kartus iš skirtingų ekspozicijų (3 kadrus nejudančioms nuotraukoms ir 2 kadrus vaizdo įrašams), kuriuos vėliau galima sujungti į vieną vaizdą su didesnio dinaminio diapazono vaizdo įrašu, kurio negalėjo buvo pasiekti įprasto šaudymo metu.

HDR fotografavimas „Cine“ režimu turi būti prieinamas per programinės įrangos naujinimą, suplanuotą vėliau.
 
 

Efektyvūs taškai 24.6 mln.

Vaizdo jutiklio dydis coliais Full frame

ISO jautrumas Auto, 100 - 25600

Sigma
Specifikacija
Charakteristika
  Gamintojas(?) Sigma
  Efektyvūs taškai 24.6 mln.
  Vaizdo jutiklio dydis coliais Full frame
  ISO jautrumas Auto, 100 - 25600
  Stabilizavimo sistema Yra
  Išlaikymas 1/8000 to 30 Seconds
  Greitas fotografavimas 18 k/s
  Filmavimas 4K UHD (3840 x 2160)
  Fokusavimas
  Spalva
Atminties laikmenos
  Laikmenos tipai SD / SDHC / SDXC
Ekranas
  LCD - ekranas 315 colių
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07809KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!