+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Sony A6100 E 16-50mm F3.5-5.6 PZ OSS Sony E 55-210mm F4.5-6.3 OSS

Sony
Sony A6100 E 16-50mm F3.5-5.6 PZ OSS Sony E 55-210mm F4.5-6.3 OSS
995.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Sony A6100 E 16-50mm F3.5-5.6 PZ OSS Sony E 55-210mm F4.5-6.3 OSS aprašymas

 

Švarus garsas gero vaizdo turinio esmė 

Švarus garsas yra vienas svarbiausių elementų leisiančių jums mėgautis savo sukurtu vaizdo turiniu. Jums problemų nekels nei vėjo keliamas triukšmas, nei pašaliniai garsai. Garsą koncentruoti padeda išorinis mikrofonas, kurio neturėjo senasis fotoaparato pirmtakas. Tai yra ypatingai svarbu, jeigu jūsų vaizdo turiniui yra reikalingas švarus garsas.  Šiame modelyje yra 3.5mm mikrofono jungtis. Šis patobulinimas jums leis naudoti profesionalią garso įrašymo techniką, kuri užtikrins puikią garso įrašo kokybę. Pamirškite vėjo šniokštimą bei kitus erzinančius elementus vaizdo turinio garse. 

 

 

 

Aštrus ir greitas fokusavimas kasdienai

Fokusavimas yra viena kertinių ir darančių įtaką galutinei produkto kokybei fotoaparato savybių. Šis Sony biudžetinės klasės modelis turi integruotą, jau ankstesniuose modeliuose pasitvirtinusią fokusavimo sistemą, kuri jums leis be didelių pastangų turėti ryškius vaizdus. Fokusavimo taškų skaičius suteikia jums galimybę akimirksniu sustabdyti akimirką, kuria mėgausitės ilgus metus. Dažnas vartotojas skundžiasi, kad jo darytos fotografijos ar vaizdo medžiaga nėra ryški arba vaizdas išryškintas ne ten, kur norėjosi. Šias problemas jums padės išspręsti naujoji fokusavimo sistema, įdiegta iš Sony aukštesnės klasės modelių.  Integruota tiesioginė akių sekimo funkcija fokusavimo sistemoje suteiks jums pasitikinėjimą ir tvirtą žinojimą, kad visi fotografuojami objektai bus ryškūs ir leis mėgautis įamžintomis gyvenimo akimirkomis nuotraukose bei vaizdo įrašuose. 

 

 

 

 4K raiška kartu su "Slow motion" funkcija

 Jei kiek anksčiau 4K  raiška buvo tik aukštos klasės įrangos išskirtinė savybė, dabar tai yra tiesiog kiekvieno modelio privalomas elementas.  Įamžinkite savo gyvenimo akimirkas ypatingai ryškia rezoliucija. Šiuo modeliu nufilmuotus vaizdus demonstruojant per plačiaekranį televizorių pasijusite taip, kaip profesionalaus kino filmo operatoriaus darbą atlikęs žmogus. Kitas labai svarbus šio sisteminio modelio patobulinimas yra integruota sulėtinto vaizdo filmavimo "Slow motion" funkcija, kuri leis jums padaryti jūsų kuriamas vaizdo emocijas efektingesnes ir įspūdingesnes net nenaudojant vaizdo apdorojimo programų.

 

Modelis  „V'log“ kūrėjų  kartai 

Sony kompanija atkreipė dėmesį į vis populiarėjantį socialinės rinkodaros elementą „V'log“ ir tą faktą, kad šio turinio kūryba pastaruoju metu užima labai didelę auditorijos dalį, ne tik tarp žiūrovų, bet ir tarp kūrėjų. Dėl šios priežasties Sony bando šalinti savo didžiausias klaidas, kurios neleido ankstesniems šios kompanijos produktams užimti didesnės V'log kūrėjų rinkos dalies. Pagaliau ir Sony kompanijos biudžetinės klasės įranga gali pasigirti tuo, kad modelis turi labiau vartomą ekraną nei prieš tai buvę šio gamintojo modeliai, o tai leidžia tokio turinio kūrėjui matyti save. Galime pasidžiaugti, kad gamintojas atsižvelgia į vartotojų prašymus.         

    Viskas Viename laukia tavęs  

  Norite turėti ‚viską viename‘? Ši komplektacija kaip tik jums. Du puikiai vienas kitą papildantys objektyvai leis jums įamžinti visas puikiausiais akimirkas ir netgi įamžinti vaizdus, kuriuos mūsų akys nelabai įžiūri iš toli.  Lengvi bei mobilus objektyvai neapkraus jūsų nei kelionės metu nei išėjus pasivaikščioti gimtojo miesto gatvėmis. Kompaktiškumas ir lengvumas yra vienas iš daugelio Sony kompanijossiūlomų produktų privalumų, kurie fotografiją padarys malonumu, o ne varginančiu užsiėmimu.

   

  

 

Efektyvūs taškai 24.2 mln.

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Sony
Specifikacija
Charakteristika
  Gamintojas(?) Sony
  Efektyvūs taškai 24.2 mln.
  Fokusavimas
  Spalva
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07511KVG 027242919082

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!