old versionSenoji versija

FujiFilm X-T2 Body

Rekomenduojame-9.7%
FujiFilm X-T2 Body
1297.99 1439.00
10 x € 129.80 / mėn.
Užsakoma pekėPrekyboje Yra
Pristatymas 10-14 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? Vadybininkas Darius +370 800 71010 Siųskite užklausą

FujiFilm X-T2 Body aprašymas

Fujifilm X-T2. Jautrus ir pakankamai mažas

Tobulas kūrybai

Kompaktiškas, lengvas ir tvirtas korpusas talpina viską, ko jums gali prireikti iš X-T2 fotoaparato. Didelis aiškus elektroninis vaizdo ieškiklis (EFV), lengvai naudojami mygtukai ir jungtikliai, ypatingai greitas automatinis fokusavimas, galimybė komplektuoti su dideliu kiekiu tinkančių obektyvų. Film Simulation režimas skirtas patirti Fujifilm spalvas, nepalyginamą su vaizdo kokybę ir pribloškaintį 4K filmavimą. Visa tai tapo įmanoma ir buvo tobulinama su naujausiais jutikliu ir procesoriumi.

Pribloškianti vaizdo kokybė

Įamžinkite jus supantį grožį su Fujifilm X-T2 24.3 mln taškų X-Trans CMOS III ne pilno kadro jutikliu be low-pass filtro, kuris turi geriausius techninius duomenis iš visų X Serijos fotoaparatų, taip pat X-Processor itin greitas procesoriius pateikia nuostabų spalvų atkūrimą ir toninę gradaciją tiek nuotraukose, tiek vaizdo įrašuose su aukštu ISO jautrumu ir mažu fototriukšmo lygiu.

 

Greita reakcija svarbiu jums momentu

Aukšto greičio procesorius ir pagerintas algoritmų skaičiavimas ženkliai pakėlė automatinio fokusavimo greitį, patobulino fokusavimo parametrus tiek esant per mažam ar per dideliam apšvietimui. blankiose tekstūrose, tokiuose kaip paukščio plunksnos, gyvūno kailis, tai seniau buvo didelis fokusavimo su fazės aptikimu trūkumas. Fujifilm X-T2 taip pat turi AF-C rankinius nustatymus, kurie suteikia dar geresnį tikslumą ir fokusavimo užraktą judantiems obektams. Jūs galite modifikuoti nustatymus norėdami optimizuoti automatinio fokusavimo charakteristikas remdamiesi objekto judėjimu.

 

Grįžkite į senus gerus laikus fotograduodami per vaizdo ieškiklį.

Pasinerkite į fotografijos pasaulį su dideliu vaizdo ieškikliu su didinimu 0.77x. Jūsų pozicijos ir objekto tobulo išdėstymo pojūtis leidžia susikurti iliuziją, kad jūs ir fotoaparatas esate vienas objektas dar nuostebesniai fotografavimo patirčiai. 

Fotografams, kuriems reikia itin tikslaus valdymo bet kokiomis sąlygomis

Mechaninis valdymas skirtas pagrindinėms operacijoms, tokioms, kaip ekspozixijos išlaikymui, ISO jautrumui, vaizdo kompensacijoms įvairiems darbo ir matavimo režimams. Nustatymai gali būti parinkti net tada, kai fotoaparatas yra išjungtas, tad visada būkite pasiruošę sekančiam kadrui. Siekiant išvengti klaidų dėl mygtuko užkliudymo ekspozicijos išlaikymo ir ISO jautrumo mygtukai yra su užfiksavimo funkcija ir juos valdyti lengviau nei ankstesniame Fujifilm X-T1 modelyje. 

 

Dar padidinkite fotoaparato galimybes su baterijų laikikliu

Boost režimas sukurtas tam, kad pritvirtinus Vertical Power Booster Grip VPB-XT2 baterijų laikilį galėtumėte mėgautis dar didesniu darbiniu greičiu, intervaliniu fotografavimu, trumpesniu išlaikymu ir 4K filmavimu iki apytiksliai 30min.

 

Specifikacija
Gamintojas(?) Fujifilm
Prekės kodai

00001KVG 16519273 454741032529 4547410325294

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 atsiliepimai)

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!