Didysis magiškas latte puodelis (400 ml)

Didysis magiškas latte puodelis (400 ml)

Stebuklinga ir originali dovana bet kokia proga. Stebuklai suartina. Tereikia įpilti karšto vandens ir paslaptis atsiskleis. Puodelio talpa (400ml.) nudžiugins tuos, kurie mėgsta daug kavos.

Kaip vyksta stebuklas? Puodelis keičia savo išvaizdą priklausomai nuo vandens temperatūros. Įpylus karšto vandens puodelio paviršius pabala ir išryškėja nuotrauka.

11.99
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Spalva Juoda
Talpa 400 ml
Prekės kodai

0004lat 0004lat

Platus aprašymas

Pradėkite dieną nuo stebuklų!. Jei jūs ar jūsų artimas žmogus mėgsta netikėtumus bei yra neabejingas "latte" kavai, padovanokite jam šį išskirtinės formos stebuklingą ir didelį "Latte" kavos puodelį su jūsų pasirinkta nuotrauka ar užrašu. Tai puiki ir originali dovana gimtadienio, įkurtuvių ar bet kuria kita proga.

Kaip vyksta stebuklas? Puodelis keičia savo išvaizdą priklausomai nuo vandens temperatūros. Įpylus karšto vandens puodelio paviršius pabala ir išryškėja nuotrauka.

Galbūt į jūsų kolektyvą atėjo naujas žmogus? Padovanokite šį puodelį ir leiskite jam pasijusti laukiamu. O jei kolega liūdnas ir pavargęs, nustebinkite jį pietų pertraukėle su aromatinga kava tokiame puodelyje. Jo nuotaika tikrai pakils. 

Galbūt norite pasipiršti originaliai? Padovanokite šį stebuklingą puodelį su užrašu "tekėk už manęs" ir pakviesk savo mylimąją išgerti karštos kavos pavyzdžiui ant upės kranto. Romantiška ar ne?

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (7)

 • Iona 2013-12-10 17:30:28
  Labai puikūs puodukai, ačiū
 • Dovile 2012-12-14 23:20:51
  Pats puodelis tikrai geras, bet deja piesinys priklijuotas ne taip kaip buvo parodyta Jusu sistemoje uzsakant, per aukstai... apacioje liko daug laisvos vietos, o pati nuotrauka virsuje ir isipylus gerimo ji nevisa matosi... buciau zinojusi, kad taip darote... tikrai nebuciau uzsakiusi...
 • Aušra Sankevičienė 2011-12-24 11:29:22
  Užsakiau puodelį juodą, padarėte ant balto puodelį. Dovanoti negaliu - sudaužiau.
 • Natalija 2011-12-23 08:38:35
  Labai nekokybiškas gavosi puodelis. Jūsų pateikta gaminio vizualizacija neatitinka tikrovės, liko daug neišnaudoto ploto, nuotrauka priklijuota kreivai. Dariau kaip dovaną, bet iš tikrųjų dovanoti gėda. Juk darbuotojai mato, kad galima butų padaryti dailiau, bent galima buvo paskambinti ir perklausti ar tikrai TAIP turi būti. Kaina šiuo atvėju neatitinka kokybės.
 • Lina 2011-12-16 22:28:35
  puodelis tikrai didelis (didesnis nei tikejaus.. ), tik jis nera toks juodas koks turetu buti. nuotrauka svieciasi, vadinas jau nelieka tokio stebuklo...
Puslapis 1 iš 2(Rezultatų: 7)
 1. 1
 2. 2
 3. »