FotoparduotuvėFoto gamybaFotosuvenyraiFotopaslaugos
+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Standartinis baltas puodelis (300 ml)

Kodas: 0001ps
Gamintojo kodas: 9999999999101
8.00
Personalizuoti

Aprašymas

Ar žinote kiek minčių telpa kavos puodelyje? Padovanokite jas savo artimam žmogui. Šis paprastas baltas puodelis gali tapti ryškiu ryto akcentu mėgstantiems kavą ar arbatą. Papuoškite jį individualia nuotrauka, vaizdu ar palinkėjimu ir nustebinkite draugą, draugę, mylimają unikalia ir vienetine dovana, skirta tik JAI ar JAM. Papuoštas įmonės logotipu bei palinkėjimu , šis puodelis gali tapti ir originalia atsiminimo dovana verslo partneriui. Labai universalus. Tinka gimtadieniams, vardadieniams, mielai sekretorei ar rūsčiam bosui, liūdnam kolegai, senai matytam ar išvykstančiam draugui. Priminkite apie save kasdien!

Specifikacija

Spalva Balta
Talpa 300 ml
Prekės kodai 0001ps 9999999999101

Atsiliepimai

 • Ačiū. Operatyviai ir kokybiškai atlikta
 • Ka galiu pasakyti, seip viskas gal butu neblogai bet mano puodeliai buvo pristatyti ne laiku, aciu Dievui kad susipratau parasyti I emaila jums, nes taip ir butu dinge...dar nelabai esu patenkinta spausdinimo kokybe, nes nuotraukos ant puodeliu turi zalsvu atspalviu,tai tiek. Uz ne laiku pristatytas prekes galejo bent jau minimalia nuolaida padaryti.na bet tiek to.
 • Visų pirmą mano padarytas maketas gamybai nesimatė. Nusiunčiau jo screenshotą ir dvi nuotraukas e-mailu. Tačiau fotofabrikas tas dvi nuotraukas sudėjo visai bet kaip:
  - neišnaudotas galimas nuotraukų plotas - daug balto ploto prie rankenų
  - nuotraukos supainiotos vietomis (o jos buvo tik dvi),
  - vertikalus sujungimas ne per vidurį (viena nuotrauka daugiau vietos užima nei kita),
  - ne viename lygyje apačioje, aiškiai matosi laiptukas tarp nuotraukų
  Užsakinėjau ne vieną puodelį, o 9. Todėl tikrai nustebino toks atmestinis darbas.
 • Užsisakiau internetu šią prekę, pagamino laiku kaip ir žadėjo. Esu patenkinta įmonė, nes dažnai iš čia užsisakinėju įvairias prekes, darausi nuotraukas. Ir labai malonus aptarnavimas. Ačiū.
 • uzsakiau pinigus sumokejau ir prekes negavau