+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Ashampoo Photo Commander 16

Ashampoo Photo Commander 16
50.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Ashampoo Photo Commander 16 aprašymas

PROGRAMA PADĖSIANTI JUMS TVARKYTI SAVO NUOTRAUKAS

Naujasis „Ashampoo Photo Commander 16“ yra visas sprendimas, skirtas peržiūrėti, redaguoti ir tvarkyti nuotraukas. Sutvarkykite savo kolekciją, vienu metu optimizuokite kelis vaizdus ir lengvai kurkite kalendorius, nuotraukų korteles ir visas skaidrių demonstracijas. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, naujokas ar profesionalus fotografas, puikūs rezultatai visada pasiekiami vos keliais paspaudimais.

 

 

AUTOMATINIAI NUOTRAUKŲ PATOBULINIMAI

Integruota automatinė korekcija gali paversti momentines nuotraukas brangiais atostogų prisiminimais, iš karto pašalindama įbrėžimus, skaitmeninį triukšmą ar akių paraudimą! Daugybė automatinių funkcijų nukelia didelę dalį darbo nuo jūsų pečių, o integruotas paketinis apdorojimas gali pagerinti visas nuotraukas vienu ypu. 

 

Kurkite koliažus, kalendorius ir nuotraukų korteles 

Naudokite daugybę įtrauktų šablonų, kad lengvai sukurtumėte nuotraukų atvirukus arba pasiduokite smulkmenoms ir kurkite savo kalendorius. Netgi nuostabūs koliažai nebekelia problemų! „Ashampoo Photo Commander 16“ siūlo daugybę galimybių, kad jūsų idėjos taptų realybe!

 

  

 

Kurkite skaidrių demonstracijas

„Ashampoo Photo Commander 16“ kuria didelės raiškos 4K skaidrių demonstracijas! Atnaujinta programa leidžia sukurti gražesnius ir universalesnius scenos perėjimus, o papildomas daugiau garso formatų palaikymas suteikia sodresnį foninį garsą. Baigtas skaidrių demonstravimas akimirksniu peržiūrimas realiuoju laiku naudojant naują vaizdo įrašų atkūrimo juostos valdiklį.

 

Pateikite nuotraukas stilingai

Nesvarbu, ar mėgaujatės nuotraukomis vienas, ar su draugais, naujasis pristatymo režimas jums patiks. Naudokite pagrindinį ekraną srautui valdyti, o antrinį - savo nuotraukoms pateikti! Taip pat puikiai tinka transliuotojams, keiskite savo nuotraukas realiuoju laiku neišeidami iš pristatymo!

 

Apkarpykite ir redaguokite nuotraukas

Sumažinkite savo vaizdus iki tinkamo, ištiesinkite horizontus arba nustatykite spalvų akcentus. Iškirpkite asmenis ir objektus arba pakeiskite perspektyvas. Taikykite puikius efektus ir dirbkite profesionaliai naudodami gradacijos kreives ir tonų korekcijas.

 

Moderni, prisitaikanti sąsaja

„Ashampoo Photo Commander 16“ ne tik atrodo elegantiškai, bet ir prisitaiko prie jūsų darbo metodo. Dažnai naudojamos funkcijos automatiškai rodomos greitosios prieigos meniu, todėl jas visada reikia spustelėti, kad rezultatai būtų greitesni! Žinoma, jei norite, visada galite grįžti į klasikinį vaizdą.

 

 

 

Įveskite tvarką savo nuotraukų kolekcijoje

„Ashampoo Photo Commander 16“ suteikia daugiau vaizdo aiškumo. Nauji failų filtrai leidžia efektyviau atsekti nuotraukas, pvz. derindami paieškas pagal vietą ir laiką! Lankstus grupės vaizdas leidžia akimirksniu pasirinkti failus ir peržiūrėti jų EXIF ​​duomenis naujoje būsenos juostoje. Patyrę fotografai įvertins naują dešimtmečio vaizdą, kuris suteikia visiškai naują vaizdą jų nuotraukų kolekcijoms. 

 

Dizaino ir gelbėjimo nuotraukos

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą su Ashampoo Photo Commander 16! Naujai sukurta panoramos funkcija sukuria kvapą gniaužiančius plačiaekranius vaizdus. Integruota automatinė sistema pasirūpina per daug eksponuotais arba išblukusiais vaizdais ir kaskart užtikrina puikius rezultatus. Dėl kelių įtrauktų motyvų labai lengva sukurti atvirukus kiekvienai progai.

 

Nustatykite naujas tendencijas naudodami PNG

PNG jau yra vienas iš labiausiai paplitusių vaizdo formatų internete, o PNG animacija yra įdomi alternatyva GIF animacijai. Ashampoo Photo Commander gali drastiškai sumažinti PNG failų dydžius, kad sutaupytų vietos ir srauto, ypač mobiliuosiuose įrenginiuose. Animacijas taip pat galima greitai sukurti, konvertuoti arba išgauti.

 

Klientų pageidavimai išpildyti

Mes jus girdėjome. EXIF ir IPTC metaduomenys dabar rodomi būsenos juostoje, juos galima laisvai redaguoti ir eksportuoti. Populiarus pasikartojančių failų ieškiklis buvo labai paspartintas. Dabar vienu metu galima nuskaityti kelis puslapius ir, jei reikia, konvertuoti į PDF. Visada svarbi priartinimo funkcija taip pat buvo žymiai pagreitinta. 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09779KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!