• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Olympus TG-835

Olympus TG-835
Olympus TG-835: sukurtas išlikimui ir dar daugiau


Ypač tvirtas kompaktinis fotoaparatas 
Full HD ir spartusis filmavimas 
GPS ir e-kompaso geografinis nustatymas


Kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas TG-835 specialiai sukurtas taip, kad atlaikytų visus sunkumus: karštį ir šaltį, drėgmę, dulkes ir smūgius. Dėl to jis idealiai tinka visoms jūsų mėgstamoms ekstremalioms pramogoms - nuo slidinėjimo ar snieglenčių sporto iki alpinizmo, buriavimo ar laipiojimo uolomis.
Kad ir kur jus nuvestų nuotykiai, galingas TG-835 objektyvas suteiks ir galimybę parodyti veiksmą iš arčiau, ir užfiksuoti plačiakampius gamtos vaizdus. Taip galėsite ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti. O jei norėsite pasidalyti puikiais savo darbais internetu, tiesiog belaidžiu ryšiu sujunkite FlashAir™ kortelę su savo išmaniuoju telefonu. Teprasideda nuotykiai!
Revoliucinė drėgmės nepraleidžiančių sandariklių ir tarpiklių sistema puikiai apsaugo nuo vandens, todėl fotografuoti galėsite net 10 m gylyje. Patvarus korpusas, kuriame panaudota pažangi smūgių slopinimo technologija, apsaugo nuo kritimo iš 2,1 m aukščio, arba 100 kg gniuždymo. Šis fotoaparatas puikiai tinka slidinėjant, važinėjant snieglente, rogutėmis ar mėgaujantis kitomis žiemos pramogomis. Jis puikiai veikia net esant -10°C temperatūrai.
5x optinis transfokatorius (35 mm fotoaparato atitikmuo - 28-140 mm) suteikia galimybę pažvelgti žymiai iš arčiau. Be to, artinimo galimybes galite padidinti iki 10x, jei naudosite superraiškos transfokavimo funkciją. Platus 28 mm kampas suteikia galimybę fotografuoti panoramas ir žmonių grupes.
Prekyboje:
Nebegaminama
Kodas:
0213SFZX
Spalva:
204.76
Archyvas
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Olympus
  Efektyvūs taškai 16 mln.
  Optinis priartinimas 5 x
  Židinio nuotolis (wide) 28 mm
  Židinio nuotolis (tele) 140 mm
  Jutiklis(?) 1/2.3'' CMOS
  ISO jautrumas ISO 125, 200, 400, 800, 1600, 3200, 6400
  Automatinis ISO yra
  Rankinis ISO valdymas yra
  Maksimalus ISO 6400
  Minimalus fokusavimo atstumas 3 cm
  Diafragma 3.9 - 5.9
  Išlaikymas 1/4 - 1/2000 s / < 4 s
  Ekspozicijos kompensavimas +/- 2 EV / 1/3 žingsniai
  Filmavimas 1080P
  Maksimali filmavimo rezoliucija (Pixeliais) Full HD
Atminties laikmenos
  Laikmenos tipai SD / SDHC / SDXC
  Vidinė atmintis 39 MB
  GPS imtuvas yra
Maitinimas
  Maitinimo šaltinis LI‑50B Ličio jonų baterija
Matmenys
  Matmenys (Plotis) 109 mm
  Matmenys (Aukštis) 66 mm
  Matmenys (Storis) 28 mm
Papildoma informacija
  Svoris 214 g
  Spalva Black , Blue
  Garantinis laikotarpis 24 mėnesių
  Prekyboje 2014 m
Prekės kodai

0213SFZX 0213SFZX

Komplektacija LI-50B Ličio jonų baterija
F-2AC Kintamosios srovės adapteris
CB‑USB8 USB laidas
Rankinis dirželis
Visame pasaulyje galiojanti garantijos kortelė
Naudojimo instrukcija
Olympus Viewer 3 CD-ROM diskas su programine įranga

Platus aprašymas

Kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas TG-835 specialiai sukurtas taip, kad atlaikytų visus sunkumus: karštį ir šaltį, drėgmę, dulkes ir smūgius. Dėl to jis idealiai tinka visoms jūsų mėgstamoms ekstremalioms pramogoms - nuo slidinėjimo ar snieglenčių sporto iki alpinizmo, buriavimo ar laipiojimo uolomis. Kad ir kur jus nuvestų nuotykiai, galingas TG-835 objektyvas suteiks ir galimybę parodyti veiksmą iš arčiau, ir užfiksuoti plačiakampius gamtos vaizdus. Taip galėsite ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti. O jei norėsite pasidalyti puikiais savo darbais internetu, tiesiog belaidžiu ryšiu sujunkite FlashAir™ kortelę su savo išmaniuoju telefonu. Teprasideda nuotykiai! Revoliucinė drėgmės nepraleidžiančių sandariklių ir tarpiklių sistema puikiai apsaugo nuo vandens, todėl fotografuoti galėsite net 10 m gylyje. Patvarus korpusas, kuriame panaudota pažangi smūgių slopinimo technologija, apsaugo nuo kritimo iš 2,1 m aukščio, arba 100 kg gniuždymo. Šis fotoaparatas puikiai tinka slidinėjant, važinėjant snieglente, rogutėmis ar mėgaujantis kitomis žiemos pramogomis. Jis puikiai veikia net esant -10°C temperatūrai. 5x optinis transfokatorius (35 mm fotoaparato atitikmuo - 28-140 mm) suteikia galimybę pažvelgti žymiai iš arčiau. Be to, artinimo galimybes galite padidinti iki 10x, jei naudosite superraiškos transfokavimo funkciją. Platus 28 mm kampas suteikia galimybę fotografuoti panoramas ir žmonių grupes. Tik Olympus GPS imtuvas ir elektroninis kompasas turi tris jutiklius, kurie užfiksuoja, į kur nukreiptas fotoaparatas, net jeigu jis išjungtas. Ši sistema gali parodyti per 700 000 lankytinų vietų, esančių netoli jūsų. Be įprastinių galimybių filmuoti 30p / 60i HD raiškos filmus, taip pat yra ir didelės spartos filmavimo funkcijos: jomis galima net greičiausiai judančius objektus tiksliai įamžinti 120 kadrų per sekundę (HD) ar net 240 kadrų per sekundę (HVGA) sparta. Įamžinkite net tai, ko žmogaus akis paprastai nemato. Vėliau mėgaukitės įrašais dideliuose Full HD televizorių ekranuose.
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Jūsų įvertinimas

Prekę vertinti galite spausdami ant žemiau pateiktų žvaigždučių.
Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)
    Deja, nuotraukų pavyzdžių dar nėra. Turite nuotraukų su šiuo prietaisu? Pasidalinkite