+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

GOBE NDX 67mm Variabler ND filter

GOBE NDX 67mm Variabler ND filter
Kodas: 10538ITP
Prekyboje: Nebegaminama
Stebėti kainą Į palyginimą
29.99
Archyvas
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

GOBE NDX 67mm Variabler ND filter aprašymas

GOBE NDX 67 mm Variabler ND filtras. Pasukamas žiedas nuo ND2 iki ND400 suteikia didelį universalumą keičiantis apšvietimui. Sumažina šviesos srautą nuo 1 iki 8,66 f-stopų, nedarydamas įtakos spalvų balansui. Puikiai tinka kraštovaizdžio fotografijai ir videografijai. Aukščiausios kokybės japoniškas optinis stiklas su 8 sluoksnių nanodanga užtikrina neutralų spalvų balansą, sumažina objektyvo blyksnius ir pašalina vaiduokliškumą. Kintamo apšvietimo mažinimas pašalina išplautus vaizdus ir leidžia naudoti ilgos ekspozicijos ir judesio suliejimo techniką esant kintamam apšvietimui - naudokite lėtus užrakto greičius ir plačiai atvertas diafragmas nepereksponuodami vaizdų. Šio kintamo ND filtro nerekomenduojama naudoti su plačiakampiais ir teleobjektyvais. Atkreipkite dėmesį: kad išvengtumėte nepageidaujamų efektų, nesukite už MAX žymos ant apvado. Su šiuo filtru reikia naudoti didesnį objektyvo dangtelį arba blendą.

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

KŪRYBINĖS GALIMYBĖS


Šis kintamasis ND2-400 filtras, skirtas vaizdo įrašams, kraštovaizdžiams, portretams ar ilgoms ekspozicijoms, suteikia puikų lauko gylį, judesio suliejimą ir užrakto greičio parinktis kintamo apšvietimo sąlygomis.

 

 

 

GERESNIS VALDYMAS


Šis kintamo ryškumo ND2-400 filtras leidžia naudoti lėtesnį užrakto greitį judesio suliejimo efektui pasiekti, nepereksponuojant nuotraukų, kai fotografuojama esant kintamam ryškiam apšvietimui.

 

 


AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS OPTINIS STIKLAS


Pagamintas iš japoniško optinio stiklo ir padengtas 8 sluoksniais nanodangos, kad būtų itin aštrus ir patvarus. Visi "Gobe" filtrai gaminami iš aukščiausios kokybės optinio stiklo ir padengiami pirmaujančia pramonėje nanodangos technologija. "Gobe" magnio apvadai pasižymi plonu profiliu, kad būtų išvengta vinjetės. Jie sukonstruoti taip, kad būtų užtikrintas sklandus sukimasis, ir pagaminti su ergonomiška rankena, kad būtų galima greitai ir tiksliai reguliuoti.

 

 

 

      

 

 

 

 

SĄMONINGAS DIZAINAS


"Gobe" gamina aukščiausios kokybės fotoaparatų priedus kūrėjams, kuriems rūpi aplinka. "Gobe" minimalistinis, pažangus ir nedidelį poveikį darantis dizainas pritaikytas nenuspėjamoms lauko kūrimo sąlygoms. Kiekvienas mūsų gaminys sukurtas ir ištobulintas taip, kad tarnautų konkrečiam tikslui, todėl galite susitelkti į savo amatą ir visiškai pasitikėti savo įranga.
   

 


SPECIFIKACIJOS


Prekės ženklas: Gobe
Medžiaga: optinis stiklas
Filtro sriegio dydis: 67 mm
Dangos: Nano danga
Filtro efekto tipas: Neutralus tankis
Atsparumo vandeniui lygis: Neatsparus vandeniui

 

 

 

 

     

 

Skersmuo 67 mm

Tipas Variabler ND

Pristatymo laikas 0-2 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) GOBE
Skersmuo 67 mm
Tipas Variabler ND
Pristatymo laikas 0-2 d.d.
Prekės kodai

10538ITP 102070000804

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!