+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Cokin HARMONIE C-PL 58mm CH164B-58A

Cokin HARMONIE C-PL 58mm CH164B-58A
50.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Cokin HARMONIE C-PL 58mm CH164B-58A aprašymas

„Cokin“ 58 mm „PURE Harmonie“ poliarizacinis filtras padeda sumažinti atspindžius ir akinimą filtruodamas šviesą, kuri tapo poliarizuota dėl atspindžio nuo nemetalinio paviršiaus. Saulės šviesa natūraliai tampa dalinai poliarizuota dėl to, kad oro molekulėse atsispindi elektronai, todėl šviesa pasklinda į tarsi miglą. Poliarizuojantis filtras sutvarko ir filtruoja šią kryptingai poliarizuotą šviesą statmenai atspindimai šviesai, leidžiantį absorbuoti didelę šios šviesos dalį. Dėl to pastebimai sumažėja akinimas ir atspindžiai nuo nemetalinių paviršių ir padidėja dangaus ir žalumynų sodrumas.

Apskritas poliarizatorius skiriasi nuo tiesinio poliarizatoriaus tik tuo, kad be linijinio poliarizuojančio filtro jame yra ketvirčio bangos plokštuma. Pridėjus šią ketvirtinės bangos plokštumą, apskritimo būdu poliarizuojama tiesiškai poliarizuota šviesa, kad būtų galima naudoti automatinio fokusavimo ir ekspozicijos funkcijas. Dėl to, kaip šviesa yra suskaidoma ir filtruojama tiesiniu poliarizatoriumi, naudojimo metu auto fokusavimas ir ekspozicijos tikslumas iškreipiami. Kai šviesa tampa cirkuliariai poliarizuota, ji leidžia naudoti šias funkcijas.

Pritaikius 58 mm „PURE Harmonie“ žiedinį poliarizatoriaus filtrą, 77% ultravioletinių spindulių bangų blokuojamos 400 nanometrų spinduliu, prieš tai jos laipsniškai pašalinamos, padedant apriboti į kamerą patenkančią šviesą matomu spektru. Sumažėja mėlyna spalva, kuri gali atsirasti įrašant vaizdo įrašus ar nuotraukas dienos šviesoje, kurioje taip pat yra ultravioletinių spindulių, išlaikant spalvų tikslumą visame kadre.

„Cokin PURE Harmonie“ žiediniai poliarizatoriaus filtrai yra pagaminti iš „Schott“ stiklo, kad padidintų optinį aiškumą ir spalvų ryškumą bei skatintų beveik plokščią matomos ir UV šviesos silpnėjimą. Šis 58 mm apvalaus poliarizatoriaus „PURE Harmonie“ filtras turi patvarų, lengvą, 4,75 mm storio aliuminio lydinio filtro korpusą, kurį galima pasukti, kad būtų galima reguliuoti poliarizacijos efekto intensyvumą. Šie žiedai sumažina vinjetavimo galimybę, o priekiniame žiede taip pat yra atitinkami 58 mm priekinio filtro sriegiai, skirti naudoti su kitais įsukamais filtrais.

Kiekvienam 58 mm PURE „Harmonie“ žiedinio poliarizatoriaus filtro stikliniam paviršiui padengta 16 sluoksnių „Cokin“ EVERCLEAR 5 antirefleksinės dangos, kad būtų lengviau pašalinti vidinius vaizdus ir atspindžius. Šios dangos yra atsparios alyvai, dulkėms, nešvarumams ir įbrėžimams, todėl filtrą apsaugo geriau ir padeda ilgiau išlikti švariam nei naudojant nepadengtus filtrus. Dangos taip pat yra hidrofobiškos, dėl to pagerėja valymo efektas, kai jos liečiasi su vandeniu, kad būtų didesnis valymo efektyvumas.
 
k 

Ypatybės 

 
- Padeda sumažinti atspindžius ir akinimą filtruodamas šviesą, kuri tapo poliarizuota dėl atspindžio nuo nemetalinio paviršiaus.
- Poliarizaciniai filtrai sutvarko ir filtruoja kryptingai poliarizuotą šviesą statmenai atspindimai šviesai, leidžiantys absorbuoti didelę šviesos dalį.
- Išvalo miglą tolimuose peizažuose ir suteikia daugiau prisotintų, ryškių spalvų.
- 77% ultravioletinių spindulių bangų yra užblokuotos 400 nanometrų spinduliu, prieš tai jos laipsniškai pašalinamos, sumažinant melsvą dienos šviesos kiekį įrašant vaizdo įrašus ar nejudančias nuotraukas.
- 16 sluoksnių „Cokin EVERCLEAR 5“ daugiasluoksnė danga apsaugo nuo vidinių atspindžių, dulkių, nešvarumų, taip pat atspari įbrėžimams ir suteikia patobulintą efektą valant.
- Maždaug 45% vidutinis šviesos pralaidumas.
- 2x filtro koeficientas sumažina ekspoziciją 1 sustojimu.
- Sukonstruotas iš „Schott“ stiklo, kad būtų aiškus.
- Plonas, 4,75 mm storio aliuminio lydinio filtro žiedo mazgas padeda išvengti vinjetės, tačiau lieka lengvas.
- Šoninis sukimasis, kad būtų tvirtesnė rankena tvirtinant ar nuimant objektyvą, taip pat sukant priekinį filtro žiedą, kad būtų galima sureguliuoti poliarizacijos efekto intensyvumą.
- 58 mm priekinio filtro sriegiai leidžia naudoti su kitais filtrais.
- Plastikinis dėklas laikymui ir nešiojimui.
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Cokin
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

08841KVG 361153210072

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!