• prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta

National Geographic foto-, videotrikojis stovas Tundra NGTT2

Rodoma 1 prekė iš 1 prekių sąraše
National Geographic foto-, videotrikojis stovas Tundra NGTT2

The National Geographic NGTT2 kompaktiškas foto-, videotrikojis stovas. Komplektuojamas su universalia galvute. Idealus kelionėje, nes kojos sudarytos iš 5 dalių. Suskleistas jis yra vos 44,5 cm ilgio. Leigvai išskleidžiamas. Dėka naujos konstrukcijos, kai kiekviena kojelė gali būti atskirai palenkiama, jūs trėsite itin žemą fotografavimo ar filmavimo tašką. Centrinė stovo kolona lengvai gali būti padalinta į dvi dalis, tai leidžia turėti vos 18 cm nuo žemės aukštį. Stovo galvutė su keičiama plokštele palengvina fotoaparato pritvirtinimą prie stovo. Stovui stabilumo suteikia ir kojelių galuose esančios guminės pagalvėlės. Ypatingai tai aktualu statant stovą slidžiose, nelygiose vietose.

Prekyboje:
Nebegaminama
Kodas:
0002NGTT2
69.00
Archyvas
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Stovo tipas(?) Trikojis
Rekomenduojamas Max aparatūros svoris 1 kg
Maksimalus aukštis 152 cm
Minimalus aukštis 18 cm
Svoris 1.03 kg
Prekės kodai

0002NGTT2 0002NGTT2

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

The National Geographic NGTT2 kompaktiškas foto-, videotrikojis. Komplektuojamas su universalia galvute. Idealus kelionėje, nes kojos sudarytos iš 5 dalių. Suskleistas jis yra vos 44,5 cm ilgio. Lengvai išskleidžiamas. Dėka naujos konstrukcijos, kai kiekviena kojelė gali būti atskirai palenkiama, jūs trėsite itin žemą fotografavimo ar filmavimo tašką. Centrinė stovo kolona lengvai gali būti padalinta į dvi dalis, tai leidžia turėti vos 18 cm nuo žemės aukštį. Stovo galvutė su keičiama plokštele palengvina fotoaparato pritvirtinimą prie stovo. Stovui stabilumo suteikia ir kojelių galuose esančios guminės pagalvėlės. Ypatingai tai aktualu statant stovą slidžiose, nelygiose vietose.

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (4)

 • Fotofabrikas 2009-02-03 14:57:44

  Dėl dėklo

  Tundra NGTT2 komplekte nėra dėklo.
 • Domas 2009-02-01 11:22:12

  Ar pridedamas dėklas?

  Ar prie šio trikojo pridedamas dėklas?
 • Autorius 2008-06-20 12:19:05
  Turiu, patenkintas. Tik pirkau uzh puse kainos, kazhkokia akcija buvo, tai man ta suma tikrai pateisina, dabar muiline nebe taip muilinai fotkina ir filmuoja.
 • Giedrius 2008-04-24 15:00:32
  hmm labai gundantis gamintojas + parametrai, gal kas turi šį stovą ?? Butų malonu sužinoti atsiliepimus. Ar pinigų suma pateisina pačio prietaiso funkcionalumą, ar už tokią pinigų sumą galima įsigyti daug geresnį ???
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 4)
 1. 1