+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

EIZO ColorEdge CG2700S

-4.1%
EIZO ColorEdge CG2700S
2097.99 2188.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

EIZO ColorEdge CG2700S aprašymas

Pasinerkite tiesiai į savo kūrybiškumą

Šis pavyzdinis 27 colių monitorius žymi naujos kartos ColorEdge monitorius su nauju išoriniu dizainu. Dėl 2K WQHD (2560 x 1440) raiškos, 400 cd/m2 ryškumo ir HDR gama palaikymo monitorius atkuria turinį nepaprastai detaliai. USB Type-C® jungtis suteikia supaprastintą patirtį, todėl vaizdo įrašų redagavimo, žaidimų kūrimo, fotografavimo ir kt. profesionalai gali sutelkti dėmesį į kūrybą. ColorEdge CG2700S yra vienas iš pavyzdinių naujausios kartos ColorEdge spalvų valdymo monitorių modelių. Jame yra HDR gama palaikymas, C tipo USB jungtis, integruotas kalibravimo jutiklis ir naujas korpuso dizainas.
 
 

2K WQHD raiška

„ColorEdge CG2700S“ rodomas 2K WQHD (2560 x 1440) raiška. 27 colių ekrane yra pakankamai vietos pilnam Full HD turiniui rodyti, pakankamai vietos įrankių juostoms, paletėms ir kitiems langams ar programoms rodyti. Dėl to monitorius yra universalus vaizdo įrašų redagavimui, 3DCG kūrimui, žaidimų kūrimui, fotografijai ir kitoms kūrybinėms sritims. EIZO taip pat siūlo 4K UHD (3840 x 2160) modelį su ColorEdge CG2700X kūrėjams, orientuotiems į 4K turinį.

Vieno laido jungtis su C tipo USB

ColorEdge CG2700S turi C tipo USB jungtį, leidžiančią rodyti vaizdo įrašus, perduoti USB signalus ir tiekti maitinimą prijungtam įrenginiui, pavyzdžiui, planšetiniam kompiuteriui ar nešiojamajam kompiuteriui. Šis patogus daugiafunkcis ryšys leidžia greičiau ir lengviau prisijungti judant tarp darbo vietų arba dirbant nuotoliniu būdu.
 
 
 
 
 

Maitinimo tiekimas

„ColorEdge CG2700S“ patikimai įkrauna „MacBook Pro“ ar kitus aukščiausios klasės nešiojamuosius kompiuterius su 92 W galia. Taip nebereikės didelio nešiojamojo kompiuterio maitinimo bloko, atlaisvinsite vietos krepšyje ir ant stalo.

Integruotas jutiklis, skirtas automatizuoti jūsų darbo eigą

„ColorEdge“ buvo pirmieji monitoriai pasaulyje, turintys įmontuotą kalibravimo jutiklį, skirtą svarbioms spalvoms pritaikyti. „ColorEdge CG2700S“ įtaisytąjį jutiklį galima nustatyti taip, kad monitorius nustatytu laiku kalibruotų automatiškai. Tai pašalina poreikį naudoti trečiosios šalies kalibravimo įrenginį ir užtikrina, kad ekrano spalvos išliks tikslios. Be to, jutiklis siūbuoja ant ekrano, užimdamas minimaliai vietos ir leisdamas tęsti darbą net ir kalibruojant.
 
 

ColorNavigator 7 spalvų valdymo programinė įranga

Monitorius turi būti reguliariai kalibruojamas, kad būtų išlaikytas spalvų tikslumas. EIZO patentuota ColorNavigator 7 programinė įranga suteikia intuityvų ir labai tikslų spalvų valdymo sprendimą. Tai leidžia suplanuoti automatinį pakartotinį kalibravimą, kalibruoti visus spalvų režimus vienu metu ir atlikti koreliaciją su išoriniais jutikliais, kad atitiktų studijos vidinę spalvų valdymo sistemą. Kalibravimo informacija išsaugoma monitoriuje, o ne operacinėje sistemoje, todėl vartotojams nereikės iš naujo kalibruoti net naudojant kitą kompiuterį.


„ColorNavigator Network“ teikia centralizuotą „ColorEdge“ monitorių kokybės kontrolę (QC), skirtą studijoms, spaustuvėms ir kitoms įmonėms, turinčioms daug kūrėjų ir redaktorių, dirbančių su bendrais projektais. Darbo stotyje įdiegę NetAgent arba ColorNavigator 7, administratoriai gali valdyti kelis ColorEdge monitorius naudodami žiniatinklio naršyklę, leidžiančią kontroliuoti kokybę net iš nuotolinių vietų. „ColorNavigator Network“ yra saugiame serveryje, kad būtų išvengta pradinių investicijų ir eksploatacinių išlaidų, susijusių su savo serverio teikimu.
 
 

Ryškios spalvos, atkurtos pagal pramonės standartus

Plati monitoriaus spalvų gama tiksliai atkuria 98 % DCI-P3 standarto, naudojamo skaitmeniniame kine, ir palaiko BT.2020 standartą, naudojamą transliuojant. Be to, jis apima 99% „Adobe RGB“ spalvų erdvės, todėl vaizdai, nufotografuoti „Adobe RGB“, bus rodomi teisingai. Ji taip pat apima beveik visas ISO ir JAV tinkleliu dengtas CMYK spalvų erdves, naudojamas spausdinimui.

3D LUT tiksliam spalvotam ekranui

Monitorius naudoja 3D LUT, kuris individualiai reguliuoja spalvas ant RGB kubinio stalo. Naudodamiesi palaikoma ColorNavigator 7 programinės įrangos emuliacijos funkcija, kūrėjai gali patikrinti, kaip turinys atrodys jų auditorijai. 3D LUT taip pat pagerina monitoriaus papildomą spalvų mišinį (RGB derinį), kuris yra pagrindinis veiksnys, leidžiantis rodyti neutralius pilkus tonus.


10 bitų vienalaikis ekranas

Naudodamas „DisplayPort“ arba HDMI įvestį, „ColorEdge“ monitorius vienu metu siūlo 10 bitų ekraną* iš 16 bitų peržiūros lentelės (LUT), o tai reiškia, kad jis vienu metu gali rodyti daugiau nei milijardą spalvų. Tai yra 64 kartus daugiau spalvų, nei gaunama naudojant 8 bitų ekraną, todėl spalvų gradacijos yra lygios ir sumažintas Delta-E tarp dviejų gretimų spalvų.

*10 bitų ekranui taip pat būtina grafinė plokštė ir programinė įranga, palaikanti 10 bitų išvestį. 10 bitų ekranui, kai prijungtas per HDMI, reikalinga įranga, palaikanti „DeepColor“.

Išankstiniai transliavimo ir kino nustatymai

Iš anksto nustatyti DCI-P3, BT.709 ir BT.2020 režimai užtikrina, kad galėsite dirbti atitinkamose spalvų erdvėse ir gama reikšmėse. Be to, norint žiūrėti HDR turinį, galimi iš anksto nustatyti PQ (DCI ir BT.2100) ir HLG (BT.2100) režimai. Naudodami integruotą kalibravimo jutiklį galite patogiai reguliuoti arba palaikyti kiekvieno iš anksto nustatyto ryškumo nustatymą.
 

Stabili spalva vos per 3 minutes

Įprasto monitoriaus ryškumas, spalvingumas ir tonų charakteristikos stabilizuojasi per 30 ar daugiau minučių. „ColorEdge CG2700S“ užtrunka vos 3 minutes. Nesvarbu, ar dirbate studijoje, ar nešiojate monitorių su savimi į vietą, iškart įjungę monitorių gausite patikimą spalvotą ekraną.


Šviesos ekranas gaubtas

„ColorEdge CG2700X“ komplektuojamas su šviesą apsaugančiu gaubtu, kuris veiksmingai apsaugo nuo ekrano akinimo dėl aplinkos apšvietimo. Gaubtas naujai sukurtas taip, kad būtų lengvas ir lengvai pritvirtinamas prie monitoriaus magnetiniu būdu, nereikia jungti atskirų dalių.
 
 
 

BT.709 Perspėjimas apie gamą

Monitoriuje yra išankstinis gamos įspėjimo nustatymas, kuris pasirinkus nurodo BT.2020 vaizdo sritis, kurių negalima atkurti naudojant BT.709, paverčiant jas pilkais atspalviais. Papildomas režimas, vadinamas BT.709 Clipping, leidžia redaktoriui peržiūrėti BT.2020 vaizdus BT.709 spalvų erdvėje, imituojant, kaip jie atrodytų jų auditorijai HDTV aplinkoje.
 

Ekrano specifikacijos

Tipas: IPS
Foninis apšvietimas: plačios gamos LED
Dydis: 27,0 colio (68,5 cm)
Raiška: 2560 x 1440 (16:9 formato santykis)
Matomojo vaizdo dydis: (A x V) 596,7 x 335,7 mm
Pikselių pitch: 0,233 x 0,233 mm
Pikselių tankis: 109 ppi
Ekrano spalvos: 1,07 milijardo spalvų, 10 bitų ekranas (iš 278 trilijonų paletės, 16 bitų LUT)
Žiūrėjimo kampai: (H / V, tipiniai) 178°, 178°
Ryškumas (tipinis): 400 cd/m2
Kontrastas (įprastas): 1600:1
Atsakymo laikas (įprastai): 19 ms (nuo pilkos iki pilkos spalvos)
Spalvų gama (įprasta): Adobe RGB: 99%, DCI-P3: 98% 
 
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09816KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!