+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

EIZO ColorEdge PROMINENCE CG3146

EIZO ColorEdge PROMINENCE CG3146
29543.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

EIZO ColorEdge PROMINENCE CG3146 aprašymas

Tikras HDR

Esant 1000 cd / m2, „ColorEdge PROMINENCE CG3145“ pasiekia ryškumą, reikalingą HDR turiniui rodyti. Kai kontrasto santykis didesnis nei 1 000 000: 1, tamsesni atspalviai atkuriami įspūdingo gylio tikroje juodoje spalvoje. „ColorEdge PROMINENCE CG3145“ yra pagrindinis „Dolby Vision“ monitorius ir palaiko dvi HDR vaizdo įrašams naudojamas gama kreives - hibridinę logmagama (HLG) ir suvokimo kvantizacijos (PQ) kreivę be automatinio ryškumo ribotuvo (ABL). Tai leidžia atvaizdus parodyti tinkamo ryškumo ir spalvos - norint gauti tikrą HDR įspūdį. 
 

DCI 4K skiriamoji geba

„ColorEdge PROMINENCE CG3145“ pasižymi DCI 4K raiška (4096 x 2160), o tai atitinka daug didesnį pikselių tankį nei „Full HD“ (1920 x 1080). Dėl šios priežasties HDR etaloninis monitorius yra idealus įrankis po gamybos. 

Plati gama

Platus diapazonas garantuoja, kad bus padengtos dvi dažniausiai pasikartojančios gamyklos: 99% DCI-P3 gamos ir 80% Rec.2020. Tokiu būdu spalvos yra patikimai pateikiamos atsižvelgiant į pramonės reikalavimus. 
 

10 bitų spalvų gylis

10 bitų spalvų gylis, pagrįstas 24 bitų LUT, „ColorEdge PROMINENCE CG3145“ vienu metu suteikia daugiau nei milijardą spalvų. Spalvų gradacijos yra tikslesnės, o atstumai tarp gretimų spalvų (delta E) yra mažesni. 
 

Tikslus spalvų perteikimas dėka aukštos skyros 3D peržiūros lentelės

 3D LUT suteikia tiksliausią įmanomą tonų vertės paskirstymą ir ypač tikslų spalvų tonų perteikimą, kuris, be kita ko, rodomas pilkoje skalėje. Skystųjų kristalų ekranų ryškumas pagal vaizdo signalą skiriasi priklausomai nuo modulio, taip pat skiriasi raudonos, žalios ir mėlynos spalvų derinys (pridėjimas). Tai tiksliai nustatyti ir valdyti galima tik naudojant specialius matavimo prietaisus. Todėl EIZO gamykloje konfigūruoja visus savo CG serijos monitorius ir spalvų bei tonų vertės kreivę. Tai lemia tolygią spalvų temperatūrą visoje pilkoje skalėje. Rezultatas: spalvų gama yra vienoda, tiksli ir patikima kiekviename atskirame CG3145 monitoriuje.
 
 

Spalvų valdymas

„ColorEdge PROMINENCE CG3145 palaiko EIZO„ ColorNavigator NX “kokybės kontrolės programinę įrangą.„ ColorNavigator NX “siūlo kliento pusės kokybės kontrolės ir„ ColorEdge “monitorių turto valdymo funkcijas. Šią programinę įrangą galite naudoti norėdami priskirti atskiras vertes - ryškumui, baltos spalvos balansui ar gamai. parametrai, pavyzdžiui, konkretiems projektams, net jei vertės skiriasi nuo iš anksto nustatyto spalvų režimo.Ši kalibravimo informacija saugoma tiesiogiai monitoriuje.

„ColorNavigator NX“ siūlo „ColorEdge“ monitorių kokybės kontrolės ir turto valdymo funkcijas. 
 
 

Pastovi tono vertė visame ekrane

Skaitmeninis vienalyčio ekvalaizeris (DUE) kontroliuoja visas viso monitoriaus tonų reikšmes pikseliais po taškų. Efektas: spalvų tonai atrodo vienodi kiekviename ekrano taške be ryškumo svyravimų, kuriuos patiriate įprastuose LCD ekranuose. Funkcija DUE taip pat išlygina aplinkos temperatūros svyravimų poveikį spalvų temperatūrai ir ryškumui. Jums patiks nuolat tolygus skaistumo pasiskirstymas ir puikus spalvų grynumas. Tikras pliusas liečiant vaizdus. 
 
 

  Stabilus ryškumas, jokių spalvų nukrypimų

Alfa ir omega tiksliam vaizdo redagavimui: pastovus ryškumas ir spalvų temperatūra. Patentuota elektronika subalansuoja ryškumo svyravimus, kurie gali atsirasti dėl ilgo naudojimo laikotarpių ir padidėjusios aplinkos bei darbo temperatūros. Dėl įmontuoto termometro pašalinami ir automatiškai sumažinami spalvų nukrypimai, kuriuos sukelia kambario temperatūros svyravimai. Spalvų perteikimas išlieka pastovus ilgą naudojimo laiką, nuo pat pradžių: nes sušilimo laikas, kol ryškumas, spalvos ir tonai visiškai stabilizuojasi, yra vos septynios minutės. Tai yra ketvirtadalis laiko, kurio paprastai reikia.
 
 

Greitas valdymas

Operacija paprasta ir aiški. Mygtuko vadovas, monitoriaus funkcijų apžvalga, aiškiai nurodo atitinkamo mygtuko funkciją valdymo skydelyje. Dėl mygtukų su apšvietimu ekraną monitorius gali būti valdomas net tamsoje. Tai ypač praverčia tamsiose post-produkcijos studijose.

Dažnai naudojamas komandas ar nustatymo parinktis galima atskirai priskirti dviem funkcijų mygtukams. Pvz., Jei funkcijos mygtukui priskiriate tam tikrą gamą, vienu mygtuko paspaudimu galite greitai ir lengvai pakeisti dvi sritis. Iš viso yra dešimt iš šių nuorodų variantų. 
 
 

Saugiai matomas dėl saugios zonos žymeklio

Idealiai tinka antraštėms ir kritiniams vaizdams: Saugios srities žymeklio dėka jūs žinosite, kuri ekrano sritis rodoma kitame išvesties įrenginyje. Todėl iškart pamatysite, ar subtitrai, tekstas ar kiti svarbūs vaizdo elementai yra matomoje srityje. Kad žymeklį būtų galima aiškiai matyti visuose vaizduose, galite pakeisti žymeklio spalvą. 
 
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07839KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!