+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

EIZO FlexScan EV2316W - Gray

EIZO FlexScan EV2316W - Gray
308.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

EIZO FlexScan EV2316W - Gray aprašymas

Pirmos klasės vaizdo kokybė

Monitorius gali pasigirti nepaprastai ryškia 1920 x 1080 („Full HD“) pikselių skiriamąja geba ir dideliu kontrasto santykiu 1000: 1. TN plokštės su naujausios kartos LED apšvietimu suteikia ryškų vaizdą, pasižymintį aukšto lygio detalėmis ir puikiu ryškumu. Viena ypatinga funkcija yra „EIZO UpView“ funkcija: ji užtikrina, kad spalvos nebus išplautos, jei teks ieškoti monitoriuje. Reiškinys, dažnai pasitaikantis įprastiniuose TN skydelių monitoriuose.
 

10 bitų LUT: tikslus spalvų valdymas

Vaizdas gali būti tobulas tik tuo atveju, jei spalvos yra taip pat. Štai kodėl EIZO biuro monitoriuose yra bent 10 bitų paieškos lentelė, kuri leidžia žymėti spalvų informaciją daug tiksliau nei naudojant įprastus 8 bitų LUT. Puikiausios spalvų gradacijos užtikrina, kad nuolydžiai visada būtų rodomi nepriekaištingai, taip pat siūlo pritaikytas reguliavimo parinktis. Pavyzdžiui, baltos spalvos balansą galite sureguliuoti nuo 4000 K iki 10000 K su 500 K intervalais. 

Taupykite elektrą ir savo akis naudodami „Auto EcoView“

Nuostabus visomis apšvietimo sąlygomis: „Auto EcoView“ funkcija visiškai automatiškai, naudodama jutiklį, monitoriaus ryškumą pritaiko prie besikeičiančios aplinkos šviesos. Ryškioje šviesoje padidina vaizdo ryškumą; tamsesniu metu tai sumažina. Privalumai: sumažėja erzinantis žvilgsnis, objektus monitoriuje bus lengviau suvokti, o jūsų akys nepavargs taip greitai.

Žinoma, monitorių valdyti galima ir rankiniu būdu. „EcoView“ rodyklė naudojama orientuojantis į tai, kaip ekologiški yra jūsų nustatymai. Tokiu būdu jūs pats galite kontroliuoti elektros energijos suvartojimą. 
 

„EcoView Sense“: judesio jutiklis kaip energijos taupymo funkcija

Norėdami sutaupyti elektros energijos ir sumažinti energijos sąnaudas, galite naudoti judesio jutiklį („EcoView Sense“). Principas: Kai sėdite priešais ekraną, naudojamas monitorius. Kai išeinate iš darbo vietos, ji automatiškai persijungia į energijos taupymo režimą. Kai tik grįšite, jis suaktyvinamas - visiškai automatiškai, judesio jutiklio dėka. 

Sutaupykite iki 30% energijos naudodami „EcoView Optimizer“

Sutaupykite elektros energijos nepakenkdami kokybei: „EcoView Optimizer“ visiškai automatiškai sumažina foninį apšvietimą tamsiems vaizdams. Tai sumažina elektros energijos suvartojimą iki 30%. Tuo pačiu metu stiprinamas signalas ir sureguliuojamos spalvų tono vertės. Rezultatas: jums patiks vaizdo kokybė, prie kurios esate įpratę, tačiau sunaudojate mažiau energijos.

Dėl maitinimo jungiklio sunaudojama nulis vatų

Monitoriai turi integruotą mechaninį maitinimo jungiklį, kuris yra ypač praktiškas ir taupantis energiją: Jei išjungiate monitorių naudodami maitinimo jungiklį, prietaisas visai nustos vartoti energiją. Be to, budėjimo režime jis sunaudoja daugiausia 0,3 vatų. 
 
 
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07835KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!